این Joslyn مرکز در پالم دزرت افتخارات خروجی رئیس جمهور هیئت مدیره

الن Bluestein ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:28 AM EDT Jun 26, 2020پس از چهار سال به این Joslyn مرکز's هیئت مد

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

پس از چهار سال به این Joslyn مرکز's هیئت مدیره رئیس جمهور شفق Wilson پله از موقعیت خود در پایان ماه ژوئن. "پس از خدمت در هیئت مدیره برای مدت هشت سال من فکر می کنم از آن زمان به حرکت به یکی دیگر از آژانس که در آن من می تواند همچنان به ارائه سابقه و تخصص برای کمک به بهبود کیفیت زندگی در جوامع ما," او گفت:.

محبوب ارشد مرکز واقع در پالم دزرت و در خدمت آن 50-به علاوه سال سن در این یارو جوامع (نخل کویر, Indian Wells و رانچو مایراج) است رسید مزایای ویلسون تجربه و largess. تحت جهت, بین نژادهای مختلف شاهد رشد نمایی عضویت در, برنامه های نوآورانه و خدمات و بسیار موفق در جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی. او نظارت علاوه بر این از یک مرکز سلامتی به تسهیلات — که طول می کشد یک رویکرد جامع به پیری, تمرکز ذهن, بدن و روح — که در حال حاضر دارای یک مرکز تناسب اندام, خدمات مشاوره و سلامت مغز کارگاه های آموزشی.

"شفق قطبی کمال حرفه ای و سخاوتمندانه بانی خیر" گفت: Joslyn, مدیر اجرایی, جک Newby. "دانش او از دره ساکنان آن و نیازهای خود را همراه با محبت و رانندگی ساخته شده اند Joslyn آنچه در آن امروز است."

تزلزل طرفدار فراگیر, Wilson, معرفی تنوع طرح در مرکز رسیدن به هر دو اسپانیایی و LBGTQ جوامع است. "به عنوان یک اسپانیایی و یک زن همجنسگرا هستم افتخار Joslyn مرکز تلاش های امداد رسانی به تمام جوامع ما و امیدواریم که عضویت خود را ادامه خواهد داد به رشد است."

با دانش عمیق از محلی و شهرستان دولت و بنیاد قوی کار با سازمانهای مبتنی بر جامعه Wilson همواره هدایت Joslyn مرکز به جلو جلسه افزایش مطالبات از پیری جمعیت است.

در علاوه بر این به دیگر دستاوردهای Wilson پیشگام گسترش Joslyn مرکز خدمات اجتماعی برنامه از جمله وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و پنی شربت خانه مواد غذایی جامعه بانک و به طور پیوسته به کارگردانی مرکز از طریق سالانه تجدید نظر و ارشد گرسنگی مبارزات.

او نیز سخاوتمندانه مالی کمک کننده به Joslyn مرکز اغلب یکی از اولین برای پاسخ به تماس به صندوق یک نیاز است.

شاید بزرگترین چالش این است هدایت این مرکز در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. ویلسون توانایی های رهبری شده اند در تمام شواهد به عنوان او را از نزدیک تحت نظارت همیشه در حال تحول وضعیت صحبت با شهرستان و مقامات بهداشتی دولت و کار با Joslyn کمیته اجرایی و کارکنان موسسه پروتکل های جدید خواهد کرد که اطمینان از بازگشت ایمن برای عملیات. "چهار ماه گذشته بوده است طاقت فرسا," او گفت: "اما من خوش شانس بود به رهبری یک گروه از متخصصان با تجربه [کمیته اجرایی شد Emergency Response Team] که پس زمینه ساخته شده مسائل بسیار آسان تر به آدرس."

متولد و بزرگ شده در شیکاگو Wilson نقل مکان کرد و با خانواده اش به کالیفرنیا در دهه 1960 و در نهایت به Coachella Valley در سال 1990. او شروع به کار خود در صحرا کاری برای این شهر کلیسای جامع شهر و سپس به عنوان مدیر اجرایی به تازگی ایجاد منطقه ای دسترسی پروژه بنیاد (رپ). از وجود او یک دستیار مقننه و سپس به شهرستان سرپرست Roy ویلسون (در حالی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در مدیریت عمومی از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو) در نهایت حرکت به Coachella Valley انجمن های ایالتی (CVAG) که از آن او از بازنشسته در سال 2014.

ویلسون نشسته روی تخته بیابانی دیگر سازمان ها از جمله دانشکده کویر بنیادرپ JFK بنیاد یادبود (پروژه Ophelia) و حیوانات سامریان.

"من می خواهم به گسترش و عمیق من قدردانی به کارکنان و داوطلبان برای تعهد خود را به Joslyn مرکز گفت:" ویلسون تأمل در دوره تصدی خود را در Joslyn. "و بسیاری از لطف به مقامات منتخب از یارو جوامع برای حمایت از این مرکز است. این افتخار بزرگی برای خدمت."

الن Bluestein یک نویسنده مستقل است و برنامه ریز رویداد. او کار کرده است در غیر انتفاعی صندوق توسعه بازاریابی و تولید رویداد برای اکثریت و یا حرفه ای خود را. در اصل از بوستون نقل مکان کرد و به Coachella Valley در سال 2018 است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن