Riverside County تایید شده برای تسریع بازگشایی مقامات اعلام

Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:57 PM EDT 22 مه سال 2020Riverside County دریافت تایید از دولت

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

Riverside County دریافت تایید از دولت برای تسریع بازگشایی, شهرستان, رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

پرز گفت: این به این معنی است که رستوران ها می توانید در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در سرویس و سالن های مانند مراکز خرید و مراکز نوار و تعویض در دیدار مجاز به بازگشایی شده است. این مرحله 2 مرحله دوم کالیفرنیا بازگشایی طرح است.

"این یک موفقیت بزرگ برای استان ها و برای کسب و کارهای محلی" پرز گفت: در اعلام توسعه است.

La Quinta شهردار لیندا ایوانز بود با این خبر هیجان زده.

"لا کوئینتا تحت فشار قرار دادند تا برای کمک به این تلاش ادامه خواهد داد و به حمایت از county" ایوانز گفت.

این شهرستان شده است کار با آن کسب و کار برای کمک به آنها آماده شدن برای بازگشایی و دیدار با تمام دستورالعمل های لازم.

"ما می خواهیم برای اطمینان از امن بازگشایی برای کسب و کار و ساکنان را به رعایت تمام دستورالعمل های" ایوانز گفت: یادآوری همه به تمرین امن-فاصله و سایش پوشش صورت که در آن مورد نیاز است.

ایوانز نیز تشویق همه برای آزمایش برای coronavirus چرا که کمک خواهد کرد که پیشرفت این شهرستان به مرحله سه که بیشتر کسب و کار بازگشایی, از جمله دفاتر و سالن مو.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز دوشنبه آرام شهرستان بازگشایی معیار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت او گفت: اجازه خواهد داد که بسیاری از دولت 58 شهرستانهای شروع به رستوران ناهار خوری و سایر خدمات است.

معیار جدید برای حرکت به فاز دو از "مرحله 2" از دولت بازگشایی طرح حذف نیاز است که یک شهرستان باید صفر مرگ و میر و بیش از بیش از یک مورد در هر 10000 نفر ساکنان بیش از یک دوره دو هفته ای. به جای شهرستانهای استان باید بیش از 25 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از دو هفته طول یا بالاتر از 8% مثبت رای در میان مردم تست برای coronavirus.

استان ها نیز باید کمتر از 5% افزایش در بستری شدن در بیمارستان بیش از هفت روز یا کمتر از 20 بستری شدن در بیمارستان در مجموع بیش از 14 روز است. دومی را تضمین کوچک شهرستانهای آیا دریافت جریمه فقط برای یک یا دو فوق العاده بستری شدن در بیمارستان.

در حالی که Riverside County نشده ملاقات با 25 مورد در هر 100,000 ساکنان معیار — شهرستان رای است که هنوز هم بیش از دو برابر است که پرز گفت: خورشید صحرا در اوایل این هفته که با آن روبرو شده است معیار برای داشتن "بالاتر از 8% مثبت رای در میان مردم تست شده است." شهرستان نرخ در حال حاضر 6.8% پرز گفت. فقط یکی از آن دو معیارهای نیاز به ملاقات کرد.

علاوه بر پرز گفت: ریورساید شهرستان بستری شدن در بیمارستان افزایش 3% در طول هفته گذشته که بازدید زیر دولت 5 درصد متریک.

Newsom را اعلام به شرح زیر نامه ای توسط یک ائتلاف از جنوب کالیفرنیا مقامات از جمله پرز به دنبال در نظر گرفتن معیارهای به شهری شهرستانهای واجد شرایط برای واریانس منطقه ای.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب