Schlafly Bankside باز می شود در سنت چارلز به عنوان ناهار خوری صحنه شیفت

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد SCHLAFLY Schlafly Bankside باز, مارس 22. برای Fran Carad

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Schlafly Bankside opened May 22. - COURTESY SCHLAFLY
  • حسن نیت ارائه میدهد SCHLAFLY
  • Schlafly Bankside باز, مارس 22.

برای Fran Caradonna مدیر عامل شرکت Schlafly آبجو تصمیم گیری که آیا برای باز کردن آبجوسازی جدید St. Charles محل در میان coronavirus-تغییر ناهار خوری چشم انداز نیست بیش از حد دشوار است. از پاییز گذشته او و تیم او مشغول به کار بود سخت در خرید معشوق سنت چارلز موسسه Trailhead دم و زمانی که این قرارداد نهایی شد و در ژانویه بودند full steam ahead در rebranding آبجوسازی به عنوان Schlafly Bankside (920 خیابان اصلی جنوبی, St. Charles; 636-946-2739). به عنوان او آن را می بیند آنها در حال حاضر همه در, و هیچ راه بازگشتی وجود ندارد.

"ما در حال حاضر متعهد در این مرحله" Caradonna توضیح می دهد. "اگر آنها می آمده ایم به ما در ماه آوریل به جای اکتبر, من نمی دانم, اما معلوم است که شروع چیزی جدید شده است, لذت بخش, مثبت, چیزی که برای ما به تمرکز بر روی. ما واز جمله قدردانی از Schlafly و Trailhead طرفداران و وجود چنین بوده است قدردانی برای ما انجام کاری جدید و در نظر گرفتن یک خطر است."

هیجان برای Schlafly Bankside شده است و دم از ژانویه 15, هنگامی که آبجو شرکت رسما در زمان بیش از عملیات Trailhead در آماده سازی برای یک تغییر علامت تجاری از 25 سال از خیابان اصلی اصلی. هر چند بسته شدن موقت برای بازسازی شد و در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه مارس را توقیف درب در زمان های مختلف معنی که COVID-19 شیوع شروع به هدف قرار دادن سنت لوئیس منطقه شهری. در علاوه بر این به صرف برنامه ریزی خرابی redoing طبقه و زایش تا رنگ Caradonna و تیم او تا به حال به شکل از چگونه به حرکت در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی را با واقعیت جدید که شامل به طور موقت بسته شدن خود را دو دم بارها. از همه مهمتر, آنها مجبور به نگرانی در مورد سلامت کارکنان و ایمنی.

"برای من حفاظت از کارکنان خود میباشد" Caradonna می گوید. "اگر ما کارکنان نمی آید به کار ما از کسب و کار, اما من نمی خواهم کسی به مریض. این واقعا مهم است که آنچه ما انجام می دهند فراهم می کند یک محیط کاری امن است. که می آید برای اولین بار. بدون که ما هیچ چیز نیست."

برای بزرگنمایی کلیک کنید Renovation work on the former Trailhead Brewing continued through the coronavirus shutdown. - COURTESY SCHLAFLY
  • حسن نیت ارائه میدهد SCHLAFLY
  • کار نوسازی در سابق Trailhead دم ادامه داد: از طریق coronavirus shutdown.

در 22 مه Schlafly باز Bankside به عنوان به خوبی به عنوان آن ضربه بزنید اتاق و Bottleworks مکان های با ایمنی کارکنان و مهمانان خود را به عنوان اصل راهنما. هر چند Caradonna می گوید که در زمان عادی وجود داشته اند بزرگ بزرگ افتتاح جشن که مرتب سازی بر اساس خوشگذرانی کنار گذاشته شده است. به جای کثیری از merrymakers آن برنامه ریزی شده به میزبان دم میخانه عامل 25 درصد ظرفیت با بسیاری از کسب و کار خود محور در فضای باز ناهار خوری. آن را مرتب کردن بر اساس از روز باز او را ام باید پیش بینی شده اما Caradonna احساس می کند خدا را شکر برای جامعه به عنوان حمایت از تیم خود را با این نسخهها کار از طریق چالش است.

"عدم اطمینان و تردستی از این همه فقط یک یادآوری است که ما مسئول هستیم ؟" او muses. "من استفاده می شود به بچه ها بگویید زمانی که آنها جوان بودند که این چیزی است که اتفاق می افتد به شما اما چگونه شما را در پاسخ به آنچه اتفاق می افتد به شما. در حال حاضر ما فقط باید یک نفس عمیق بکشید و قرار دادن در ما دختر بزرگ شلوار برای دریافت از طریق."

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن