جمهوری خواهان مجلس سنا' باریک جدید پلیس اصلاحات لایحه توضیح داد

نیویورک — پس از کشتی با گام های بعدی خود در دولت اصلاحات — در حال حاضر پرده برداری یک اندازه گیری در مورد این

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399

نیویورک — پس از کشتی با گام های بعدی خود در دولت اصلاحات — در حال حاضر پرده برداری یک اندازه گیری در مورد این موضوع و آن را به طور قابل توجهی باریک تر از آنچه که آمریکا پیشنهاد هفته گذشته است.

این لایحه که به رهبری سناتور. تیم اسکات (R-SC), تنها, سیاه, عضو جمهوری خواه سنا است که با تمرکز بر چند اصول کلیدی: هدف آن بهبود جمع آوری اطلاعات در مورد پلیس با استفاده از زور و "بدون دست کشیدن از" حکم تماس در دولت های محلی و ایستگاه های پلیس به سند پلیس سوء رفتار و هدایت وزارت دادگستری برای ایجاد deescalation راهنمایی. در حالی که برخی از مفاد همپوشانی با چه دموکرات ها معرفی شده اند مانند تمرکز بر مستند پلیس سوء دامنه بیل — دوبله عدالت عمل — ویژه محدود تر از آن است که دموکرات ها' عدالت در پلیس عمل می کنند.

در میان تفاوت: هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به دنبال به وضعیت بودجه فدرال به دولت و سازمان های محلی در ممنوعیت chokeholds, مثلا, اما خواهان متوقف کوتاه از تحمیل یک دولت فدرال ممنوعیت chokeholds. علاوه بر این اوباما لایحه کمی برای جلوگیری از "واجد شرایط ایمنی" تغییر در دموکرات پیشنهاد که آن را بسیار آسان تر برای نگه داشتن افسران پلیس از نظر قانونی پاسخگو برای سوء. اسکات گفت: در گذشته که در حالی که برخی از جمهوری خواهان به با توجه به آن چنین حرکتی یک "قرص سمی" برای بسیاری از GOP اعضای.

دموکرات ها که بدست خود مقاومت مواجه از فعالان علاقه مند به بلند پروازانه تر تغییر سیاست نگران هستند که جمهوری خواهان تلاش به اندازه کافی نمی رویم. "من نگرانی در این لحظه که ما در حال رفتن به تکرار تاریخ ... بیشتر مطالعات بیشتر nibbling در اطراف لبه" سناتور. Cory Booker (D-نیوجرسی) گفت: در قوه قضائیه جلسه در روز سه شنبه.

در حالی که دموکراتها پیشنهاد در دولت اصلاحات ارائه می دهد یک جارو تخته سنگ از تغییرات آن را هنوز هم خروج قابل توجهی از فعالان' تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" یک فشار آن را به شدت کاهش بودجه ادارات پلیس و تغییر است که پول به دیگر خدمات اجتماعی مانند آموزش و پرورش و کمک های غذایی.

اسکات گفت که او فکر می کند پیشنهاد خود را در نهایت می تواند تعلق حمایت هر دو حزب و تصویب هر دو مجلس. دموکراتها قانون برای مثال نمی رود به هر گونه مشکل از طریق خانه, اما آن را در حال حاضر موانع در سنای آمریکا که در آن قانونگذاران نوشته اند آن را به عنوان یک لیبرال لیست آرزو.

"خانه نسخه است که هیچ جا در سنای آمریکا" میچ مک کانل رهبر اکثریت روز سه شنبه گفت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به تایید جمهوری خواه یا دموکرات پیشنهاد.

"ما باور داریم که سیاست ما موقعیت های یک به ارمغان می آورد که این جوامع از رنگ را در یک موقعیت قوی تر درک و اعتماد به نفس در نهادهای قدرت" اسکات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "و ما باور داریم که آن را به ارمغان می آورد ما اجرای قانون در جامعه به یک محل که در آن آنها باید منابع لازم برای deescalate برخی از این شرایط است."

به عنوان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه صورتحساب اذعان محدودیت وجود دارد به سیاست فدرال در پلیس پس از بسیاری از سازمان های اجرای قانون کار در دولت و در سطوح محلی: "تقریبا همه پلیس انجام شده است در سطح محلی و دولت نه فدرال و سطح; از حدود 18,000 سازمان های اجرای قانون در ایالات متحده یک دوجین یا بیشتر در حال فدرال" Vox آلمان لوپز توضیح داده شده است.

هر دو صورتحساب مقابله با این پویا با اعمال نفوذ بودجه فدرال به عنوان یک نقطه فشار و استفاده از آن به عنوان یک وسیله موثر بر اقدامات منطقه ای بخش.

با وجود چنین شباهت هر چند دموکرات و جمهوری خواه اقدامات بسیاری از تفاوت های کلیدی است که هنوز هم نیاز به حل و فصل شود باعث سوالات بیش از چگونه به احتمال زیاد هر دو گزینه این است که به جلو حرکت کند. هر دو مجلس به دلیل رای دادن در قانون به زودی: خانه را علامت دموکرات بیل در روز چهارشنبه و رای آن در هفته آینده در حالی که سنا را رای به جمهوری خواه لایحه هفته آینده به عنوان به خوبی.

در حال حاضر در پی هفته از اعتراضات که به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس وجود دارد بسیار زیاد عمومی فشار بر قانونگذاران برای به دست آوردن چیزی انجام می شود در دولت اصلاحات. اما شده است وجود دارد فشار بر کنگره قبل از — فکر می کنم کنترل اسلحه در سال 2018 — تنها تفاوت میان قانونگذاران برای خنثی کردن پیشرفت.

این جمهوری خواه مجلس سنا لایحه همپوشانی برخی با چه دموکرات ها علاقه مند به دیدن اما و آن را انحراف از تغییرات گسترده آنها پیش بینی کرده ایم. مناطق که در آن دو اقدامات باید زمینه های مشترک شامل پشتیبانی برای پلیس دوربین بدن و طبقه بندی مجازات به عنوان یک جرم فدرال.

مکان های که در آن می افتد کوتاه با توجه به دموکرات ها عبارتند از: تمرکز بر روی جمع آوری اطلاعات در مورد هیچ-knock حکم در موارد دارو به جای آشکار فدرال ممنوعیت و همچنین محدود حقوقی رجوع از آن را ارائه می کنند برای قربانیان سوء رفتار پلیس. در اینجا مختصر و مفید از برخی از این عدالت قانون را کلید مقررات:

  • نیاز به جمع آوری داده ها در استفاده از زور و بدون دست کشیدن حکم: به جای تنظیمات جدید استفاده از نیروی استاندارد و یا فدرال ممنوعیت برای هیچ-knock حکم مواد مخدر را در موارد عدالت عمل با تمرکز بر جمع آوری اطلاعات در مورد هر دو اقدامات نیاز به دولت و سازمان های محلی برای ارائه گزارش در مورد آنها را به مقامات فدرال. در حال حاضر وجود دارد این است که اطلاعات محدود در مورد فرکانس پلیس در استفاده از زور و همچنین بدون دست کشیدن حکم یک اندازه گیری است که پلیس در لوئیزویل کنتاکی استفاده می شود زمانی که آنها به ضرب گلوله کشته و 26 ساله EMT Breonna تیلور در خانه خود در اوایل این سال است.

اگر دولت نمی کامپایل چنین گزارش آن خواهد بود موضوع را به کاهش بودجه آن را دریافت از دولت فدرال است.

  • Incentivizes دولت و پلیس محلی به ممنوعیت chokeholds: در سال 2014 اریک گارنر کشته شده توسط پلیس نیویورک که با استفاده از یک سبد برای مهار او در طول بازداشت. و در ماه مه فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس دوخته او را گردن با زانو خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

این قانون با استفاده از بودجه فدرال برای تشویق دولت و پلیس محلی به ممنوعیت chokeholds به جز زمانی که نیروی مرگبار مجاز است. چنین ممنوعیت در حال حاضر پشتیبانی شده توسط محلات در سراسر کشور از جمله اخیرا مینیاپولیس. بر خلاف دموکراتها پیشنهاد عدالت عمل می کند و شامل یک فدرال ممنوعیت chokeholds.

فعالان مطرح کرده اند سوال در مورد تاثیر چنین ممنوعیت کلی: با وجود اداره پلیس نیویورک ممنوع chokeholds در سال 1993 پلیس با استفاده از روش کشته شدن گارنر در سال 2014.

  • تماس به دولت و ادارات محلی به سند سوء رفتار پلیس: تاپیک بسیار کمی از داده های موجود در مورد سوء رفتار پلیس و آن را دشوار است به پین کردن گذشته مجرم و اطمینان حاصل شود آنها را دریافت نمی شغل در مکان های جدید. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش مجازات برای سوء رفتار نیز متفاوت بوده و در سطح دولت با برخی از الزام پلیس به decertified در حالی که دیگران به مراتب کمتر تنبیهی.

این لایحه می کند ایجاد یک رجیستری ملی از سوء رفتار پلیس و به جای آن می خواهد دولت و ادارات محلی به روشن حفظ سوابق از افسران که اقدام انضباطی روبرو شده اند.

  • هدایت DOJ به ایجاد deescalation آموزش دستورالعمل: دادستان کل, تحت, عدالت, قانون, می تواند کمک به تنظیم deescalation آموزش راهنمایی و سند که دولت های محلی و ایستگاه های پلیس قرار گرفته اند از جمله برنامه های آموزشی. علاوه بر این لایحه تخصیص بیشتر پول کمک مالی برای بخش های منطقه ای به صندوق deescalation آموزش.
  • ایجاد یک کمیسیون در وضعیت اجتماعی از مردان و پسران: این لایحه مجموعه تا یک کمیسیون از کارشناسان و مقامات دولتی اختصاص داده شده به بررسی این که چگونه نابرابری در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مسکن و نظام عدالت کیفری را تحت تاثیر قرار مردان سیاه و جوانان. کمیسیون تولید سالانه گزارش chronicling این تحقیق و ارائه توصیه های پلیس در مورد چگونه به درمان چنین بی عدالتی.
  • مجموعه برنامه های کمک هزینه برای دوربین های بدن: استفاده از دوربین های بدن است که ویژگی های اصلاحات است که به طور فزاینده اتخاذ شده توسط سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور به عنوان ابزاری برای مستندسازی و استفاده از زور و دیگر اقدامات پلیس. این قانون را تنظیم گرانت برنامه ای است که دولت محلی و نیروهای پلیس می تواند شیر را برای تقویت خود استفاده از چنین فن آوری.

محدودیت وجود دارد به دوربین های کارآمدی اما: در طول تیراندازی پلیس از دیوید McAtee در لوییویل ماه گذشته ماموران بدن دوربین ها خاموش بودند. و در چندین موارد گذشته بدن, فیلم دوربین نبوده است شواهد کافی برای داوران را قاطعانه محکوم افسران سوء.

  • باعث می شود مجازات یک جرم فدرال: قتل هر دو فلوید و Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده بود که به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید در گرجستان در حالی که او را در یک اجرا شده است و به عنوان مدرن روز lynchings. با وجود بیش از 200 تلاش برای در نظر گرفتن صورتحساب پرداختن به چنین اعمال به وجود قانون در این کتاب طبقه بندی lynchings به عنوان یک جرم فدرال.

در حالی که مجلس نمایندگان و سنا را به ترتيب گذشت خود قانون است که این کار را انجام دهید دو هنوز به تصویب یک لایحه و آن را امضا و به قانون است. این لایحه تضمین کند که مجازات — توضیح داده شده با تشکر. Steny Hoyer به عنوان "عمد, قتل فراقضایی توسط اراذل و اوباش و یا گروهی از افراد برای القای ترس" — می تواند به عنوان یک جرم فدرال. این امر همچنین طبقه بندی توطئه برای ارتکاب حقوق مدنی جرایم مانند جرم و جنایت نفرت به عنوان یک مجازات.

احتمال سازش نامشخص است راست, در حال حاضر, هر چند مداوم فشار افکار عمومی می تواند نقش مهمی در نگه داشتن گرما در قانونگذاران در هر دو طرف.

با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی از هفته گذشته اکثریت آمریکایی ها به چندین اصلاحات تحت فشار قرار دادند توسط دموکرات ها از جمله توانایی برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی و آن را آسان تر برای مردم را به شکایت پلیس برای خسارت. در این نظر سنجی 60 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها پشتیبانی از یک فرایند است که قادر می سازد "قربانیان سوء رفتار پلیس به شکایت ادارات پلیس برای خسارت."

"افکار عمومی همیشه فشار بر آنها برای انجام کاری" جمهوری خواه pollster اد Goeas گفت: Vox. "خط پایین این است که من بسیار تشویق کرد چرا که هر کس در حال گوش دادن به این همه ورودی های مختلف و این چیزی است که شما نیاز به حرکت این مشکل رو به جلو است."

در گذشته قانونگذاران متوقف شده در صورتحساب با وجود چنین موشکافی. پس از تیراندازی دسته جمعی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا در سال 2018 به عنوان مثال دموکرات ها و جمهوری خواهان پیشنهاد چند تفنگ اصلاح صورتحساب در هر دو مورد پس زمینه چک و "پرچم قرمز" قوانین بسیاری از آن متوقف شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این اصلاحات است که هنوز هم تا حدودی نامشخص است. در حالی که رئیس جمهور معرفی کرده است یک فرمان اجرایی در خشونت های پلیس او نیست آشکار حمایت هر قانون. خود را اندازه گیری آن نیز پرده برداری کرد در اوایل این هفته شامل ایجاد یک پایگاه داده ملی برای سوء رفتار پلیس و همچنین به عنوان یک سیاست است که مشوق ممنوعیت chokeholds در سطح ایالتی و محلی مگر اینکه یک افسر زندگی تهدید شد.

"او جذاب است در حال حاضر در یک راه است که سازنده و مفید" اسکات گفت: در دیدار با مطبوعات در آخر هفته گذشته.

عدالت قانون در حال حاضر به عنوان یک نشانگر از آمریکا اولیه موقعیت در مورد این موضوع. در صورت رای دهندگان احساسات و دموکراتیک مقاومت که مشخص نیست که آیا این تغییر خواهد کرد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن