این 5 نفر هنوز محرک چک

آن را سخت به بهم زدن در اطراف در رسانه های اجتماعی و احساس می کنم مثل همه و برادر خود را — حتی خود مرحوم برادر

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

آن را سخت به بهم زدن در اطراف در رسانه های اجتماعی و احساس می کنم مثل همه و برادر خود را — حتی خود مرحوم برادر در برخی از موارد -- در حال حاضر بدست خود coronavirus محرک را بررسی کنید. اما واقعیت این است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر اقتصادی طیف هنوز در انتظار بودجه برای ورود به صندوق پستی خود را و یا مستقیم-حساب های سپرده.

مطابق با مراقبت عمل می کنند که نمایندگان کنگره آمریکا به تصویب رسید در اواخر ماه مارس در تلاش برای بر انگیختن افراد, شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کوچک با شدت نیاز اقتصادی امداد IRS می گوید که توزیع شده حداقل 130 میلیون "تاثیر اقتصادی پرداخت" تا کنون نزدیک به 1200 $در هر فرد و ارزش مجموع بیش از $200 میلیارد دلار (حدود 150 میلیون نفر در آمریکا واجد شرایط برای پول محرک). موج دوم کمک در حال حاضر در آثار با آمریکا انتشار یک پیشنهاد باز از کمک های مالی به ارزش بیش از 3 تریلیون دلار.

اما برای کسانی که هنوز هم از دست رفته محرک چک به پایین همین دلیل می توانید مانند یک ظرف غذا اداری. مانند بسیاری از دولت بیکاری دفاتر در سراسر کشور IRS سایت مسدود شده است در هفته های اخیر توسط عظیم یورش جدید نمایش داده شد — به معنی وجود دارد هیچ نمایندگان در دسترس برای تماس های از آن نگران است که برخی از نوع از ویژگی های درهم و برهم است و تاخیر در پرداخت خود را.

در ضمن IRS آنلاین "دریافت و پرداخت" ابزار که وعده به روز رسانی امیدوار بود گیرندگان در مورد وضعیت خود را چک گرفتار شده است با مشکلات فنی و پر از لکه خدمات قانونی مشروع ترس در میان کسانی که نگران است که نا آمریکا بوروکراسی می تواند تاخیر پرداخت خود را به طور نامحدود.

بسیاری از مردم بورسی به صحبت کرد که هنوز هم در انتظار محرک چک شد غیر متعارف filers مالیاتی و تامین اجتماعی دریافت کنندگان که پرداخت شده است به احتمال زیاد مانع IRS نیاز به بررسی متقابل اطلاعات در برابر سوابق دیگر سازمان های دولتی مانند وزارت امور سربازان بازنشسته و یا اداره تامین اجتماعی. اما همان کسانی که افراد بیشتر احتمال دارد به لحاظ مالی نا امنی در وهله اول -- به معنی گم امداد پرداخت را تبدیل به یک منبع اضطراب و عذاب.

کارن اسپنسر 54 سال کهنه سرباز ارتش و وزیر از, Salem Oregon گفت: بورسی که او مشکوک وضعیت او به عنوان یک مکمل امنیتی درآمد گیرنده بود و باعث تاخیر اما تاکید کرد که او در حال حاضر درآمد محدود به معنای او نیاز به بررسی بیشتر از همیشه به.

"این یک شکست دولت است که بسیاری از جانبازان هنوز محرک پول" اسپنسر گفت. "من شده است در ارتباط با دیگر جانبازان که دریافت نکرده محرک چک و آنها از دست رفته بیش از حد است."

در زیر داستان از پنج نفر هنوز در انتظار محرک اقتصادی پرداخت تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

کارن "Jypsea" اسپنسر, 54, Salem Oregon

آن را فقط به نوع مورد, چرا که آنها در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن دور دیگری از چک برای مردم و من حتی بدست, برای اولین بار چک کنید. من در [امنیتی مکمل درآمد] — آنها به من شماره حساب بانکی آنها می دانم که در آن من — پس چرا وجود دارد نگه دارید تا ؟ آن بوده است بسیار خشن. من بسیار کمی تمام زندگی و پرداخت بسیار کمی به سیستم امنیت اجتماعی و احساس می کنم مثل پول که من درخواست برای بازگشت خود من است و آنها در حال انتظار من به التماس برای آن است. آن را مانند شخص چرا ؟

من فقط کاملا در تاریکی در مورد زمانی که من می توانید انتظار پرداخت. من یک کهنه سرباز ارتش و در حال حاضر یک وزیر. من در خدمت به عنوان پزشک در ارتش و من آخرین ایستگاه وظیفه بود قلعه سام در هوستون, تگزاس, در طول طوفان صحرا. پسر من نیز خدمت کرده است و هیچ یک از ما می شود منافع نظامی حتی اگر ما هر دو را محترم ترشحات ناشی از صدمات.

من قادر به پرداخت صورتحساب من و من به معنای واقعی کلمه باید 30 دلار در سمت چپ بانک. من $783 یک ماه از امنیت اجتماعی و اجاره $750. من فقط از هم جدا کردم همسر من پس [مثل] نیمی از درآمد من فقط رفت بیرون. در بالا از آن خودرو من فقط دچار ترک موتور بلوک یک هفته و نیم پیش و من قادر به مقابله با آن چرا که من انتظار بر این محرک. در نهایت من قادر به پیدا کردن یکی دیگر از وسیله نقلیه برای $500 و استفاده کردم من کل تامین اجتماعی از بررسی برای خرید آن است. وجود دارد بسیاری از مردم که من بستگی دارد و من غیر فعال شده, بنابراین من باید قادر به رسیدن به قرار ملاقات دکتر خودم.

این یک شکست دولت است که بسیاری از جانبازان هنوز پول محرک است. من شده است در ارتباط با دیگر جانبازان که دریافت نکرده محرک چک و آنها از دست رفته بیش از حد است. آنها نمی دانند که به نوبه خود به ما و به نام ما پیامک ما messaged ما ارسال کرده اید اما ما در حال گرفتن هر گونه کمک. کاملا صادقانه آنها don't care about us; ما یک منبع درآمد برای آنها. آنها فکر می کنم ما در حال یکبار مصرف.

Latichia قهوه ای, 28, شیکاگو, ایلینوی

من مادر و خواهر و پدر و همه آنها خود را دریافت محرک اقتصادی دولت چک, اما من بدست نمی هر چیزی نشده است. به همین دلیل من حدس می زنم این است که من واصل نشده من مالیات پس از سال 2016 چون من نیاز به. IRS با غیر filers ابزار [برای کسانی که واجد شرایط خاصی است که آنها را معاف از مالیات پر کردن مانند داشتن یک درآمد ناخالص تنظیم شده است که می افتد در زیر یک آستانه خاص] و هر روزه از آن من است که در تلاش برای قرار دادن اطلاعات من در برای من و پسرم, اما من نگه گرفتن را رد کرد چرا که آنها در حفظ و گفت: من نیاز به یک [حفاظت از هویت پین]. اما من نمی توانم این درخواست با IRS چرا که من نمی توانم آنها را در حال حاضر [با توجه به کاهش نیروی انسانی در سازمان] بنابراین من فقط در یک موانع بزرگ متوقف. آنها در حال ارسال پول به مردم مرحوم و آن را فقط مانند هک چیه?

حسن نیت ارائه میدهد از Latichia قهوه ای

آن را بسیار خسته کننده است. من یک مادر تنها از 8 سال, و من کار پاره وقت به عنوان یک مواد غذایی aide برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. من حدود 550 $در هر بررسی و پرداخت می شود در هر دو هفته. که مانند $1,100 هر ماه که چیزی نیست. وجود دارد, مواد غذایی, وجود دارد, صورت حساب, پس از آن فقط مثل من رو به انجام آنچه که من رو به انجام به پایان می رسد دیدار. من استفاده می شود به کار DoorDash به عنوان شغل دوم اما از آنجا که من یک بیماری مزمن آسم, من می توانم آن را انجام دهید دیگر به دلیل آن را در معرض خطر برای من بود در تماس با افراد مختلف مانند که.

در حالی که من منتظر پول من کوشش کرده ام که کمی جالب — مشاهیر رفتن در Instagram و می گویند آنها با دادن پول و شما فقط امیدواریم که آنها به شما نگاه و می گویند: "هی چه نقدی خود را به برنامه نام کاربری؟" من دیده ام Jeffree Star انجام یک زن و شوهر Cardi B انجام داده است برخی از مد نوا انجام داده است یک زن و شوهر. هر بار که من یکی ثبت نام کنم اما تا کنون این بوده است هیچ چیز نیست.

من خانواده ام به من کمک کند اما من سعی کنید برای رسیدن به بسیاری از مردم است. من نوع شخص که اگر من نیاز به چیزی است که من قصد دارم به آن را دریافت خودم. اگر از من بپرسید برای کمک به پشت سر من من همیشه مانند "خوب در حال حاضر من به آنها پرداخت." حتی با افراد مشهور جالب من نفرت ارسال آن را علنا در رسانه های اجتماعی چون شما هرگز نمی دانید وقتی که کسی شما می دانید در حال رفتن به آن را ببینید. مردم می توانند قضاوت من در تمام طول روز هر روز, اما آن را فقط تحریک کننده — آن را احساس می کند مانند سیستم همه messed تا. هیچ ابزار برای افرادی مثل من که نیاز به یک IPN که واصل نشده پس 2016. ما فقط در اینجا با هیچ کمک کند.

برندا رایت, 53, ردینگ, کالیفرنیا

ما زندگی نمی کنند در یک جای بسیار خوب و نامزد من و او را نیز در ناتوانی و بعد فورا رفت واز او محرک بررسی هر دو. خانه ما اجاره, کثیف, سکس کثیف — ما نمی توانیم حتی خیط و پیت کردن توالت ما را بدون نیاز به بازگشت از آن. هر بار که ما درخواست صاحبخانه برای رفع کاری آنها افزایش اجاره بها در آمریکا 50 دلار بیشتر در هر ماه — و ما در اینجا زندگی می کردند برای 12 سال است. من آماده هستم برای یک خانه و ما فقط به تازگی ما را به حرکت و رفتن به استفاده از محرک پولی برای سپرده اما در حال حاضر احساس می کنم مثل ما نمی قادر خواهد بود به.

نامزد من برادر با ما زندگی می کند و او محرک بررسی هفته گذشته اما ما بدست یک. وجود دارد سه نفر از ما که زندگی در همان خانه و هر سه ما در ناتوانی و امنیت اجتماعی است. ما اصلا فایل مالیات از آنجا که ما لازم نیست به طوری که ما در حال انجام کاری اشتباه است. من سعی کردم به بررسی IRS سایت اما از آنجایی که ما هر دو در تامین اجتماعی وجود دارد به هیچ وجه حتی وب سایت را بررسی کنید. گفتند آن وجود دارد خواهید بود هنگامی که آن را وجود دارد در ما چک کردن حساب و تا آن زمان ما فقط باید صبر کنید.

برای 10 سال گذشته یا بیشتر من شده اند قادر به کار از آنجا که من تا به حال سه عمل جراحی مغز. من یک جمجمه لوله و شنت و یک ورق تیتانیوم در سر من که من را از کار و من در تامین اجتماعی و ناتوانی پس از آن. من سالم در حال حاضر, اما من هرگز نمی تواند کار دوباره چون اگر من ضربه به سر می تواند مرا بکشند.

زندگی ما در خود نگه دارد. آن را احساس می کند واقعا استرس زا باشد. من می خواستم به ترک; من می خواستم برای از بین برود. من در حال حاضر واقعا بد اضطراب و افسردگی و من خیلی استرس — من فقط می خواهم آن را به متوقف شود. ما هیچ امنیت; ما نمی باید یک حساب پس انداز است. ما پرداخت می شود یک بار در ماه و آن طول می کشد همه چیز را که ما فقط برای زنده ماندن در حال حاضر. ما لازم نیست پول اضافی. ما نمی تواند بیرون رفتن و کار.

آن سخت است برای من به بیمار. من می دانم بررسی است که احتمالا رفتن به اینجا در نهایت اما با همه چیز من شده است از طریق با زندگی آن سخت است برای من به انجام هر کاری است. من دعا می کنم به خدا هر روز اجازه دهید چیزی می تواند بهتر به ما چیزی برای نگاه به جلو به نه ناامیدی نیست فقط بیشتر شکست.

Morgana نی, 34, Salem Oregon

من پنج تا کودکان و نوجوانان — سنین 19, 16, 5, 3 و 2 — چهار نفر از آنها در خانه زندگی می کنند. آن بوده است بسیار دشوار است. خوشبختانه شوهر من یک تکنسین داروخانه در نظر گرفته شده است ضروری کارگر. او با این نسخهها کار در داروخانه, اما آن را هنوز هم که در آن همه بیمار مردم به طب خود را. او کار حداقل 12 ساعت در روز و پنج روز در هفته اگر نه شش روز در هفته با خطر پرداخت.

ما هنوز دریافت نکرده اند هر محرک و من هیچ نظری ندارم که چرا. من رفته به IRS سایت و همه در آن می گوید این است که اطلاعات ما مطابقت ندارد و هر چیزی که آنها هیچ اطلاعات در فایل. آن را احساس بسیار خسته کننده و هنگامی که شما اقدام به بررسی آن سه بار آن را قفل شما را از تمام IRS سایت برای 24 ساعت.

در این مرحله آن احساس به طور کامل در هوا که آیا ما در حال رفتن به دریافت هر گونه محرک پول در همه. من تعجب شده است هر روز. ما فقط توجه کنید که ما اجاره در حال رفتن به افزایش در اول ماه اوت و ما امیدوار به استفاده از محرک پولی قادر به حرکت و در حال حاضر ما مطمئن هستیم که اگر ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار است.

ما باید روز به روز ملزومات مانند مواد غذایی که ما می تواند به صرف پول در, چون بچه ها من خوردن من را از خانه و خانه. پوشک و همچنین, و لباس های شسته شده که من مجبور به پرداخت هزینه برای. من اقامت در خانه مادر, بنابراین من مقدار زیادی از کار, اما من فقط نمی گرفتن برای آن پرداخت می شود.

من 16 ساله نیز در تلاش برای فارغ التحصیل از یک سال و زود از مدرسه و این کل چیزی که ممکن است به طور کامل به مخاطره انداخته است. او بورس تحصیلی که قرار بود در آن بستگی دارد. بچه ها جوان هستند و اشتباه — آنها درک نمی کنند که چرا ما نمی توانیم به پارک بروید که چرا آنها نمی توانند به فروشگاه می آیند و یا رفتن به خرید با من دیگه چرا آنها در خانه گیر کرده در همه زمان ها. هر زمان که ما به دیدن خانواده و سعی کنید به ترک آنها شروع به وحشت در حال حاضر از آنجا که آنها فقط نمی تواند هر گونه خارج از تحریک.

من دیده ام یک تعداد کمی از مردم دریافت کرده اند که خود محرک و آن را در حال حاضر از بین رفته اند. برخی از مردم که از دریافت آن نیمی از درآمد ماهانه خود را, و آنها به طور کامل از کار بیش از حد. من و برادر شوهرم, برادر باید هر دو گذاشته شده است و هیچ یک از آنها را دیده اند خود پول محرک یا نه و از آنها توانسته اند به موفقیت در بیکاری است. اینها فقط دیوانه بار. من تا به حال برای جلوگیری از تماشای اخبار.

رادنی پیرس, 20, Fort Washington, Maryland

من کار به عنوان یک پیشخدمت در یک رستوران در DC بود و به تازگی از کار من, بنابراین من هیچ منبع درآمد در حال حاضر.

من با پدر و مادرم زندگی و من به آنها کمک کند با اجاره. در حال حاضر هر کس در خانه به جز پدر من در حال حاضر در خانه گیر کرده; من یک خواهر کوچکتر که در مدرسه بود اما او در خانه در حال حاضر بیش از حد. پدر من با این نسخهها کار برای Costco و او تنها کسی است که هنوز هم کار در حال حاضر. هیچ کس در خانواده من و بعد فورا رفت واز یک محرک بررسی نشده است.

من در ناتوانی من یک دانشجو هستم ذکر شده به عنوان یک وابسته به, بنابراین من باید برای گرفتن یک, اما در همان زمان هیچ چیز واقعا امتیاز به آن قطعا اتفاق می افتد. همه توصیه شده است به بررسی IRS سایت و من هنوز در تلاش اما آن را واقعا نشان دادن هیچ نشانه ای از کار. IRS سایت است که هنوز هم گفت که هیچ اطلاعات موجود در فایل.

حسن نیت ارائه میدهد از رادنی پیرس

برای ماه اول کل همه گیر در حالی که من گیر کرده بود در خانه من انجام esports به عنوان یک کار جانبی. به هیچ وجه آن را یک منبع درآمد خوب اما اگر من در محل مسابقات حاضر می تواند به این معنا 30 دلار در هفته یا چیزی که در اطراف محدوده است که می تواند کمک با دلار ذخیره و یا چیزی شبیه به آن.

من زندگی با اضطراب کمی زیر شش سال در حال حاضر و در حال حاضر من در وضعیت کنونی با من داشتن یک کار و سپس با بودن گذاشته به تازگی بیش از هر چیز این نوع بوده است ذهنی از چیزی. وضعیت کل با من بودن در تاریکی نگه داشته و واقعا نمی دانستند که اگر من قصد دارم برای به دست آوردن یک بررسی شده است واقعا دشوار است بر من.

من در زمینه من [2019] مالیات با TurboTax در ماه فوریه و من بدهکار هزینه برای دولت است. در آن زمان من برنامه ریزی برای پول گرفته شده در مارس زیرا هیچ یک از ما می تواند پیش بینی شده است که این اتفاق می افتد. بنابراین در حال حاضر من در حال حاضر در منفی $200, مالی.

اگر من فقط به یک محرک بررسی آن خواهد من را در یک واقعا دشوار و موقعیت. بیایید می گویند من رستوران باز می شود به بالا که رفتن این اخبار به نظر می رسد مانند آن را به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. اما اگر من کار من پشت چگونه من می خواهم به پرداخت برای حمل و نقل, چگونه می توانم پرداخت هزینه برای مواد غذایی در طول ناهار ؟ تا کنون من موفق به گرفتن مزایای بیکاری به خاطر من زندگی می کنند در مریلند اما من در کار DC. من شروع به کار من در ماه دسامبر و یکی از الزامات مورد نیاز برای بیمه بیکاری این است که من تا به حال به کار کرده اند حداقل به مدت شش ماه در DC.

من تحقیق کرده ام "محرک چک" در توییتر, و آن را فقط به نوع به نظر نمی رسد مانند هر الگوی واقعی با کسی که گمشده خود را بررسی کنید حداقل تا آنجا که من می توانم بگویم. من شکایت اصلی است که هنوز هم که اگر شما نگاه کنید در هر منبع اطلاعات IRS فقط نوع می گوید: ما نمی دانیم که شما فقط از شانس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن