ضروری کارگران هنوز فاقد اساسی ایمنی و حفاظت در کار

هر زمان که یک "کد بنفش" اعلام شده است در خارج سام کارول با این نسخهها کار در در شهر اوکلاهما آن را پنهان سیگنا

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

هر زمان که یک "کد بنفش" اعلام شده است در خارج سام کارول با این نسخهها کار در در شهر اوکلاهما آن را پنهان سیگنال برای کارکنان به شستشو و یا پاکسازی دست خود را که مشتریان قرار نیست به انتخاب کنید تا. "اما زمانی که مشتریان ما پاک ما دست آنها معمولا با قرار دادن دست خود را و آنها را به من بدهید یک کمی" کارول می گوید. "من حتی شوخی با آنها را به من بگو که می شود 10 دلار است.'"

کارول, 57, مانند میلیون ها نفر از کارگران ضروری در سراسر کشور, می یابد خود را در خط مقدم از coronavirus بحران است. خارج شده است در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از او را اما او فکر می کند آنها می تواند انجام بیشتر.

خارج ساخته و ماسک الزامی برای همکاران در مارس 17, فراهم می کند و کارگران یکی از جدید هر زمان که آنها می آیند. اما فقط 19 درصد از کارگران ضروری در سراسر کشور گفت: در همان محل کار خود را بر اساس یک نظرسنجی جدید از تغییر پروژه از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو.

در این گزارش به بررسی چگونگی ضروری مواد غذایی, مواد غذایی خرده فروشی و تحویل کارگران در حال محافظت شده توسط کارفرمایان خود را. محققان بررسی 8,000 کارگران از نزدیک به 50 بخش خدمات شرکت های مانند Walmart, مک دونالد, Costco, آمازون, یو پی اس و Walgreens بین 7 مارس و آوریل 9 برای پیدا کردن چه نوع از بهداشت و ایمنی اقدامات گرفته در محل کار خود را. آنها از آنها پرسیدم که آیا تمیز کردن افزایش یافته است که آیا آنها در حال ارائه دستکش و ماسک و این که آیا آنها نیاز به آنها را می پوشند.

حدود دو سوم از کارکنان گفت: تمیز کردن در محل کار خود را بهبود یافته بود اما از نظر ارائه تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و شرکت ها باید یک راه طولانی برای رفتن.

و در حالی که برخی از شرکت ها ممکن است خود را بهبود بهداشت و PPE رژیم پس از بررسی های صورت گرفته ضروری کارگران می گویند هنوز شکاف.

معاون رئیس جمهور مایک پنس پیاده روی با خارج, مدیر عامل داگ McMillon در یک مرکز توزیع در Gordonsville ویرجینیا در تاریخ 1 آوریل. محققان می گویند که تنها حدود نیمی از انبار و مرکز پاسخگویی کارگران دسترسی به دستکش که قابل توجه است با توجه به این که بسیاری از مردم در حال سفارش آنلاین به ایمن ماندن.
استیو Helber/AP

کارول, مثلا, است, اصلی ارائه دهنده برای خانواده اش از جمله همسر و سه پسر و به آنها بستگی دارد او را به محافظت از آنها را او بسته خارج شده و برای محافظت از او. مغازه اش استخدام کرده است یک شخص ثالث, نظافت شرکت, اما او احساس می کند که می تواند آنها را بیشتر. "آنها انجام نداده واقعی تمیز کردن کامل در فروشگاه" او می گوید. فروشگاه همیشه دستکش چرا که آنها به آنها نیاز دارید برای افرادی که کار با گوشت در دلی اما آنها لازم نیست و کارول ندارد استفاده از آنها — پس از یک در حالی که شما باد تا مجبور باشید از یک سوراخ در آنها و یا پاره شدن آنها.

جهانی و همه گیر قرار داده شده جدید تمرکز بر روی کارگران در حال درمان به خصوص که میلیون ها نفر از افرادی که در پایین پرداخت می شود خدمات شغل را به طور ناگهانی تلقی شده است حیاتی برای اقتصاد آمریکا است. و در حالی که برخی از گفتگو در اطراف چقدر آنها پرداخت می شود, در سطح بسیار ابتدایی آن نیز مهم است به بحث در مورد چگونه آنها محافظت می شود. رفتن به کار در جهانی همه گیر آنها در معرض خطر بیمار شدن.

"شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در مراقبت های بهداشتی تنظیمات اما اگر ما فکر می کنم در مورد فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و چقدر ترافیک است که رفتن را از طریق وجود دارد, آن را واقعا مهم است به فکر می کنم در مورد کارگران ضروری است که در ادامه به کارکنان این مکان گفت:" کریستن Harknett استادیار در UCSF و یکی از محققان در پشت این پروژه است. "ما نمی تواند نگه داشتن بر روی این توهم که این شغل مهم نیستند چرا که آنها تعیین شده ضروری است."

اکثر کارگران می گویند آنها را دیده ام جدید روش های تمیز کردن در شغل خود را که باعث می شود حس تمیز کردن محیط اطراف خود و شستن دست های خود شده اند برخی از برجسته ترین و اولین قطعه از مشاوره از کارشناسان وقتی که می آید به مبارزه با کروناویروس.

به طور کلی 65 درصد از کارگران مورد بررسی گفت: محل کار خود را آغاز کرده بود که نیاز به تمیز کردن اضافی 56 درصد گفت: دستکش های ساخته شده در دسترس است و تنها 19 درصد گفت: ماسک های ساخته شده در دسترس است. فقط به خاطر تجهیزات در دسترس است به این معنا نیست آن است مورد نیاز: فقط 18 درصد از کارگران گفت: آنها نیاز به پوشیدن دستکش و تنها 7 درصد نیاز به پوشیدن ماسک.

Chart showing changes to cleaning procedures and glove and mask provision and requirements across various service sectors.
Covid-19-مربوط به ایمنی محل کار روش (صنعت).
دانیل اشنایدر و کریستن Harknett/تغییر پروژه

و آن متفاوت است. سه چهارم از داروخانه و داروخانه کارگران و دو سوم از جعبه بزرگ فروشگاه کارگران می گویند آنها دیده می شود تغییرات در تمیز کردن اما کمتر از نیمی از کارگران انبار و یک چهارم از تحویل کارگران می گویند همین است.

حدود یک سوم از کارگران رستوران های فست فود فروشگاه ها و کافی شاپ ها گفت: تمیز کردن سیاست تا به حال تغییر کرده است. تا مطمئن شوید که مقدار زیادی از مواد غذایی-شرکت های حمل و نقل باید خیلی دقیق دستورالعمل های اطراف پاکیزگی در حال حاضر. بیش از نیمی از کارگران در این نوع از موسسات گفت: آنها تا به حال دسترسی به دستکش و آنها likeliest می گویند دستکش مورد نیاز بود.

محققان همچنین توجه داشته باشید که تنها حدود نیمی از انبار و مرکز پاسخگویی کارگران تا به حال دسترسی به دستکش که قابل توجه است با توجه به این که بسیاری از مردم در حال سفارش آنلاین به ایمن ماندن.

در صنایع و شرکت های مختلف در حال مراقبت از خود کارگران و مشتریان در سطوح مختلف. برای مثال سه چهارم از مک دونالد کارکنان گزارش جدید روش های تمیز کردن; کمتر از نیمی از برگر کینگ کارکنان انجام داد.

Charts showing new cleaning measures at different companies.
اضافی تمیز کردن اقدامات توسط شرکت و بخش.
دانیل اشنایدر و کریستن Harknett/تغییر پروژه

"در میان فروشگاههای جعبه بزرگ و انبار و تحقق مراکز Costco و Home Depot ایستادگی و خارج آمازون و یو پی اس های تاخیر در شرایط استفاده از دستکش و ماسک" این گزارش می خواند. "در مواد غذایی سهم بیشتری از کارگران در Aldi گزارش دستکش و ماسک در حالی که کارگران در Publix و Safeway گزارش بدترین اقدامات حفاظتی. در داروخانه CVS کارگران گزارش جدید کمتر اما بیشتر دسترسی به و مورد نیاز برای استفاده از PPE."

Costco کارگران نیز گزارش فقیر شرایط کار و نگرانی در مورد سلامت خود را.

Kory Lundberg یک سخنگوی خارج شده و به من گفت که این شرکت در ادامه به "تکامل در این وضعیت رفته است." او اشاره کرد که خرده فروش به اجرا در نمایش درمانی و متوسط چک برای کارکنان قبل از شروع شیفت خود نصب پلکسی گلاس در خطوط پرداخت و در مناطق دیگر فراهم می کند و ضد عفونی کننده دست برای کارگران و مشتریان. آن را نیز در جای خود قرار داده اورژانس ترک سیاست است که در حال حاضر مجموعه ای به گذشته از طریق ممکن است. "ما همچنان به نگاه و کار با مقامات بهداشت عمومی و درک آنچه در حال مراحل ما را می تواند کمک به نگه داشتن مردم امن" او گفت:.

اما برای بسیاری از کارگران و کارفرمایان خود تلاش به اندازه کافی خوب نیست.

برخی از کارگران شده اند صحبت کردن در مورد شرایط آنها در حال کار زیر از جمله در آمازون است که دیده می شود افزایش کارکنان فعالیت در سال های اخیر است. کارگران نگران هستند این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها و در ماه مارس شروع دادخواست آن را به مراحل اضافی و مرحله بندی تعطیل در اعتراض به شرایط خود را.

Hibaq Mohamad که با این نسخهها کار در یک مرکز پاسخگویی آمازون در شاکپی مینه سوتا به من گفت که او نگران زمان تاخیر در گرفتن دستکش و ماسک و فکر نمی کند که این شرکت در حال انجام است به اندازه کافی برای تمیز کردن. "این ترسناک است," او گفت:.

Charts showing glove availability and requirements at different companies.
دستکش های موجود و نیاز با شرکت و بخش.
دانیل اشنایدر و کریستن Harknett/تغییر پروژه
Charts showing mask provision and requirements at different companies.
ماسک های موجود و مورد نیاز شرکت و بخش.
دانیل اشنایدر و کریستن Harknett/تغییر پروژه

در بیانیه ای به Vox, آمازون سخنگو راشل Lighty گفت: حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان آن است که شرکت "نگرانی بالا." او برجسته است که آن را اجرا کرده است بیش از 150 "فرایند به روز رسانی" و انتظار دارد به صرف بیش از 800 میلیون دلار در coronavirus مربوط به اقدامات ایمنی در نیمه اول سال است.

"تمرکز ما همچنان بر حفاظت از همکاران ما در عملیات شبکه با اقدامات گسترده از جمله توزیع ماسک صورت ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست اجرای متوسط چک عامل با سخت اجتماعی فاصله پروتکل و شناخت سهم خود را با پرداخت های اضافی و پیشرو مزایای" Lighty گفت. "ما را تشویق هر کسی که علاقه مند در حقایق برای مقایسه کلی ما پرداخت و مزایا و همچنین سرعت ما در مدیریت این بحران به دیگر خرده فروشان و عمده کارفرمایان در سراسر کشور است."

روز دوشنبه آمازون گفت که یک کارگر در تحقق آن تسهیلات در استاتن آیلند مرده بود از Covid-19 و در روز سه شنبه تایید کرد یک کارمند در ایلینوی فوت کرده است. اولین و شناخته شده coronavirus مرگ آمازون کارگر اتفاق افتاده در 31 مارس است. به عنوان بورسی را آنا شمالی به تازگی اشاره کرد حداقل 18 Walmart کارکنان فوت کرده است که از مارس 18 و کارگران در تریدر Safeway و Kroger فروشگاه ها فوت کرده اند و همچنین.

تغییر پروژه بررسی های انجام شده از اوایل ماه مارس تا اوایل آوریل به عنوان جاذبه همه گیر شد و شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده است. شرکت ها ممکن است سخت تر محافظ دستورالعمل های پس از آن, اما آنها بوده است و به کندی عمل می کنند. در آغاز آوریل نیویورک تایمز گزارش داد که خانه انبار کارکنان گفت: آنها گفته شده بود به پوشیدن ماسک و Walgreens کارگران شده بود دلسرد از پوشیدن آنها.

برخی از شرکت ها در تلاش برای حفاظت بهتر از کارکنان خود و مشتریان خود مواجه شده اند از مقاومت مواجه است. یک شهر اوکلاهما معکوس آن ماسک مورد نیاز حکومت برای خریداران پس از کارگران گزارش داده اند که تهدید مشتریان و در یک خانواده کارگر دلار در میشیگان بود به ضرب گلوله پس از تلاش برای به اجرا درآوردن فروشگاه ماسک سیاست.

راه این سرویس کارگران در حال درمان در حال حاضر سمبل راه آنها همیشه درمان گفت: Danny اشنایدر دستیار استاد در دانشگاه برکلی و یکی از محققان در پشت این پروژه است.

"ما واقعا باید بخش بزرگی از نیروی کار که تحت نکبتی کار شرایط را برای یک مدت زمان طولانی با دستمزد کم و ناپایدار غیر قابل پیش بینی و ناکافی ساعت کار" اشنایدر گفت.

قبل از شیوع کروناویروس وجود دارد یک حس در اطراف بسیاری از مشاغل در حال حاضر تلقی "ضروری" است که آنها به نحوی کمتر مهم است. آنها ماهر و پایین پرداخت می شود. اما در حال حاضر که توهم است و یا حداقل باید باشد. "ما در حال حاضر می توانید به سادگی ببینید که چقدر دشوار و مهم این مشاغل هستند" اشنایدر گفت. "اما آن را بیشتر از همان."

در سطح سیاسی وجود دارد که دولت می تواند انجام دهید تا مطمئن شوید که کارگران ضروری حفاظت شده و جبران شود. ايمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) است قرار داده و از coronavirus دستورالعمل برای محل کار و کارگران که احساس می کنید محل کار خود را نا امن است می توانید گزارش آن چقدر موثر خواهد بود که نامشخص است. سناتور. الیزابت وارن (D-MA) و تشکر. Ro خناس (D-CA) را تحت فشار قرار دادند برای ضروری کارگر "لایحه حقوق" در کنگره که شامل سلامت و ایمنی حفاظت از, جهانی, پرداخت, ترک, و پشتیبانی مراقبت از کودک. برخی از دموکرات ها و جمهوری خواهان مطرح برنامه های ضروری برای کارگر خطر پرداخت.

اشنایدر گفت که مردم همچنین می توانید درخواست کارفرمایان برای انجام بهتر. "اطلاعات ما نشان می دهد و کارفرما و با کارفرما نشان می دهد که برخی از کارفرمایان در حال انجام است," او گفت:. آن را ندارد به اجتناب ناپذیر مسابقه به پایین و هر کس می تواند بهتر انجام دهید.

کارول خارج شده کارگر شده است با شرکت 11 سال و $11.96 یک ساعت. او جمع آوری یک بار جایزه این شرکت ارائه شده به کارگران در ماه مارس — $300 به صورت تمام وقت کارکنان $150 به صورت پاره وقت. خارج شده گفت: همچنین نقل مکان کرد و تا سه ماهه پرداخت تا آوریل است که معمولا خواهد بود ساخته شده است. من از او پرسیدم چه بیشتر او می خواهم برای خرده فروش را انجام دهد. "من می پرسند خطر پرداخت. من می خواهم آنها را به بازگشت پرداخت که خطر پرداخت از زمانی که آن آغاز شده و تا به حال," او گفت:.

من از او پرسیدم چقدر او فکر می کند خواهد بود کافی است. "من می خواهم آن را حداقل به $در 14 یا 15 دلار در ساعت," او گفت: پس از آن واجد شرایط خود را پاسخ chuckling با کمی ناراحتی. "که برای تلفن های موبایل کمی حریص ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن