COVID-19 است pummeling اخبار محلی. کمک به صرفه جویی در آن را با $39 اشتراک در #GivingNewsDay

نظرجولی Makinen پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:57 AM EDT مه 5 سال 2020در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

نظر

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و اقامت در خانه, سفارشات, محلی و روزنامه نگاری است که تحت فشار قرار دادند به آستانه انقراض با کاهش شیب در تبلیغات. در شمال کالیفرنیا چهار روزنامه های محلی در Plumas County و دو باقی مانده مقالات در Lassen شهرستان تعطیل در اوایل ماه آوریل. لس آنجلس تایمز در کاهش کارکنان از پنج روز در هفته های کاری به چهار روز نانامی به بازی و بسته کردن چندین محلی هفتگی مقالات آن را منتشر کرده بود: گلندیل اخبار-مطبوعات Burbank رهبر و لا کانادا دره خورشید.

خورشید صحرا نیز احساس درد است. مانند تمام مقالات متعلق به گانت شرکت تقریبا همه کارکنان در اینجا در حال گذاشته شدن یک هفته در هر ماه — حتی به عنوان ما پوشش بزرگترین اخبار داستان زندگی ما.

به همین دلیل ما به شدت ما تماس به درخواست خوانندگان به اشتراک DesertSun.com یا حمایت از ما با معافیت مالیاتی سهم. در خوان پشتیبانی است که ما مسیر رو به جلو به یک آینده پایدار.

#GivingNewsDay: دریافت اشتراک سالانه برای $39

سهشنبه, علامت #GivingNewsDay — جمعی فشار در سراسر کشور به درخواست شهروندان ما برای حمایت از روزنامه نگاری.

به عنوان بخشی از این تلاش ما ارائه $39 سالانه اشتراک دیجیتال به صحرا خورشید. و شما می توانید به اشتراک به عنوان هدیه ، ما همچنین معاملات بزرگ در چاپ اشتراک: ثبت نام برای یکشنبه چاپ و تحویل آن فقط 99 سنت در هر هفته به مدت 13 هفته اول. دوشنبه-یکشنبه چاپ اشتراک تنها $2.99 در هفته است. همه چاپ اشتراک ها شامل دسترسی دیجیتال و همچنین دادن به شما دسترسی به آنلاین ماکت چاپ کاغذ و همچنین به عنوان کامل ایالات متحده آمریکا امروز, نسخه قابل چاپ, از دوشنبه تا جمعه.

در دو ماه گذشته ما را دیده اند کویر خورشید خوانندگان step up و پیشنهاد خود را برای حمایت از ما, اخبار سازمان. ما حتی پیشی داخلی ما هدف از 10,000 دیجیتال-تنها مشترکین ماه جلوتر از زمان.

این دلگرم کننده است که برای دیدن حمایت به خصوص که کارکنان ما انجام مصاحبه شاخه های عکس و فیلم و ویرایش داستان در میان furloughs, قرنطينه و بی قرار بچه ها در خانه. اما ما باید به مراتب بیشتر مشترکان برای جبران این افت در تبلیغات.

یک معافیت مالیاتی سهم

وجود دارد راه های دیگر برای حمایت خورشید صحرا. ما در همکاری با سازمان های غیر انتفاعی گزارش برای امریکا پروژه به صندوق چندین گزارش مواضع ما در اتاق خبر. شما می توانید یک معافیت مالیاتی سهم برای گزارش برای امریکا به تعهد این خبرنگاران حقوق. هر پنی راست می رود به پرداخت خبرنگاران.

یکی از این روزنامه نگاران ماریا Sestito که شروع خواهد شد ژوئن 1, اختصاص داده شده به پوشش مسائل مربوط به پیری و شهروندان ارشد.

Sestito را دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را در این ماه از دانشگاه کالیفرنیا-برکلی فارغ التحصیل دانشکده روزنامه نگاری. قبلا او امنیت عمومی خبرنگار در دره نپا ثبت نام کنید. Sestito برنده چندین کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران جوایز برای بهترین نوشتن بهترین ستون و آخرین اخبار. او یک گیرنده وزارت آموزش زبان خارجی و مطالعات منطقه کمک هزینه تحصیلی برای مطالعه عربی و بلومبرگ-UNC-برکلی کسب و کار روزنامه نگاری تنوع همکار. در برکلی او برنده دین شایستگی یاران.

همچنین پیوستن به ما در ژوئن 1 آماندا است اولریش خواهد شد که پوشش بومی آمریکا مسائل و قبایل. اولریش را بیش از Risa جانسون که شد ما اولین گزارش برای امریکا روزنامه نگار در سال 2019.

اولریش گزارش شده از پادشاهی متحده, ایتالیا, کارائیب و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده را پوشش موضوعات مختلف از جوامع به حاشیه رانده شده به مسائل زیست محیطی است. قبل از نقل مکان به کالیفرنیا جنوبی در سال 2019, Ulrich مشغول به کار به عنوان یک خبرنگار و وب سردبیر یک روزنامه در جزایر ویرجین بریتانیا است. در حالی که وجود دارد او نوشت: در مورد دولت های محلی و بسیاری از دیرینه اثرات طوفان ایرما که نابود منطقه در سال 2017. اولریش خود را آغاز روزنامه نگاری حرفه ای به عنوان یک گزارش همکار برای Pulitzer Center on Crisis Reporting در سال 2016. او فارغ التحصیل از دانشگاه unsw.

به یک معافیت مالیاتی کمک و حمایت خورشید کویر, گزارش بازدید از این لینک https://bit.ly/2ITMITH.

شما همچنین می توانید کمک مالی از طریق چک قابل پرداخت به "GroundTruth پروژه است." ارسال آن به گزارش امریکا, خورشید کویر, کمپین c/o GroundTruth پروژه 10 مهمان خیابان بوستون 02135. لطفا برای قرار دادن خورشید صحرا/گزارش آمریکا در این یادداشت خط. (این GroundTruth پروژه 501(c) 3 اجرا می شود که گزارش برای امریکا است.)

روزنامه نگاران کار با من انجام داده اند برخی از مهم ترین کار و حرفه خود در این اورژانس. در این بار تلاش آنها واقعا در مورد مراقبت از ما Coachella Valley. و آنها را به ادامه کار خود را به عنوان جامعه ما شروع به بازسازی و فراتر از آن.

ما از حمایت شما قدردانی میکنیم. و با تشکر از شما مثل همیشه برای خواندن.

جولی Makinen سردبیر اجرایی از خورشید صحرا. شما می توانید به او برسد در julie.makinen@desertsun.com تماس بگیرید و یا او را در 760-778-4511.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net