زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در تظاهرات و انتشار بیانیه در حمایت از معترضان

برای بزرگنمایی کلیک کنید تئو وللینگ این زن و شوهر که با اشاره اسلحه در تظاهرات روز یکشنبه بگویم در بیانی

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The couple that pointed guns at protesters on Sunday say in a statement Monday that they support the Black Lives Matter movement. - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • این زن و شوهر که با اشاره اسلحه در تظاهرات روز یکشنبه بگویم در بیانیه ای که روز شنبه آنها پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش است.

در چیزی از یک پیچ و تاب و در حال حاضر عجیب و غریب, داستان, سنت لوئیس, زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در تظاهرات و راه رفتن مرکزی خود را پایان غرب عمارت در طول ماه مارس به شهردار خانه دیروز با انتشار بیانیه ای در حمایت از کسانی که معترضان.

بیانیه منتشر شده از طریق وکیل خود, Al واتکینز با هدف "مجموعه ای از رکورد مستقیم" در مورد این حادثه که دستگیر شد در فیلم را از زوایای متعدد است و پس از تبدیل به اخبار ملی.

"صلح آمیز معترضان نمی شد این موضوع از تمسخر یا تحقیر توسط McCloskeys" این بیانیه می گوید در بخشی. "به خلاف انتظار آنها و حمایت از پیام معترضین است."

در این بیانیه ادعا می کند که McCloskeys شد "در ترس از قریب الوقوع آسیب" اما به دلیل "اقدامات چند افرادی که تصمیم به بهره برداری از, در غیر این صورت تظاهرات مسالمت آمیز" با "اعمال خشونت و تخریب اموال و اعمال تهدید و تجاوز."

"سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش است که در اینجا به ماندن در آن است که پیام حق است و آن را در مورد زمان" واتکینز می گوید: در بیانیه ای. "این McCloskeys می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس فکر می کند کمتر از BLM آن پیام و معنی آن این است که به کارگیری برای دریافت پیام خود را به دلیل اقدامات چند افراد سفید که لکه دار یک تظاهرات مسالمت آمیز."

گزارش پلیس که لیست McCloskeys به عنوان قربانیان می دهد حساب خود را از این حادثه:

قربانیان اظهار داشت: آنها در اموال خود را زمانی که آنها شنیده ام صدای هیاهو از خیابان. هنگامی که قربانیان در ادامه به بررسی اغتشاش مشاهده کردند یک گروه بزرگی از افراد به زور شکستن دروازه آهن مشخص شده با: "هیچ خاطی خصوصی" و "خیابان" ، یک بار از طریق دروازه قربانیان توصیه می شود این گروه که آنها در خصوصی و خیابان و خاطی و گفت: آنها را به ترک. این گروه شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان. هنگامی که قربانیان مشاهده چند نفر که مسلح بودند سپس آنها را مسلح خود و در تماس با پلیس. تحقیقات در حال انجام است.
که حساب, اما, است که در تقابل با شواهد تصویری.

در یک کلیپ از یک livestream که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی بزرگ و با صدای بلند جمعیت معترضان دیده می شود از ورود به محله دردار نه با فوق العاده یک دروازه, بلکه با باز کردن آن است.

دروازه باز شده است با اولین تجمع اعتراضی در هفت علامت دوم از ویدئو و بیشتر معترضان فایل در پشت سر او. در عرض چند ثانیه علامت McCloskey صدای شنیده می شود فریاد از خانه ای به معترضان حق و اعلام کرد که این مالکیت خصوصی و فریاد "جهنم از محله من!"

در 22-علامت گذاری به عنوان دوم شخص فیلمبرداری این فیلم که از اظهارات McCloskey یک تفنگ است.


که اگر حساب آنها گفته پلیس این است که به باور آن زمان در مجموع در اکثر پانزده ثانیه از لحظه ای که گفته می شود به تماشای تظاهرات و شکستن دروازه (که دوباره آنها را شکسته اما به جای باز کرد و راه می رفت از طریق) برای موارد زیر اتفاق می افتد:

-"[T]او قربانیان توصیه می شود این گروه که آنها در خصوصی و خیابان و خاطی و گفت: آنها را ترک کنند."

-"گروه شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان است."

-[T]او قربانیان مشاهده چند نفر که مسلح بودند سپس آنها را مسلح خود را دارند.

در مصاحبه با KSDK علامت McCloskey شفافی بر آنچه گفته اتفاق افتاده در آن 15 ثانیه:

[یک]s به زودی به عنوان من گفت این است که مالکیت خصوصی این کلمات خشمگین جمعیت است. گروه ترکان و مغولان مطلق گروه ترکان و مغولان در آمد از طریق در حال حاضر شکست-پایین دروازه آمدن مناسب در خانه است. من شرق پاسیو بود و 40 فوت از محل پورتلند درایو. و این مردم حق داشتند تا در صورت من به مرگ می ترسم. و پس از آن من ایستاده بود در خارج وجود دارد. تنها چیزی که ما گفته است "این است که مالکیت خصوصی است. بازگشت. مالکیت خصوصی. ترک کن."

که در آن نقطه همه رو خشم. وجود دارد مردم با پوشیدن زره بدن. یک نفر از جیبش برخی از لود تپانچه مجله و کلیک آنها را با هم و گفت که شما بعدی بودند. ما در معرض تهدید با زندگی ما با تهدید یک خانه در حال سوختن من ساختمان اداری در حال سوزانده حتی ما زندگی سگ در حال تهدید است. آن بود, آن را در مورد به عنوان بد آن را می توانید دریافت کنید. منظورم اینه که شما می دانید, من واقعا فکر کردم این طوفان به باستیل که ما خواهد بود مرده و خانه خواهد بود سوخته و هیچ چیز ما می تواند در مورد آن انجام دهد.


هیچ یک از که شنیده می شود در این ویدئو. آنچه دیده می شود به جای McCloskey برگزاری یک تفنگ و بارها و بارها فریاد "مالکیت خصوصی" و "خارج" در حالی که کسی که بارها و بارها پاسخ "آرام" و دیگران توجه داشته باشید که آنها در پیاده رو.

در KSDK مصاحبه McCloskey همچنین می گوید که او "بسیار مراقب باشید من نمی نقطه تفنگ در کسی" که آن هم در تقابل با ویدئو و شواهد عکاسی.

یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط KMOV الکسیس Zotos نشان می دهد که دروازه به جامعه بود و در واقع شکسته توسط کسی که در برخی از نقطه در زمان. اما بر خلاف اظهارات خود به نظر نمی رسد این اتفاق افتاد قبل از McCloskey مسلح خود است.


St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر گفت: صبح روز دوشنبه که به دنبال این حادثه و تصمیم گیری که آیا برای پرونده اتهامات علیه زن و شوهر است.

در بیانیه ای گاردنر می گوید "احساس خطر در حوادث رخ داده است که بیش از آخر هفته که در آن معترضان مسالمت آمیز بودند ملاقات با اسلحه و خشونت آمیز حمله." او به این نتیجه رسیدند او در بیانیه ای گفت: "اشتباه نکنید: ما را تحمل نکرده و با استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از قدرت کامل از میسوری قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو باشد."

به همین دلیل معترضان در محله بود برای نشان دادن در خارج از شهردار Lyda Krewson خانه است که در مواجهه با تماس به استعفا شد و پس از پخش نام و آدرس چند از فعالان که در حال تماس با پلیس اصلاحات در پس از حذف Facebook ویدئو زندگی می کنند.

Krewson است پس از عذرخواهی کرد.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن