Gamlin ویسکی خانه و زیر صفر Vodka Bar به طور دائم

RFT کارکنان زیر صفر ودکا نوار بسته شده است درهای خود را برای خوب است. دو Central West End رستوران را

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399
Sub Zero Vodka Bar has closed its doors for good. - RFT STAFF
  • RFT کارکنان
  • زیر صفر ودکا نوار بسته شده است درهای خود را برای خوب است.

دو Central West End رستوران را امروز اعلام کرد که که آنها را به طور دائم در پی چالش های مربوط به کوروناویروس.

Gamlin ویسکی خانه و زیر صفر Vodka Bar, که هر دو متعلق به برادران درک و لوکاس Gamlin خواهد شاتر درهای خود را امروز با صاحبان گفت: در بیانیه ای که "وزن از چالش های COVID-19 همه گیر شد به سادگی بیش از حد به خرس."

"برای بیش از یک دهه از آن شده است یک افتخار به بخشی از برخی از شادترین دوران زندگی خود را" می خواند بیانیه ای به Facebook. "از نقطه عطف جشن های خودجوش شب میلیون ها نفر از خاطرات ساخته شده اند در داخل این دیوارها. آن شده است یک امتیاز به بخشی از این لحظات است که باقی خواهد ماند و بسیاری از شما برای همیشه لطفا برای. ما هرگز فراموش نکنید که شادی ما قادر به بخشی از."

این خبر تنها چند ماه پس از Gamlin برادران خود را بسته سوم استقرار 1764 عمومی خانه در ماه ژانویه گفت: در این زمان است که منابع خود بودند "کشیده بیش از حد نازک است."

با توجه به امروز بیانیه Gamlin ویسکی خانه باز خواهد شد برای منظقه وانت از 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر امشب. کسانی که با کارت های هدیه یا استقرار تشویق به گرو در اوردن آنها وجود دارد برای به کوکتل. پس از آن درها بسته ،

"با تشکر از شما برای شادی شما به ارمغان آورد ما هر روز هنگامی که ما باز ما درب. با تشکر از شما برای بودن در آنجا برای ما در زمان های خوب و بد, و با تشکر از شما برای کمک به ما به رویاهای ما برای زندگی" خوانده شده اند. "جاده پیش رو قلمرو ناشناخته و هیچ یک از ما می دانیم آنچه که در آینده نگه می دارد اما ما قوی تر خواهد بود در پایان."

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب