روز یادبود: آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام این آخر هفته در Coachella Valley

نیکول هیدن, Colin اتگی و برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:48 PM EDT 21 مه سال 2020در حالی ک

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

در حالی که هیجان از آخر هفته روز یادبود در حال افزایش است که بیشتر سواحل و مسیرهای بازگشایی این بدان معنا نیست که دولت همه گیر سفارشات و یا توصیه ها را متوقف کرده اند.

مقامات بهداشت در حال هشدار مردم به جشن و بدون شرکت و دوستان و همسایگان و یا خانواده. تجمع — بزرگ یا کوچک — هنوز تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حال اقامت در خانه سفارش دهید.

در حالی که اکثر تفریحات مجاز است, دولت توصیه می کند افراد در سفر از فاصله دور اما ماندن در درون جوامع خود را اگر آنها برنامه ریزی برای پیاده روی و یا از نو خلق کردن.

بنابراین این جشن ممکن است شبیه کباب پز در خانه و تنها با خانواده و یا یک پیاده روی را از طریق Joshua Tree National Park.

"(برای) خانواده با هم زندگی خوب برای بیرون رفتن و انجام همه چیز با هم اما نگرانی ما در مورد معرفی افرادی که در مناطق دیگر و یا خانواده ها گفت:" خوزه Arballo رودخانه شهرستان سخنگوی. "فرماندار منظور از هیچ گروه و تجمعات هنوز هم اعمال می شود اما در شهرستان ها از نظر, اگر شما در حال رفتن به انجام آنچه شما باید انجام شود به هر حال, پس از آن ما نشان می دهد شما فاصله اجتماعی و پوشیدن چهره پوشانده اند."

عمومی, روز یادبود گردهمایی لغو شده است در تمام نه Coachella Valley شهرستانها. اما فرد بل مدیر پالم اسپرینگز هوایی, موزه, گفت, وجود دارد راه های دیگر برای ادای احترام به ملت و سربازان کاهش یافته است.

"وجود دارد این فرصت را به پرواز پرچم نشان دادن میهن پرستی خود را از طریق رسانه های اجتماعی و یا از راه های دیگر" بل گفت. "فراتر از آن فکر می کنم از خدمات اعضای که فداکاری کردند برای آزادی ما و خانواده خود را. بسیاری از آنها را از دست داده اند و اعضای خانواده از طریق عملیات ما در حال حاضر. که هرگز پر شده بود و برای آن خانواده ها است. این افراد از بین رفته اند اما آنها معتقد بودند به اندازه کافی در ایالات متحده و آزادی های ما به فدا کردن جان خود برای دفاع از آن."

در اینجا چگونه شما می توانید خود را صرف آخر هفته روز یادبود در حالی که هنوز زیر بهداشت و درمان توصیه های:

آیا من می توانم از نو خلق کردن در خارج از منزل?

پیاده روی: در بسیاری از مسیرهای پیاده روی پیاده روی در Coachella Valley باز باقی می ماند هر چند پارکینگ در دنباله سر محدود است. بازدید کنندگان استقبال شد و این هفته به Tahquitz دره عمیق و باریک دنباله دار در پالم اسپرینگز.

Riverside County مقامات نشان می دهد افراد پیاده روی خود را با اعضای خانواده خود و یا تنها با یک نفر دیگر که آنها به طور مداوم ببینید. گروه بزرگ افزایش هستند و نه تشویق. مقامات بهداشت همچنین نشان می دهد ساکنان پیاده روی در زمانی که مردم کمتر هستند و یا برای پیدا کردن مسیرهای پیاده روی که کمتر جمعیت.

اگر پیاده روی به صورت جداگانه و یا با اعضای خانواده به پیشنهاد میشود حداقل حمل در صورت پوشش برای استفاده از زمانی که در مواجهه با دیگران است. Arballo گفت: او می داند که در صورت پوشش می تواند احساس غم انگیز در گرما.

کمپینگ: Joshua Tree National Park بازگشایی در این هفته. کمپینگ خانواده مجاز است اما گروه سایت های کمپینگ بسته باقی می ماند. Arballo می گوید کمپینگ نگهداری باید در درون خانواده است. اگر دو خانواده تصمیم به اردوگاه با هم به هر حال آنها باید عمل اجتماعی فاصله اقدامات و به اشتراک گذاری مواد غذایی, ظروف و یا صفحات.

"کمتر تعامل از چیزهایی که شما جسمی را لمس کنید بهتر است," او گفت:.

پوشش صورت لزوما نیاز به فرسوده شود اما باید دستی اگر این گروه تصمیم می گیرد به پیاده روی و یا سفر به جایی که دیگران ممکن است.

استخر زمان: Riverside County هنوز هم توصیه می کند هیچ استخر بزرگ کرده است. اما اگر یک گروه تصمیم می گیرد به جمع آوری به هر حال مردم باید در حفظ و 6 فوت از هم جدا فضای صندلی 6 فوت از هم جدا و بسیاری از ضد عفونی کننده دست در دسترس برای همه است.

شراب شب: در حالی که مسئولان شهرستان می خواهم همه را به باقی می ماند خانه و معاشرت با دوستان و همسایگان Arballo زیر را ارائه راهنمایی اگر یک گروه کوچک از افراد تصمیم به شراب شب کسی در حیاط خلوت: صندلی باید فاصله 6 فوت از هم جدا, جمع آوری باید محل خارج و لیوان شراب نباید به اشتراک گذاشته شود.

علاوه بر این تنها یک فرد باید از ریختن شراب — این کاهش تعداد از افراد از دست زدن به بطری. اگر هر گونه مواد غذایی مانند پنیر خدمت کرده است باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از خلال دندان در دسترس برای کاهش لمس کردن.

"برخی از به نظر می رسد که مانند چیزهای احمقانه به نظر, اما از آن است که چیزهای کمی هستند که مهم است که به کاهش گسترش میکروب" Arballo گفت.

پیکنیک: به عنوان حتی بیشتر رستوران ها به غذا سفارشات پیک نیک ممکن است به طور فزاینده ای صدا مانند یک راه لذت بخش برای گذراندن یک بعد از ظهر. اگر کسانی که picnicking با هم زندگی می کنند این است که یک فعالیت Arballo گفت.

اما اگر مردم از خانواده ها می خواهند به پیک نیک با هم و سپس آنها باید بنشینند 6 فوت از هم جدا و به اشتراک گذاری ظروف. Arballo نشان می دهد استفاده از ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف و بشقاب را به کاهش از دست زدن به اشیاء بین افراد است.

همان پیشنهادات و درخواست برای بیشتر هر جمعی چه در ساحل و یا کباب کردن.

آیا من می توانم در جشن بدون ترک خانه ؟

پالم اسپرینگز هوایی موزه نمی تواند انجام سالانه آن روز یادبود گل قطره و هوا نمایشگاه این سال, اما این موزه هنوز هم رعایت تعطیلات. هواپیما مانند C-47 Skytrain P-51 موستانگ P-63 Kingcobra و T-33 Shooting Star جت و T-28 تروجان قابل مشاهده خواهد بود از طریق تمام Coachella Valley شروع در 11:15 صبح روز دوشنبه در ادای احترام به همه کسانی که در خدمت و خدمت در نیروهای مسلح.

بل این موزه گفت که این کشور با چالش رو به رو با کروناویروس به عنوان آن را در طول جنگ جهانی دوم است.

"شما باید برای فداکاری در جهت مقابله با این چالش است. ما به طور کامل درک نیاز به فاصله اجتماعی و نگه داشتن مردم امن" بل گفت. "ما شما را دفن واقعی پرچم از این افتاده جانبازان در هر هواپیما وجود خواهد داشت و مراسم را پرچم به هواپیما. اما رها کردن گل خواهد مردم را تشویق به با هم و ما در حال تلاش برای احترام اجتماعی فاصله نیاز دارد"

این موزه در جشن جنگ جهانی دوم توسط پرواز C-47 Skytrain بود که پرواز در D-روز تهاجم در ژوئن 6 سال 1944 و P-63 Kingcobra که توسعه یافته در طول جنگ و استفاده می شود برای تمرین تیر اندازی. P-51 موستانگ بود پرواز توسط تاسکیگی Airman سرهنگ سرهنگ باب ،

T-28B Trojan استفاده شد و در طول جنگ ویتنام و آمریکا برای اولین بار بال ثابت هواپیما حمله از دست رفته در طول جنگ. نسخه T-33 Shooting Star جت خدمت هر دو نیروی هوایی ایالات متحده و نیروی دریایی ایالات متحده برای اهداف آموزشی.

"من فکر می کنم (هواپیما) اجرای نسل وسعت همه چیز ما خدمات اعضا رو" بل گفت. "ما نمی توانیم فراموش مردمی در خارج وجود دارد در حال حاضر در نیروهای مسلح در حال ایستاده بر شانه کسانی که در خدمت قبل از آنها و بسیاری از فداکاری کردند و جان سپردند."

موزه خواهد شد و جریان زندگی می کنند خدمات خود را در یوتیوب در 10:45 صبح نمایش ارائه دفن پرچم را به خلبانان.

بیشتر: Imperial County بیمارستان پاسخ به هجوم COVID-19 بيمار

بیشتر: کالیفرنیا بازی گرفتن در تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

بیشتر: Riverside County طرفداران خواهید COVID-19 تست برای بی خانمان ها در خیابان

پرچم را به افتخار دوست سرنشین P-51 موستانگ; سرجوخه اد گالو) یوسف LaSalle, (جنگ جهانی اول) بر روی P-63 Kingcobra; سرهنگ رابرت Gilliland (جنگ کره) روی T-33 Shooting Star; مسلح ، ژنرال کنت مایل (جنگ ویتنام) روی عرشه کشتی C-47 Skytrain; و سرهنگ راس مایل (زمان سرویس) روی T-28 Trojan.

هواپیما را در 11:20 صبح و پرواز بیش از مکان های زیر:

 • کلیسای جامع شهر: کلیسای جامع شهر City Hall
 • Coachella: شهرستان کوچلا سالن و Coachella Valley آب منطقه
 • دزرت هات اسپرینگز: دزرت هات اسپرینگز شهر سالن
 • Indian Wells: Indian Wells, شهرستان Hall
 • Indio: Indio تالار شهر و John F. Kennedy مرکز پزشکی
 • La Quinta: La Quinta تالار شهر
 • نخل کویر: نخل کویر سالن شهرستان, خورشید, خط حمل و نقل مرکز و شهر آفتاب و سایه تپه
 • پالم اسپرینگز (به انگلیسی: Palm Springs International Airport, Agua Caliente Band of Cahuilla Indians' قبیله ای دفاتر پالم اسپرینگز تالار شهر و صحرا مرکز پزشکی منطقه ای
 • رانچو مایراج: آیزنهاور سلامت
 • حرارتی: کوکران منطقه ای فرودگاه

این روگذر گذشته به مدت 35 تا 45 دقیقه.

پنج هواپیما خواهد شد و سپس با پیوستن به دیگر هواپیماهای در حال پرواز بر فراز جنوب کالیفرنیا از Inland Empire بال از یادبود نیروی هوایی جنگ جهانی دوم هواپیما موزه واقع در کنار رودخانه فرودگاه شهری; Flabob حمل و نقل هوایی همکاران که حفظ بازیابی و مگس, قدیمی, هواپیما; و شاهرخ اسکادران آستانه Technologies, Inc. یک گروه از علاقمندان به هوانوردی در وان Nuys شود.

پنج هواپیما را برای بازگشت گرگ و میش پرواز گردان Coachella Valley در 5 p. m.

در این موزه همچنین خود را ادامه خواهد داد هفتگی روگذر تجلیل از کارگران خط مقدم در جمعه 1 p. m. هواپیما پرواز بیش از شهرهای زیر:

 • دزرت هات اسپرینگز: دزرت هات اسپرینگز شهر سالن
 • جاشوا درخت: سلام کویر مرکز پزشکی
 • توئنتی ناین پالمز: توئنتی ناین پالمز سالن Robert E. بوش بیمارستان نیروی دریایی
 • Yucca Valley: Yucca Valley تاون هال

آیا من می توانم خرید بروید ؟

برخی از مرکز شهر پالم اسپرینگز خرده فروشان برای باز کردن کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان شما نمی ذهن انجام خرید خود را آنلاین.

یک تعداد انگشت شماری از صاحبان کسب و کار در حال گام گذاشتن در یک آخر هفته روز یادبود کمپین یادآوری به مشتریان که کالا هنوز برای خرید در دسترس از طریق منظقه وانت در coronavirus بیماری همه گیر.

"من نه تشویق جمعه سیاه" گفت: صاحب بوتیک کریستوفر کندی که در میان مبارزات انتخاباتی سازمان. "ما می خواهیم برای تشویق مردم به فراموش که خرید آنلاین انجام دهید که خرید در Facebook و بیا ما باز است."

عموم گفت می داند رستوران ها ارائه شده اند منظقه وانت پس از همه گیر مجبور تعطیلی در ماه مارس, اما خرده فروشان دریافت نکرده اند با توجه به همان اندازه و حتی به عنوان مرکز شهر ترافیک پا را افزایش می دهد.

"همه ما درک می کنیم (رستوران ها) باز در برخی از ظرفیت و مردم نبوده است تفکر خرده فروشان به عنوان باز" او گفت:. "من نمی توانند درک کنند که چرا شما نمی توانید راه رفتن به پنجره من و چیزی را انتخاب کنید تا."

سازمان دهندگان می گویند 10 درصد از درآمد حاصل از شرکت های کسب و کار را به سمت کف چشمه پناهگاه حیوانات اگر خرید شنبه از طریق شنبه.

چه خواهد شد ترافیک بود ؟

ترافیک توسط کارشناسان در حال حاضر معمولا دقیق چشم انداز در شرایط جاده در سراسر جنوب کالیفرنیا. اما به طور کلی شرایط ترافیک عمدتا ناشناخته در این سال به دلیل همه گیر است که هنوز هم مردم را وادار به ماندن در داخل و نگه داشتن مقصد محبوب مانند لاس وگاس و دیزنی لند تعطیل.

بزرگراه میان ایالتی 10 به طور معمول پر ترافیک در روز جمعه قبل از سنگین تراکم توسعه در westbound خطوط از طریق سن Gorgonio تصویب در روز دوشنبه. آیا اتفاق می افتد که در این سال سوال برانگیز است و کارشناسان در حال انتظار در پیش بینی برای هر توسعه ای در بزرگراه ها و byways.

"ما در حال جدی در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد چرا که ما تا به حال هرگز یک بیماری همه گیر مانند این تاثیر سفر. آن را برای اولین بار" Caltrans سخنگوی تری Kasinga گفت. "هدف ما همچنان به نظارت بر ترافیک به عنوان اگر آن را یک نرمال تعطیلات آخر هفته است."

خودرو باشگاه کالیفرنیای جنوبی انجام سفر نظرسنجی ها جلوتر از روز یادبود برای دو دهه اما یک "کمبود اطلاعات" جلوگیری از اتفاق می افتد که در این سال سخنگوی جف بهار گفت.

گزارش های موردی نشان می دهد در سراسر کشور سفر باید به طور قابل توجهی پایین از روز یادبود 2019 زمانی که 43 میلیون آمریکایی در سفر آژانس گزارش شده است. شرایط حتی ممکن است بدتر از روز یادبود 2009 زمانی که یک رکورد کم 31 میلیون نفر سفر در پاشنه از رکود بزرگ.

"من فکر نمی کنم این است که به مانند هر نوع دیگر از تابستان" گفت: Joseph Allen, استادیار ارزیابی مواجهه با علم در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی. "همه چیز در حال رفتن به بسیار متفاوت است."

اما Kasinga گفت: "خوشه در ترافیک" می تواند شایع در حال حاضر که دولت آغاز کرده اند تسهیلات برای مردم به ماندن در خانه.

بین آوریل 20 و 18 مه Riverside County افزایش ترافیک به میزان 23 درصد در بین 10 و بین ایالتی 15 و بزرگراه 60 و 91 و 215 با توجه به Caltrans.

در I-10 که ترجمه به 92,972 وسایل نقلیه در هر روز از این هفته و Kasinga مظنون ترافیک ممکن است نسبتا سنگین در این آخر هفته در نزدیکی Cabazon پس Morongo کازینو توچال & آبگرم بازگشایی.

آنها در حال بازگشت پس از تقاضای کم باعث یک مارپیچ رو به پایین است که چند هفته به طول انجامید. Coachella Valley رانندگان پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان $2.35 برای یک گالن به طور منظم سوخت بدون سرب به عنوان پنج شنبه.

بیشتر: نامه: پوشش صورت اجتماعی فاصله کمک خواهد کرد که حفاظت از همه ما از COVID-19

بیشتر: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. تست سطح ناکافی

بیشتر: عکس: کالیفرنیا بازگشایی سواحل

با توجه به Auto Club, کنار رودخانه, متوسط قیمت $2.78 در هر گالن و سان برناردینو متوسط بود $2.80 در هر گالن است. سن دیگو به طور متوسط $بود 2.86 و لس آنجلس' $بود 2.90.

مراکز کنترل بیماری توصیه می کند هر کس به سفر اگر آنها احساس بیمار و یا انتظار می رود به هر کسی که تا به حال COVID-19 ظرف 14 روز.

CDC همچنین نشان می دهد پتانسیل مسافران در نظر گرفتن اینکه آیا آنها می توانند تمرین های اجتماعی فاصله خود به سفر زندگی می کنند با هر کسی مستعد ابتلا به COVID-19 و اگر از خانه خود یا مقصد را دولت نیاز به آنها را به ماندن در خانه برای 14 روز پس از سفر.

گشت بزرگراه کالیفرنیا نشان می دهد مسافران تماس با مقصد خود را برای هر گونه محدودیت های محلی آنها باید بدانند در پیشبرد. افسران خواهد بود در نیروی کامل تمام آخر هفته.

"قوانین هنوز هم اعمال می شود, مهم نیست چقدر کوچک ترافیک وجود دارد ممکن است" کمیسر استنلی گفت. "اطاعت از حد مجاز سرعت خود را ببندید کمربند ایمنی رانندگی هوشیار و قرار دادن گوشی خود را."

بستنی رایگان برای جانبازان

چه: بن و جری ارائه خواهد شد فعال و بازنشسته ارتش جانبازان رایگان اندازه به طور منظم حرکت شبیه چمچه زنی بستنی. شما باید نشان می دهد یک نظامی ID.

که در آن: این رودخانه در رانچو میراژ 71800 CA-111 واحد یک-124 رانچو مایراج

زمان: 12:30-6:30 p. m.

اطلاعات بیشتر در دسترس است benjerry.com/ranchomirage.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن