سنت لوئیس آب و هوا در حال رفتن به سرد AF امشب نزدیک به تنظیم یک رکورد

خوب حالا که شما باغ است که همه کاشته شده از آن زمان به نگرانی در مورد محصول خود را. خدمات ملی آب و هوا هشدار

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399
خوب حالا که شما باغ است که همه کاشته شده از آن زمان به نگرانی در مورد محصول خود را.

خدمات ملی آب و هوا هشدار داده است که دمای هوا در سنت لوئیس امشب خواهد بود "غیر طبیعی سرد" انداختن به پایین به اواسط 30s. آنها می گویند این است که "در نزدیکی رکورد ارزش" است و ما باید انتظار فراست توسعه است.

خوب گاهی برف می بارد در مارس و آره گاهی اوقات آن یخبندان است. ما فقط می توانید تی ' گرفتن یک دنگ استراحت می کنیم ؟ ما باید 43 روز تمام به فصل بیس بال در حال حاضر هیچ گونه نگرانی در مورد یخ زدگی در گیاهان ما و امید برای بهترین در طول یک بیماری همه گیر. اوه.

حداقل ما لازم نیست که آن را به عنوان بد به عنوان دوستان ما به شرق. یک "یک بار در یک نسل" کولاک می تواند آمار دوستان ما در انگلستان در این آخر هفته از جمله ممکن است بمب cyclone thundersnow و تا 12 اینچ از برف در برخی از مناطق.

آره شاید میانه خیلی بد نیست بعد از همه. و دماهای باید در اواسط 70s دوباره این زمان در هفته آینده, بنابراین ما فقط باید صبر کنید. تا آن زمان پوشش باغ خود را با پارچهای و خود را به ارمغان بیاورد ظریف گیاهان در داخل خانه.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن