San Bernardino County, دلار دولتی, دیگر شهرستانهای کوتاه مدت اجاره کمک هزینه

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:49 AM EDT 25 مه سال 2020سن برناردینو کانتی یکی از معدود مکا

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

سن برناردینو کانتی یکی از معدود مکان هایی در کالیفرنیا که در آن مسافران می توانند با اقامت کوتاه مدت در اجاره ملک بدون خطر نقض هر محلی فرمان.

مقامات وجود دارد هفته گذشته ساخته شده تماس اجازه می دهد تا اجاره کوتاه مدت و اردوگاه باقی می ماند یک روز قبل از Joshua Tree National Park بازگشایی شد. آنها پیش بینی هجوم بازدید کنندگان که شد خسته از بودن cooped در طول coronavirus همه گیر بود و نیاز به یک محل برای اقامت به آنها جرأت به پارک.

اما دیگر دولت های محلی هستند پس دولت دستورالعمل ها است که می گویند این گونه عملیات مجاز نیست تا کالیفرنیا پیشرفت دورتر در آن بازیابی نقشه راه. دولت می گوید: اوقات فراغت سفر نیست مجاز و بسیاری از مکان های خاص از دستورات است که حد مجاز کوتاه مدت اجاره باقی می ماند به افرادی که در حال سفر برای اهداف ضروری و یا اینکه آنها نیاز به قرنطینه.

San Bernardino County, اطلاعات عمومی افسر دیوید ورت گفت: این شهرستان تا به حال شنیده ام یک "خسته کننده" تعداد درخواست ها از اجاره تعطیلات صاحبان املاک که می خواست برای بازگشایی شده است. اما مقامات خط کشید در هتل ها و متل, چرا که آنها بیشتر به اشتراک گذاشته فضاها و سطوح, او گفت:.

"این واقعا باعث توسط دولت فدرال تصمیم به باز Joshua Tree National Park," او گفت:. "ما می دانیم که بسیاری از مردم از جنوب کالیفرنیا خواهد بود برای رفتن وجود دارد. آن را فقط به نظر می رسید بسیار برای ما روشن است که اجاره کوتاه مدت هستند و جهان به غیر از هتل ها و متل ها در شرایط خطر است."

این شهرستان یکی از تعداد انگشت شماری از مکان ها در کالیفرنیا است که اجازه اجاره تعطیلات برای باز کردن back up در زمانی که دولت دستورالعمل می گویند هتل ها و محل سکونت و یا هر "غیر ضروری سفر" — مجاز نیست در مرحله 2. در نیوپورت بیچ مقامات شهرستان به تصویب تعطیلات اجاره برای سه شب باقی می ماند و یا بیشتر شروع ممکن است 20.

بیشتر California counties در یک فاز شتاب از مرحله 2 که به معنی خرده فروشی و ناهار خوری عملیات مجاز است. اما شخصی خدمات و مکان های که در آن مردم جمع آوری در گروه های بزرگ مانند کاباره ها و یا کتابخانه ها باقی می ماند بسته شده است.

San Bernardino County توصیه است که صاحبان املاک اجاره محدود کردن مهمانان خود را به مردم از همان خانواده و sanitize بین باقی می ماند. اما این دستورالعمل نیست در حال اجرا به این معنی آن را به فردی صاحبان اموال به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه.

توماس Fjallstam که سازماندهی جاشوا درخت, دروازه جوامع اجاره تعطیلات انجمن که شامل صدها نفر از صاحبان املاک در این منطقه گفت: بسیاری از در حال تقسیم در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به کار گیرند.

برخی مشتاق بودند تا میزبان مسافران دوباره. دیگران هنوز هم تعجب می کنم اگر آن را امن و "احساس نمی مانند آن زمان هنوز" او گفت:.

او گفت: این اردو در Joshua Tree National Park به نظر می رسد به طور کامل وجود دارد و نشانه هایی از بازدید کنندگان در شهر است.

"کشاورز بازار شده اند بسیار کامل," او گفت:. "آن را به عنوان کامل به عنوان آن است که به طور معمول وجود دارد اما به نظر می رسد به یک چشم انداز مثبت در سفر در منطقه است."

Joshua Tree National Park: نگه داشتن یک چشم را برای حیات وحش آنها استفاده کردم به مردم رفته

قبل از اینکه شما بروید: Joshua Tree National Park اتحاد بازگشایی شد. گرفتن در قوانین

در دریاچه خرس بزرگ که در آن مسئولان شهرستان خواست بازدید کنندگان برای اقامت در خارج از خود کوه کوچک جامعه که همه گیر اولین ضربه های اخیر دسته ای از COVID-19 دستورالعمل های بهداشتی خطاب به "کسب و کار ساکنان و بازدید کنندگان است."

همانطور که از یکشنبه شب در سن برناردینو کانتی گزارش 4,365 تایید coronavirus موارد و 176 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. این شهرستان دارای پنجم-بیشترین تعداد موارد در دولت با توجه به California Department of Public Health.

در حالی که آن را پاک شد در روز شنبه به باز کردن کسب و کار بیشتر در شتاب مرحله 2 مرحله شهرستان تلاش کرده است تا سطح شیب دار به آزمایش در مقایسه با دیگران است. یکشنبه, آن را تا به حال تست شده حدود 51,000 مردم — همسایه Riverside County, تا به حال آزمایش تقریبا 96,000. بر اساس سرانه این بدان معناست که سن برناردینو تا به حال انجام شده در مورد 231 آزمون برای هر 10 ، 000 ساکنان در حالی که در کنار رودخانه حال آزمایش در مورد 388.

تلاش های تست کرده بود ramped تا در اواسط ماه مه به عنوان شهرستان مشغول به کار برای به دست آوردن بیشتر تست لوازم ورت گفت. در این هفته شهرستان میزبانی انتصاب-تنها جامعه تست حوادث در مکان های مختلف. تست نیز ارائه شده توسط دولت در دو شهر به علاوه در سایر شهرستان ها و کلینیک های بهداشتی و درایو-از طریق آزمایش مکان.

شهرستان می گوید دولت نمی کند به صراحت ممنوعیت اجاره کوتاه مدت

در تصمیم گیری اجازه می دهد تا خواص اجاره ورت گفت: شهرستان حقوقی تفسیر دولت این پناهگاه در محل جهت بود که آن را نمی کند به صراحت ممنوعیت کوتاه مدت اجاره املاک. تا کنون ورت گفت: این شهرستان شنیده نشده چیزی از دولت در مورد آن تصمیم گیری اجازه می دهد تا کوتاه مدت اجاره برای باز کردن.

هنوز کالیفرنیا وزارت بهداشت می گوید مسکن مجاز نیست تا مرحله 3 از بازیابی. این فاز برای "بالاتر از خطر محل کار" با توجه به دستورالعمل دولت. اما حتی پس از آن وجود خواهد داشت یک میزبان از محافظ بهداشتی دستورالعمل با 10 صفحه سند است که به تشریح مراحل اسکان و امکانات می توانید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

که شامل از بین بردن آیتم های به اشتراک گذاشته شده مانند مجلات از اتاق های هتل touchless درب و شستشو منسوجات خانگی با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل.

در این میان اگرچه دولت می گوید غیر ضروری سفر مجاز نیست در این زمان. "سفر به شهرستانهای سراسر کالیفرنیا می تواند باعث #COVID19 موارد به سنبله" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دفتر توییتی در روز یکشنبه. "کالیفرنیا باید سفر فاصله قابل توجهی است و باید به ماندن نزدیک به خانه است."

دفتر والی پاسخ نمی دهند به خورشید صحرا درخواست برای اظهار نظر در مورد سن برناردینو کانتی تصمیم به اجازه اجاره کوتاه مدت در خانه های تعطیلات.

این حرکت یک تضاد به همسایه Riverside County, که در آن گردشگری است که یک راننده Coachella Valley اقتصاد است. در اینجا این تاخیر کوتاه مدت کمک هزینه مسکن است نا امید بسیاری را در محلی صنعت مهمان نوازی که در حال مبارزه با شدت و قدرت در غیاب گردشگری.

لغو پروازها و دستور تعطیلی از هتل ها فراتر از coronavirus مربوط به سفر را نابود بسیاری از هتل ها و رستوران ها و کسب و کارهای کوچک که معمولا مشغول هستند و در طول بهار فصل توریستی. بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر پیش بینی می کند که هزینه های مستقیم از بازدید کنندگان این سال خواهد شد $3.4 میلیارد و یک قطره از 57 درصد است که این صنعت را از دست دادن بیش از 24 ، 000 شغل.

اما تصمیم گیری که آیا برای باز کردن در کوتاه مدت مسکن نشان دهنده یک تعادل اقتصادی و بهداشت عمومی ، بروک فدریکو اطلاعات عمومی و افسر برای Riverside County گفت که "با توجه به دولت بازگشایی طرح مهمان نوازی و کوتاه مدت اجاره در مرحله 3."

پالم اسپرینگز فرودگاه: مقامات می گویند آن را در سال برای ترافیک هوایی به طور کامل بهبود می یابند

M 76 $کسر بودجه: پالم اسپرینگز نظر کارکنان اخراج دیگر کاهش

شهرستان ریورساید از جمعه تا به حال 6,464 تایید coronavirus موارد و 290 مرگ و میر. این شهرستان خواست مردم برای دریافت تست شده حتی اگر آنها علائم با استناد به ارتباط بین تعداد موارد و توانایی بیشتر فعالیت های اقتصادی. این هفته این شهرستان برنامه ریزی شده برای باز کردن جدید سه قدم تا تست locations, آوردن مجموع آن به 16 جامعه تست سایت.

بروس Hoban, co-founder از تعطیلات اجاره صاحبان و همسایگان از پالم اسپرینگز گفت: وجود "افزایش سرخوردگی" مهمان نوازی در میان ذینفعان در منطقه که مشتاق به بازگشایی شده است.

آنها تا به حال شده است امیدوار است که Riverside County اجازه می دهد در کوتاه مدت مسکن به رزومه در طول شتاب صورت مرحله 2, بر اساس یک برنامه قبل از به دولت از مارس 12.

اما تجدید نظر در معیارهای از دولت به معنای این شهرستان تا به حال به انجام مجدد آن نرم افزار است. Riverside County تصویب شد برای تسریع بازگشایی در روز جمعه اما مهمان نوازی نبود گنجانده شده است.

"ما همه به عقب گرفته شده توسط کنفرانس مطبوعاتی و این واقعیت است که کلمه "مهمان نوازی' وجود ندارد در هر نقطه در شهرستان نمودار" Hoban گفت.

Federico گفت: دولت "بسیار خاص" در چه اجازه خواهد داشت در هر مرحله و پس از شهرستان تصمیم به جلو و خاص آن درخواست برای کمک هزینه مانند کوتاه مدت مسکن.

شهر پالم اسپرینگز به دنبال آن راهنمایی های خود از دولت با دادستان شهرستان جف Ballinger درخواست California Department of Public Health برای روشن شدن. دولت گفت این شهر که محل سکونت مجاز است در مرحله 3 با توجه به یک ایمیل فرستاده به صحرا خورشید.

Riverside County, مهمان نوازی, جامعه گرسنه است به بازگشایی

به منظور بازگشایی مجدد Hoban گفت: Coachella Valley مهمان نوازی جامعه است که در هر دو درمان کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات و هتل ها به عنوان "کوتاه مدت مسکن" خواهد بود و در حالت ایده آل پشت باز کردن در پشت سر هم.

در پالم اسپرینگز بقای اقتصاد محلی بستگی به در آوردن بازدید کنندگان است.

"ما باید برای شروع به گرفتن گردشگران در اینجا یا همه چیز را فقط شروع شبانه روزی تا" Hoban گفت.

Hoban گفت که او فکر می کند که بیشتر شهرداری ها و یا شهرستان شروع خواهد شد "رفتن سرکش" و اجازه می دهد اجاره کوتاه مدت. او تعجب که آیا هدایت به تنها سفر برای اهداف ضروری است که به دنبال هر کسی که می آید از طریق یک فرودگاه و یا درایو در سراسر کشور ارائه کرد.

"این غیر ضروری سفر (بان کی مون) است که تقریبا تبدیل شدن به یک شوخی," او گفت:.

باز برای کسب و کار: این Coachella Valley خرده فروشان بازگشایی برای خرید

Coachella Valley: بازگشایی شامل بیش از بازکردن درب

CDC می گوید کسانی که در حال سفر در خارج از جوامع محلی باید در نظر بگیرید که آیا COVID-19 در حال گسترش است که در آن زندگی می کنند و یا جایی که آنها در حال رفتن. مردم نیز باید در نظر بگیرید اگر آنها زندگی می کنند با کسی که آسیب پذیر است و می دانم که آیا محل اقامت خود نیاز مردم را به خود قرنطینه پس از آنها سفر کرده ایم.

"از آنجا که سفر را افزایش می دهد شانس خود را از آلوده شدن و گسترش COVID-19 ماندن صفحه اصلی است بهترین راه برای محافظت از خودتان و دیگران از بیمار" CDC می گوید.

استیو Bein یک عضو از یک شرکت است که صاحب بوتیک لباس-اختیاری ملک توسکانی مانور توچال گفت: خورشید صحرا که کسب و کارهای کوچک مانند خود شده اند "فلج" توسط بسته شدن.

او گفت: برخی از خواص ممکن است قادر به بازگشایی چرا که آنها نمی باید به اندازه کافی پس انداز برای حفظ طولانی مدت تعطیلی. او فکر می کند که دولت باید اجازه می دهد بیشتر اوقات فراغت سفر به شروع دوباره.

"به تعویق انداختن افتتاح هتل ها و دولت های محلی و ایالتی به تاخیر انداختن بازسازی ما مناطق توریستی و جامعه موفقیت" Bein گفت. "بسیاری از کسب و کار برای زنده ماندن با توجه به سهم گردشگران به جوامع ما است."

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب