رستوران برجسته لرد فلچر در رانچو میراژ، مورد علاقه فرانک Sinatra، قرار داده تا برای فروش

شری برکس نخلچشمه های صحرا خورشید منتشر شده در 7:44 PM EDT Aug 19, 2020Lord Fletcher's, a landmark Highway 111

توسط NEWSOULS در 30 مرداد 1399

Lord Fletcher's, a landmark Highway 111 restaurant owned and operated by the Fletcher family since opening in Rancho Mirage in 1966, is for sale.

رستوران مورد علاقه فرانک Sinatra بود، که یک خانه در رانچو میراژ، و در مستند، "Sinatra در پالم اسپرینگز برجسته شد.

ما با تمام افرادی که بخشی از خانواده مان بوده اند، زمان فوق العاده ای داشته است، مشتریانی که با ما سر و کار داشته اند و در طول تمام سال ها با ما جشن گرفته اند. مايکل فلچر چهارشنبه گفت: "افراد زيادي هستند که 40 سال پيش به همسر خود پيشنهاد کرده اند و حالا نوه هاي آنها وارد مي شود."

فلچر که پدرش ران فلچر، رستوران را به عنوان کسی که "ردیف رستوران" را در بزرگراه ۱۱۱ در رانچو میراژ راه اندازی کرد، ساخت.

تصمیم به فروش احساسی بود که توسط سن پدر و مادرش و نگرانی های بهداشتی رانده شده بود ، گفت : مایکل فلچر که همچنین مسائل بهداشتی در چند ماه گذشته داشته است.

فلچر گفت: «این احساس احتمالاً وقت آن است که روی چیز دیگری تمرکز کنیم»

رستوران های ۴۰۴۷ فوت مربعی روی دو لات همپیوسته می شینن و ۲ میلیون دلار لیست شده. است که توسط دومینیک مانکوزو با تفت و همکاران اداره می شود.

لرد فلچر که به طور معمول برای تابستان بسته می شود، از اواسط ماه مارس که حکومت گاوین نیوزوم دستور داد تمام کسب و کارهای غیر ضروری بسته شده برای کمک به کندی گسترش COVID-19، پرده بندی شده است. رستوران ها می تواند در خدمت را خارج و تحویل اما در محل ناهار خوری – در داخل یا خارج – مجاز نیست.

فلچر گفت: پاندمی یک تصمیم مستقیم برای بستن و فروش رستوران خانواده را بر نمی داشت، اما در حال حاضر چالش های زیادی وجود دارد که رستوران ها با آن مواجه هستند.

اگر ممکن است، فلچر گفت که خانواده می خواهم برای دیدن رستوران تحت مالکیت جدید ادامه دارد.

او گفت: «این مکان ویژه ای است و امیدواریم کسی باشد که دوست داشته باشد میراث آنچه رستوران درباره اش است را ادامه دهد»

بسیاری از کارکنان چندین سال است که با فلچرها بوده اند.

در 53 سال گذشته رستوران فقط سه بارفروش داشته است "پس، یک تداوم از مردم که کار وجود دارد که همچنین یک جنبه از چرا مردم لذت می برد آمدن وجود دارد."

فلچر گفت: «آنها همه افراد فوق العاده و شگفت انگیزی هستند که واقعا متعهد شده اند با ما کار کنند و تجربه ای را که ما می خواستیم مردم برای شام با ما بیاید، خلق کنند»

sinatra a regular

در اوایل، رستوران توسط مشاهیر هالیوود بازدید و زندگی پاره وقت در صحرا مکرر بود - هر از Cary گرانت به باب هوپ و الیزابت تیلور.

آن مکان مورد علاقه فرانک Sinatra بود، که شناخته شده بود به پشت نوار گام و به مناسبت می نوازد.

چند سال پیش، رستوران کلاسیک انگلیسی با مردم اضطراب شنیدن داستان ها و خاطرات از بسته موش Sinatra بسته بندی شده بود به عنوان "رئیس هیئت مدیره" تولد 100th نزدیک شد.

Fletcher به عنوان یک نوجوان کار می کرد به عنوان یک busboy، توسط Sinatra دوست شد و برای سال ها پس از گذشت خواننده، باربارا Sinatra هنوز هم تولد خود را در جشن لرد فلچر با برخی از دوست دختر، فلچر در مصاحبه با خورشید صحرا در سال گذشته به خاطر آورد.

دختر فلچر و سيناترا در تاريخ تولد يکه و يکه و يازدهم دسامبر مشترکهستند.

وقتی می خواست بیاد داخل اولین چیزی که همیشه از من می پرسید این بود که دخترم چطور بود"

Fletcher است در تاریخ و خارج از رستوران پدر و مادرش به مدت 50 سال کار می کرد ، مدیریت کسب و کار برای 37 سال گذشته ، هر چند پدرش باقی مانده است در این دخیل نیز هست.

خانواده در سال 1960 از لس آنجلس به صحرا آمد. شش سال بعد ران فلچر در حال ایجاد رستوران ۱۳۰ صندلی بود که از آن زمان رونق داشته است.

شام شامل سوپ یا سالاد با ویژه شبانه دنده کباب گاو با "سس گودال باز معروف، مرغ بو داده با پانسمان خانگی و تازه ماهی آزاد اسکاتلند خدمت می شود. منو دسر شامل پودینگ برنج انگلیسی تازه ساخته شده با تمشک یا دارچین و خامه شلاقی سرو می شود.

مهمان ها با پرتره ای از سر وینستون چرچیل که در ورودی آویزان شده بود، استقبال می شدند. اتاق ناهار خوری و میخانه ارائه تجربه قدیمی انگلیسی، تزئین شده با هنر، عتیقه اچینگ و بریک - a - brac دست انتخاب شده توسط رون فلچر و حمل از انگلستان، به شرح در وب سایت رستوران.

فلچر گفت که خیلی از اون دکور ها با رستوران فروخته میشن

در طول دهه ها، با رشد دره، وضعیت اقتصادی پر آب و هوا لرد فلچر و اشباع رستوران ها در دره که چالش ها را برای باز باقی می ماند افزایش می دهد.

شروع به عنوان یک رستوران باز پنج روز در هفته، حتی به عنوان دره رشد کرده است، آن را حفظ سه شنبه خود را تا شنبه، برنامه فقط شام برای حفظ تداوم برای مهمانان و کارکنان.

این غیر معمول برای مشتریان به طور منظم به داخل و متصدی بار است نوشیدنی مورد علاقه خود را ریخته قبل از آنها حتی سفارش داده اند، فلچر گفت: نیست.

'مثل جاده 66 با علائم نئون'

وقتی رستوران برای اولین بار باز شد، در تقاطع بزرگراه ۱۱۱ و Country Club Drive، هیچ پل در سراسر شستشو وجود نداشت، بنابراین گرفتن از یک طرف از آنچه که در آن زمان یک بزرگراه دو خطه ۱۱۱ در طوفان بود غیر ممکن بود، او گفت.

"شمال پالم کنیون همه متل های کوچک مانند مسیر 66 با علائم نئون بود، فلچر به ياد داشت.

فلچر گفت: «بزرگ شدن در بیابان تجربه خاصی بود»

او به ياد آورد "اندی مرد خر" که قبلا ً به خر سواری می داد بين رانچو سراب و صحرای نخل، جايي که الان مسير نقاشان در آن است.

هر بچه اي که تو ديدد60 بزرگ شده بود پدر و مادرش اونو ميبرن اونجا و يه خر سواري ميکردن آن قدر شهر کوچکی بود، که در این مدت از سال در ماه اوت ... ...اگه از شهر کلیسای جامع تا پالم اسپرینگز رانندگی میکردی تا شما یک وسیله نقلیه دیگر در جاده ها را ببینید، "فلچر گفت: ".

وقتي که به تئاتر پلازا قديمي مي رفتيد وقتی تئاتر می گذاشت بیرون، شاید اسم هر فرد را نفهمیدید، اما چهره آنها را تشخیص می دادید. این قدر شهر کوچک بود، فلچر گفت.

او گفت: «هنوز جای فوق العاده ای است»

Desert Sun reporter Sherry Barkas covers the cities of La Quinta, Indian Wells, Rancho Mirage and Palm Desert. او می تواند در ساعت sherry.barkas@thedesertsun.com (760) 778-4694 رسیده است. -دنبال کردن او در توییتر @TDSsherry

رستوران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن