دره سیلیکون هرچه پول به بایدن انتخاباتی — و snubs مغلوب ساختن پیشی جستن

دره سیلیکون نخبگان انتخاب خود را حزبی تیم با بیش از 100 روز تا روز انتخابات — و چند به نظر می رسد رییس جمهور د

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

دره سیلیکون نخبگان انتخاب خود را حزبی تیم با بیش از 100 روز تا روز انتخابات — و چند به نظر می رسد رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

روشن ترین نمایش هنوز از شکست در آمد جمع آوری کمک های مردمی گزارش منتشر شده روز شنبه. آنها را به تصویر بکشد صنعت فناوری است که بی شک coalesced در اطراف جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد با وجود او به عنوان اولین انتخاب در طول چند حزب اصلی. در حال حاضر قرار داد در برابر یک رئیس جمهور بلند ناسزا با قدرت مجموعه ای از دره سیلیکون بایدن گسترده است تا نقدی از میلیاردرهای مدیران اجرائی و سیاسی kingmakers در یک نمایش قدرت است.

که از تکنولوژی غنی و قدرتمند برش چک تا $620,600 — حقوقی حداکثر به یک ادم تنومند و بدقواره اندازه مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته بین بایدن و دموکراتیک احزاب در سراسر کشور پس از مارس 1, زمانی که ابتدایی بود به طور موثر و جمع آوری کمک های مالی سه ماهه آغاز شد. این کمیته جمع آوری کمک های مردمی گزارش روشن می شود که در دره سیلیکون به شکل یک بخش بزرگی از ستون فقرات بایدن بالا-دلار جمع آوری کمک های مردمی عملیات. مثلا از ده نفر که به حقوقی حداکثر به بایدن پیروزی صندوق نیمی از منطقه خلیج.

در میان تکنولوژی میلیاردرهای دادن حقوقی حداکثر یا نزدیک به آن: Facebook بنیانگذاران Dustin Moskovitz; نیکوکار Laurene Powell شغل; eBay اولین کارمند تمام وقت, جف Skoll; Zynga بنیانگذار Mark Pincus و رسانه های مقتدر Barry Diller و Jeffrey Katzenberg. اگر شما اسکن بایدن پیروزی صندوق گزارش هر چند خط شما می خواهم پیدا کردن یکی دیگر از خیمه نام که شکافته بیش از صدها هزار نفر از دلار است.

سه ماهه جمع آوری کمک های مردمی گزارش صدای شیپور پیروزی می خواند بسیار متفاوت است. در حالی که بالا و وات حامیان رئیس جمهور وجود دارد در سیلیکون ولی آنها ترجیح داده اند برای حفظ پروفیل های پایین در یک صنعت که در آن آنها از ترس واکنش.

بنابراین میلیاردرهای که کاهش عمده چک به ناروا ایستادگی کردن و حتی بیشتر. تنها tech titan که کاهش قابل توجهی در بررسی سه ماهه گذشته به ناروا مشترک جمع آوری کمک های مردمی موسوم به احزاب بود Safra Catz مدیر عامل این غول نرم افزاری اوراکل. Catz و هر اهدا $125,000 به ناروا پیروزی در بهار آخرین نشانه از coziness بین تهمت و اوراکل که شاید بیش از هر دیگر غول تکنولوژی پرورش است یک رابطه نزدیک با کاخ سفید است.

در برخی از راه های که از دست رفته بود از مغلوب ساختن پیشی جستن سه ماهه جمع آوری کمک های مردمی گزارش شد بیشتر قابل توجه از کسانی که بر روی آن بود. که به ویژه برای Peter Thiel میلیاردر که در خدمت به عنوان برگ برنده را فرستاده به سیلیکون ولی بعد با صدای بلند حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به غم وغصه از خود میباشد. Thiel که بنا به گزارش ها کشیده شده و فاصله از رئیس جمهور است و در حال حاضر غیر عامل در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار را ندارد کمک مالی به تهمت پیروزی در طول دوره سه ماه — توسعه جذب سرمایه گیری از Thiel از آخرین هدیه او ساخته شده در اکتبر 2018.

Thiel است که به جای تمرکز بر پایین-رای گیری مسابقه تا کنون و یک نژاد خاص است. در ماه ژوئن Thiel سرمایه گذاری اضافی $500,000 در یک سوپر پک که او را به بازگشت کریس Kobach یک تندرو مهاجرت رسمی در حال اجرا برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای آمریکا در کانزاس است. Thiel در حال حاضر صرف $750,000 طرف Kobach که دموکرات ها حداقل به عنوان یک ضعف کلی انتخابات نامزد شده است.

دیگر میلیاردر ترک یک علامت قابل توجه در انتخابات این گزارش نشان می دهد که سابق مدیر عامل مایکروسافت استیو بالمر که در حال حاضر در جهان پنجم-ثروتمندترین فرد است. بالمر که امروز بهترین و شناخته شده به عنوان پربرکت صاحب لس آنجلس کلیپرز شده است دیده نمی شود به خصوص ایدئولوژیک. او با بودجه جمهوری خواهان و دموکرات ها در طول سال اما به طور کلی مقدار اندکی نسبت به خود میلیاردر همسالان.

اما بالمر ساخته شده یک نقطه عطفی سیاسی در اهدای این بهار زمانی که او به 7 میلیون دلار به Everytown for Gun Safety, تفنگ-گروه شاهد تاسیس شده توسط مایک بلومبرگ که در درجه اول پشتیبانی از دموکرات ها. (تابناک سابق شهر نیویورک شهردار مبارزات انتخاباتی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری این سال است.) آن را بالمر تنها-بزرگترین فاش کمک مالی تا کنون بیش از 200 بار به عنوان بزرگ به عنوان بعدی-بزرگترین بررسی ($32,000). و در آمد آن در حدود همان زمان که همسرش کانی بالمر برش خود تنها-بزرگترین فاش چک یک و نیم میلیون دلار به یک pro-بایدن فوق العاده PAC.

این Ballmers مدت طولانی است که طرفداران کنترل اسلحه. اما هرگز آنها را قرار داده و پا را با همان نیروی مالی به آنها این بهار. و در یک تکنولوژی صنعت متزلزل مغلوب ساختن پیشی جستن آنها اثبات می شود نه به تنهایی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن