Regis Philbin محبوب تلویزیون میزبان 'Regis و Kathie Lee' و 'چه کسی می خواهد به یک میلیونر" می میرد در 88

مورگان Hines و لایحه Keveney ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:21 PM EDT Jul 25, 2020تلویزیون افسانه Regis

توسط NEWSOULS در 5 مرداد 1399

تلویزیون افسانه Regis Philbin درگذشت. "چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟" و "زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee" میزبان که درگذشت جمعه علل طبیعی شد 88.

Philbin خانواده تایید این خبر به ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای فرستاده شنبه با نماینده کی Lewis.

"ما عمیقا غمگین برای به اشتراک گذاشتن که ما معشوق Regis Philbin گذشت شب گذشته از علل طبیعی یک ماه خجالتی از 89 تولد" خانواده او نوشت.

خانواده و دوستان خود خواهد بود "برای همیشه سپاسگزار" برای بار آنها تا به حال با او به آنها اضافه شده است.

"برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را ، " Philbin خانواده گفت.

'نهایی class act': Kelly Ripa رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر واکنش نشان می دهند به Regis Philbin مرگ

Philbin که تا به حال سالها تجربه در صبح بحث همکاری با آن Kathie لی جانسون در سال 1985 در "صبح" در نیویورک است. موفقیت خود را در این کشور بالا رسانه های بازار منجر به ملی پیوند در سال 1988 و یک نام جدید "زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee."

او همه جا حضور در تلویزیون بسیاری از آن را که از چند دهه در طول روز صحبت برجسته با بیش از 20 سال در نشان می دهد با Gifford به دنبال "زندگی می کنند! با Regis and Kelly" (2001-2011) با Kelly Ripa. Philbin ساخته شده گذشته خود را در ظاهر نشان می دهد در حال حاضر شناخته شده به عنوان "زندگی می کنند! با کلی و رایان" در نوامبر 2011.

در تلویزیون او اغلب ذکر همسرش, شادی و روز خود را به فعالیت های روز بخشی از این گفتگو است. شادی Philbin نیز مهمان-میزبان "زندگی می کنند!" ،

افراد به طور معمول متوقف Philbin را eponymous همزمان صبح نشان می دهد اما قلب آن بود که در 15 دقیقه اول زمانی که او و Gifford (یا Ripa) bantered در مورد وقایع روز. بینندگان خندید Philbin را مسخره خشم بیش از نه گرفتن بهترین صندلی در یک رستوران شب قبل از و یا در حال henpecked توسط شریک زندگی خود را.

Gifford گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در 2019 که او تردید برای پیوستن به "امروز" نشان می دهد در سال 2008 به دلیل او می ترسید او بهترین تلویزیون سال دستگیر شدند در "Regis و Kathie Lee."

"من فکر کردم من می خواهم انجام می شود بهترین تلویزیون من احتمالا می تواند انجام دهد. Regis و من 15 سال با هم و ما با تغییر چهره در طول روز تلویزیون برای همیشه," او گفت:. "ما واقعا ... (Philbin است) یک استاد در آن, و من احساس بسیار سپاسگزار به بخشی از تاریخ است."

پس از خروج از موقعیت خود به عنوان شرکت میزبان در "زندگی می کنند! با Regis and Kelly" در سال 2011 Philbin گفت: لری کینگ در سال 2017 مصاحبه ای که او تا به حال نگه داشته و در تماس با Ripa پس از خروج خود را.

در میانه "زندگی می کنند!" سلطنت Philbin مسلما تبدیل به بزرگترین نام در تلویزیون میزبانی ABC "چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟," دو هفته 1999 بازی-رویداد نشان می دهد که پدیده ملی. Philbin را علامت سوال "است که خود را نهایی جواب میده؟" شد به نقل از همه جا.

نشان می دهد تبدیل به یک تلویزیون ابرنواختر تخم ریزی در زمان نخست سری به میزبانی Philbin و طولانی در حال اجرا همزمان نسخه میزبانی Meredith Vieira و دیگران. اما عمدتا به دلیل تماس بیش از حد نخست-زمان edition flamed را نسبتا به سرعت پایان یافت و در سال 2002. Philbin میزبانی رویداد ویژه نسخه های 2004 و 2009 با ABC احیای فرمت این سال با جیمی کیمل به عنوان میزبان.

مخاطبان در پاسخ به Philbin گرم, طنز لمسی در نقش. او بعدها به شوخی اشاره به خود را به عنوان مردی که ذخیره ABC. آن را کامل مبالغه: ABC بود که درد و رنج در رتبه قبل از بازی شد سر و صدا موفقیت است. فوربس گزارش داد که دو سوم از ABC سود عملیاتی در سال 2000 بود که با توجه به "چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟"

Philbin یک نیروی دریایی ایالات متحده جانباز و افتخار دانشگاه نوتردام فارغ التحصیل که اغلب تبلیغ مادر آلما خود را در تلویزیون معروف خود را در نیویورک و مشتاق سبک آوازی او هم رو به افزایش در سرعت و شدت و حجم به عنوان او رشد بیشتر هیجان زده و منجر به بسیاری از محبت تقلید.

در طول سال Philbin وارد شده بیش از 15000 ساعت در هوا درآمد او را شناخت در کتاب رکوردهای جهانی گینس برای بیشترین ساعت پخش توسط تلویزیون, شخصیت, یک رکورد قبلا برگزار شده توسط هیو فراز.

"هر روز شما ببینید این رکورد هم شکسته رفیق!" Philbin بگویید بینندگان. "یک ساعت!"

Philbin خیلی شایع بر روی صفحه نمایش کوچک آن را به رهبری دوستانه تمسخر از کمدین از جمله دیوید لترمن که اغلب برجسته Philbin به عنوان مهمان در اواخر شب نشان می دهد بحث. Philbin می دانستند که زمین به عنوان به خوبی به عنوان روز خدمت به عنوان دوم ناف به جوی اسقف روی لئامت دادن مختصر به عنوان یک ABC اواخر شب میزبان در 1960s.

Philbin نیز عمل کرده و در اوایل کار خود را ظاهر می شود در چنین نشان می دهد به عنوان "بزرگ دره" "هوشمند" و "آن دختر" در دهه 1960 و اوایل دهه 1970 بود. او به نمایشنامه ای کمدی در دهه بعد به عنوان نام خانواده, بازی, خود را در "Spin City" "مرد خانواده" "How I Met Your Mother," "30 راک" و "دختر جدید." اخیر خود ظاهر شد و در "Fresh Off the Boat" در سال 2019 و "پدر و مادر تنها" در ماه آوریل است.

او جان سالم به در برد با شادی و دختران خود جوانا و J. J. (جنیفر شادی) Philbin و همچنین دخترش امی Philbin با همسر اول خود را, کاترین Faylen با توجه به مردم است. J. J., تلویزیون, نویسنده و تهیه کننده, ازدواج, به, Michael Schur تهیه کننده اجرایی از "خوب جای" "Parks and Recreation" و "Brooklyn Nine-Nine."

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن