Merriam-Webster یک تعریف جدید از "نژاد پرستی"

معنابخش بزرگتر فرهنگی تغییر احساس در اطراف ما Merriam-Webster را در حال حاضر شامل سیستمیک ظلم و ستم در آخرین ت

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

معنابخش بزرگتر فرهنگی تغییر احساس در اطراف ما Merriam-Webster را در حال حاضر شامل سیستمیک ظلم و ستم در آخرین تعریف از نژاد پرستی.

این دیکشنری که به مدت طولانی در خدمت به عنوان یک دروازه بان انگلیسی واژگان ساخته شده برنامه ای برای به روز رسانی پس از اخیر دریک دانشگاه فارغ التحصیل کندی میچام فرستاده سردبیران نا امید درباره زمان تعریف را ناکافی.

Merriam-webster's زمان تعریف نژاد پرستی می خواند:

یک باور است که نژاد اصلی تعیین کننده صفات انسان و ظرفیت ها و تفاوت های نژادی تولید ذاتی برتری یک نژاد خاص."

یک: دکترین یا برنامه سیاسی مبتنی بر این فرض نژادپرستی و طراحی شده برای اجرای اصول آن

ب: سیاسی و یا سیستم اجتماعی تاسیس نژاد پرستی

تبعیض نژادی یا تبعیض.

میچام یک زن سیاه و سفید که شد از Florissant, Missouri) یک شهر در شمال فرگوسن می خواست دیکشنری برای ارائه دقیق تر تعریف یکی است که شامل توضیح سیستمیک ظلم و ستم. او خسته از داشتن مکالمات در مورد نژادی و بی عدالتی فقط به مردم نقطه به فرهنگ به عنوان یک دفاع برای چرا آنها نژادپرست است.

"من نگه داشتن به آنها بگویید که تعریف نشده است نماینده ای از آنچه که در واقع اتفاق می افتد در جهان است. راه که نژادپرستی رخ می دهد در زندگی واقعی است و نه فقط تعصب آن را نژادپرستی نظاممند است که اتفاق می افتد برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید" او با سی ان ان گفت.

میچام شد هر دو شوکه و خوشحال است که سردبیران در Merriam-Webster به او پاسخ داد نگرانی و متعهد به ایجاد یک تغییر. در پاسخ به میچام, Merriam-Webster, ویرایشگر, Alex اتاق گفت: "در حالی که تمرکز ما را همیشه صادقانه منعکس کننده دنیای واقعی استفاده از یک کلمه نه در ترویج خاص هر دیدگاه ما به این نتیجه رسیدند که حذف هر گونه اشاره ای به جنبه های سیستمیک از نژادپرستی و ترویج یک دیدگاه خاص را در خود دارد."

به عنوان اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس همچنان در سراسر جهان Merriam-webster's بیانیه نشانگر یک تغییر در چگونه مردم و موسسات در حال دست و پنجه نرم کردن با چه نژاد پرستی است و دامنه کامل از چگونه آن را همیشه کار می کرد.

سفید گفتمان نژادپرستی در طول تاریخ با تکیه بر بخشی از تعریف فرهنگ لغت است که می گوید: باید این باور در یک مسابقه خاص است برتر یا پایین تر بود نژادپرست است. تحت این تعریف کسی نژادپرست است برای مثال اگر در یک به یک تعامل آنها عمدا بد رفتاری کسی یا انکار آنها فرصت (یک شغل و یا ارتقای, مسکن, یک صندلی در یک رستوران) بر اساس نژاد خود را. تحت این تعریف کسی نژادپرست است اگر آنها با استفاده از n-کلمه یک اصطلاح است که ذاتا صحبت می کند به این باور است که مردم سیاه و سفید پایین تر هستند.

اما گفتمان مدرن پیشرفته است این واقعیت است که سیستم های بزرگتر و موسسات در جامعه — چه در آموزش و پرورش, پلیس, مراقبت های بهداشتی و یا اقتصاد — کار در طول زمان به تقویت برتری یک نژاد بر دیگری. برای مثال ادامه داد: عمل redlining در بخشی از بانک ها و ما صنعت املاک و مستغلات در قرن 20 به طور سیستماتیک حقوق خود محروم سیاه مالکان و تقویت تبعیض نژادی و رفاه سفید آمریکایی ها در سراسر کشور است. یا این کشور policing سیستم بخشی از بیشتر سیستم عدالت کیفری است که نژادپرستانه و تقویت این ایده نادرست است که مردم سیاه ذاتی مجرمان و در نتیجه پایین تر. در ضمن سیاست های مانند توقف-و-frisk جرم و به طور سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید هنگامی که آنها هدف قرار دادن آنها را بر اساس نژاد.

در آن تجدید نظر از تعریف نژادپرستی Merriam-Webster تلاش خواهد کرد تا نشان دهد که چگونه نژاد پرستی نیست فقط در مورد تبعیض یا تعصب از فردی به فرد دیگر بلکه در مورد چگونه دیرینه موسسات و قوانین و مقررات حفاظت از مفاهیم برتری و حقارت بین نژادها. علاوه بر این تعریف جدید ممکن است به ما کمک کند تا بهتر ببینید که چگونه مردم سفید بهره مندی از نژاد پرستی پس سیستمیک ظلم و ستم است و ریشه دوانده در تار و پود جامعه آمریکا است.

"از آنجا که مردم اغلب به نوبه خود به دیکشنری برای به دست آوردن یک دقیقتر مشاهده از راه یک کلمه است که در یک زمینه خاص و به دلیل استفاده از کلمه نژاد پرستی را به طور خاص به توصیف تبعیض نژادی و همراه با سیستمیک ظلم و ستم است که در حال حاضر بسیار رایج نادیده گرفتن این معنای کلمه ممکن است ما را ترک خوانندگان گیج یا گمراه" اتاق نوشت: به میچام.

Merriam-webster's تصمیم در یک زمان می آید زمانی که توجه ملی تبدیل شده به پلیس کشتار مردم سیاه و سفید از Breonna تیلور به جورج فلوید به موریس گوردون. بین المللی ناآرامی به دنبال این مرگ و میر با معترضان خواستار تغییر در سیستم ها و افرادی که خواسته و ناخواسته اجرا نژادپرستی.

مریام-وبستر گفت: تجدید نظر در ورود به نژاد پرستی است که تدوین خواهد شد و اضافه شده به لغت به زودی. علاوه بر این دیکشنری گفت: آن را به "تجدید نظر در این نوشته از کلمات دیگر که مربوط به نژاد پرستی و یا نژادی معانی."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن