تظاهرات برای زندگی هنوز هم اتفاق می افتد

در هفته بعد از پلیس با قتل جورج فلوید میلیون ها نفر از آمریکایی ها راهپیمایی در خیابان. بسیاری از هرگز با حضو

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

در هفته بعد از پلیس با قتل جورج فلوید میلیون ها نفر از آمریکایی ها راهپیمایی در خیابان. بسیاری از هرگز با حضور در تظاهرات قبل از زندگی در طول تاریخ محافظه کار می رود. در اوج تظاهرات در اطراف ژوئن 6, با توجه به عموم داده های جمع آوری شده از جمعیت شمارش کنسرسیوم — مردم در تمام 50 ایالت و ده ها تن از شهرستانها در سراسر جهان شرکت کرده بود در تظاهرات که نام نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت های پلیس.

اما با تظاهرات آمد nonstop اخبار چرخه که به نظر می رسید به متمرکز در سوزاندن خودروها و ساختمان ها و درگیری میان ماموران پلیس و معترضان. تا زمانی که وجود دارد شورش و غارت و تلویزیون اخبار هلیکوپتر فرود بر شهرهای مربوطه می باشند با سازمان lamenting است آنلاین که رسانه ها علاقه مند نبود در داستان فراتر از آن شکسته, ویندوز, اسپری فلفل و تخریب مغازه.

و در حال حاضر تقریبا دو ماه پس از اولین اعتراضات فوران ملی, اخبار دوربین فرار کرده اند که باعث می شود آن را سخت را برای عموم به رسمیت شناختن است که تظاهرات هنوز رفتن قوی در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر امریکا است.

در لوئیزویل صدها نفر از معترضان در ماموریت خود را به عدالت به ماموران پلیس درگیر در Breonna تیلور مرگ است. معترضان درگیر در تعدادی از مقیاس بزرگ و اقدامات عمومی از همگرا در مراحل دولت ساختمان کاپیتول به اخلال یک شهرداری کنفرانس مطبوعاتی و میزبانی "خاموشی" پیاده روی.

در روز سه شنبه مشخص شده است که 48 روز از تظاهرات در شهر, فعالان, سفر به خانه کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون, جایی که آنها نشسته در چمن و خواستار او را به اتهامات جنایی علیه افسران. بیش از 100 نفر گزارش بازداشت شده در تظاهرات برای خاطی با توجه به سازمان Tamika D. مالوری از بنیانگذاران عدالت اجتماعی سازمان تا آزادی. حتی واندا کوپر-Jones, مادر Ahmaud Arbery سفر به لویی به دفاع تیلور نمایندگی. (او نیز صحبت کرد و به محلی خبرنگار Senait Gebregiorgis در حالی که او وجود دارد.)

حرکت مشابه در دیگر شهرستانها در سراسر کشور مانند مینیاپولیس و نیویورک که در آن چندین تظاهرات هر روز اتفاق می افتد. اما اخبار اصلی داستان در مورد اعتراض به نظر می رسد تنها ظهور در حال حاضر در صورت جدا خشونت (از جمله چند نمونه از مشکوک یا قسم خورده سفید گرایان در حال اجرا وسایل نقلیه خود را به معترضان) و یا معترض درگیری (مانند اخیر شکاف بین "آبی زندگی می کند ماده" معترضان و counterprotesters در بی ریج بروکلین).

فعالان محلی می گویند پایانی توجه رسانه ها انتظار می رود اما این کار باید ادامه یابد. "ما در بزرگترین جنبش اجتماعی این کشور تا کنون دیده ام" گفت: فعال Oluchi Omeoga, co-founder از آزادی غیر انتفاعی سیاه سند چشم انداز جمعی مستقر در مینه سوتا است. "هنگامی که ما می گویند این است آنچه نوشته خواهد شد در کتاب های تاریخ این اغراق. مردمی که خواستار تغییر در این لحظه در حال مردمی که در حال رفتن به در سمت راست از تاریخ است."

در اوایل گزارش های خبری از تظاهرات متمرکز به شدت بر روی تصاویر از آتش سوزی, لغو وسایل نقلیه و افزایش صحنه های که تحریف آنچه واقعا در حال وقوع در زمین با اشاره به این که پوشش به نظر می رسید, به بهره برداری, سیاه, درد و خشونت است.

در ژوئن 1, صفحه اول نیویورک تایمز بخوانید "دوقلو بحران و افزایش خشم تشنج آمریکا" بالا یک عکس از معترضان را با دست خود در هوا و دیگری نشان دادن پلیس با لباس ضد شورش در ابری از دود. همان روز واشنگتن پست منتشر شده یک تصویر از مینیاپولیس معترضان گریه و بغل کردن یکدیگر پس از یک کامیون فرار از جمعیت خود در صفحه اول تیتر خواندن "ایالات متحده در یک پرتگاه به عنوان تظاهرات تشدید." (پایین دو عکس به تصویر کشیدن تظاهر کنندگان در تظاهرات در شهر کانزاس میزوری, و, واشنگتن, DC.) و یک سان فرانسیسکو کرونیکل تیتر در 31 ماه مه به عنوان خوانده شده "شورش تیر اندازی سنگ اوکلند" در بالای یک تصویر از یک معترض ایستاده با مشت مطرح شده در مقابل یک آشغال آتش.

اوایل پوشش به نظر می رسید "نفس" Kanisha باند استادیار علوم سیاسی در دانشگاه بینگهمتون گفت: Vox. "است اما ناآشنا تن وقتی که می آید به پوشش رسانه ای به طور خاص از شورش های شهری شامل هر دو خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز در اعتراض به فعالیت و به خصوص زمانی که افرادی که در طول تاریخ محروم از مراکز سنتی قدرت آمریکا درگیر در هر نوع ناآرامی."

این دیده می شد در رسانه ها پوشش 2014 اعتراضات در فرگوسن ایالت میسوری در پی تیراندازی پلیس مایکل براون. یک مسابقه رو به جلو تجزیه و تحلیل نشان داد که گزارش های خبری در آن زمان تا حد زیادی فاقد زمینه توضیح "الگوهای نژادی اریب خشونت پلیس" که موجب اعتراض برخی حتی ذکر کلمه "نژاد" در همه Vox گزارش داد در سال 2015. مسابقه رو به جلو مدیر پژوهش دومینیک آپولون که نویسنده این مطالعه گفت: بورسی که بخشی از توصیه های خود را به روزنامه نگاران شد به "نه پلیس را حساب در صورت ارزش است."

به عنوان Morgan State University, سیاست و روزنامه نگاری استاد جیسون جانسون نوشت: برای بورسی در پوشش خبری از شورش اغلب نتواند برای نشان دادن مقیاس کامل از اعتراض فعالیت — فقط به خاطر چند سطل زباله به آتش در یک محل به این معنا نیست تمام شهر در آتش است. علاوه بر این گزارش های خبری از فلوید تظاهرات نیست همیشه پوشش علت بسیاری از خشونت: پلیس خود را. در بسیاری از موارد دوربین پلیس استفاده مفرط زور علیه معترضان بودند که در سکوت راهپیمایی و یا در غیر این صورت درگیر در گروه صلح آمیز تظاهرات.

"بسیاری از خسارت نسبت به معترضان این است که اغلب ناشی از پلیس اقدام یا عدم اقدام در صورت قانونی رفتار عمومی" جانسون نوشت. "گاهی اوقات به خاک سپرده شد و در پایان پس از اعتراض گزارش توسط مقامات محلی این واقعیت است که پلیس مهمات اغلب شروع آتش سوزی در تظاهرات, اما این است که به ندرت گزارش شده توسط مطبوعات و شده اند وجود دارد چند جای تعجب معترضان بازداشت برای آتش سوزی نسبت به آتش سوزی که فوران در طول ناآرامی."

جانسون همچنین اشاره کرد که گزارش های خبری انجام نمی بسیار برجسته حضور "اجرا از آسیاب فرصت طلب جنایتکاران" که به تصرف در لحظه برای حمله به کسب و کارهای محلی. به عنوان مثال رسانه ها نمی توانیم این بازیگران از معترضان که در یک هدف تلاش سوزانده سوم پلیس حوزه در مینیاپولیس بود که "خاص عمل شورش." تمرکز بر اموال آسیب دیده و بیش از دست داده و زندگی مصور از رسانه "اولویت های نابجا" جانسون نوشت.

در حال حاضر نزدیک به دو ماه پس از اولین اعتراضات از یک اسکن سریع از صفحات اول روزنامه ها و رسانه های دیجیتال رسانه ها به احتمال زیاد باید یکی این باور است که تظاهرات را متوقف در دسترس نباشد. در حالی که آنها قطعا منقبض شده در تعداد و اندازه از حساب های رسانه های اجتماعی از فعالان و سازمان دهندگان همچنان به نشان می دهد قانع کننده تصاویر روزانه تظاهرات.

در دو هفته گذشته وجود داشته است تظاهرات در سارتل مینه سوتا و کیستون, South Dakota. تظاهرات همچنین حمل در فیلادلفیا, هوستون, و, واشنگتن, DC. در ضمن در نیویورک Instagram حساب JusticeforGeorgeNYC لیست مجموعه ای از روزانه تظاهرات راهپیمایی ها و تظاهرات و vigils برای افرادی که از دست داده اند و زندگی خود را به خشونت پلیس. روز چهارشنبه 15 ژوئیه وجود دارد نزدیک به یک دوجین از رویدادهای برنامه ریزی شده در سراسر بروکلین و کوئینز و منهتن — از 8 صبح تا قبل از غروب آفتاب.

به گفته فعالان عدم پوشش هر دو لطمه می زند و کمک می کند تا جنبشهای اعتراضی را به عنوان آنها همچنان از طریق تابستان است.

از یک طرف فقدان گسترده در اعتراض به پوشش باعث ایجاد یک حس کاذب که تظاهرات را تا حد زیادی به پایان رسیده است. "برخی از مردم سیاسی خود نشانه از آنچه که باعث می شود راه خود را به عموم گفتمان است که تا حد زیادی به شکل آنچه در این خبر تا رسانه های خاموشی یا برداشت می تواند به آنها این تصور که هر دو 'قابل انتشار بخشی از این اعتراضات تمام شده است و یا که وجود دارد به سادگی هیچ حوادث بیشتر می شود تحت پوشش" پیوند گفت: Vox.

اهمیت تظاهرات به عنوان یک ابزار برای تغییر افکار عمومی در حال حاضر آشکار در نظر سنجی های ملی. Monmouth University یافت و در پایان ممکن است که 76 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که نژاد پرستی است که یک مشکل بزرگ در حال حاضر از 51 درصد در سال 2015. سایر نظرسنجی ها نشان می دهد که بیشتر مردم در حمایت از defunding پلیس از همیشه قبل از. یک ماه ژوئن نظرسنجی از شرکت تحقیقات PerryUndem یافت که 72 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی جابجایی وجوه به دور از پلیس و سایر خدمات مانند مراقبت های بهداشتی.

به عنوان دانشمند علوم سیاسی مگان مینگ فرانسیس گفت بورسی در ماه گذشته سیستمیک تغییر آغاز می شود با یک تغییر در افکار عمومی که آورده از طریق اعتراض. "تاریخ خشونت در این کشور است که زمانی که وجود دارد بیشتر مردم, سیاستمداران, توجه," او گفت:. "اگر شما می خواهید حقوقی تغییر اگر شما می خواهید تغییر سیاسی و سپس آن معنی است که شما نیاز به در همان زمان یا قبل از تغییر افکار عمومی. که بسیار مهم است."

از سوی دیگر برخی از فعالان بر این باورند که حضور دوربین های خبری می تواند مانع پیشرفت است. اگر فعالان دائما تحت زل زل نگاه کردن و تماشای این دولت می تواند این دعوت بیشتر خشونت معترضان و باز کردن فرصت برای خارج شدن از ریل.

"زمانی که رسانه های جریان اصلی قدم دور ما می بینیم حتی با وضوح بیشتری عملکرد حیاتی است که رسانه های مستقل — از جمله رسانه های اجتماعی livestreamers — نقش در ارائه یک برنامه جامع و گرد حسابداری اعتراضی و اجتماعی mobilizations," پیوند گفت: Vox. "حضور در همه جا از رسانه های اجتماعی ممکن است کاهش عوارض منفی از عدم پوشش رسانه ای — اما چقدر احتمال دارد به شدت تعیین چه نوع از اطلاعات شما اجازه می دهد خود را در سراسر آنلاین مرزها و در درون شبکه های اجتماعی خود را."

جدید ترین اعتراض عناوین در جریان اصلی رسانه ها — از جمله نیویورک تایمز را "رانندگان در حال هدف قرار دادن معترضان به عنوان الگوهای رفتاری از ماشین حملات گسترش" و ایالات متحده آمریکا امروز "'من خواهد بود بسیار مراقب باشید در وسط خیابان': رانندگان باید آمار معترضان 66 بار پس از آوریل 27" — تمرکز بر خشونت و یا بازداشت. پس از آن وجود دارد CBS "87 نفر به اتهام جنایات پس از Breonna تیلور اعتراض دادستان کل خانه" پس از رویدادهای روز سه شنبه قاب اطراف معترضان خاطی در انتخاب رسمی ملک. زمانی که اخبار رسانه های گیلاس-انتخاب لحظه از خشونت برای پوشش و یا جرم اعتراض آنها انتخاب درام و احساسی بیش بزرگتر روایت — که بزرگترین ضد نژاد پرستی در حرکت در یک نسل است که هنوز هم اتفاق می افتد در ایالات متحده است.

"آن پایین می آید به آنچه که در نظر گرفته شده است مهم است که اغلب اقدام اعداد بزرگ و آشکار ضرب وشتم" پیوند گفت: Vox. "سوختن ساختمان فوق العاده شیشه و خونریزی مردم اغلب بصری پرچین و می توانید اضافه کردن یک حس نیابتی خطر و غیر قابل پیش بینی در حالی که مستقیم اقدامات مانند تحصن در مکان عمومی, آموزش و پرورش, جلسه, خیابان احزاب و/یا توزیع غذا ارائه نمی دهد افرادی که حس "آه چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی' راه است که دیگر اقدامات ممکن است."

فعالان رسمیت شناختن چقدر تغییر کرده است در افکار عمومی پس از اولین فلوید تظاهرات — و به همین دلیل آنها را متوقف نشده سازماندهی. با توجه به Omeoga تظاهرات جای گرفته اند و هر روز در مینیاپولیس پس از فلوید مرگبار بازداشت. Omeoga گفت: بورسی که بخشی از آنچه را که گم شده است در پوشش است که وجود داشته است که در حال گسترش به چه منظور ما هنگامی که ما می گویند "اعتراض" و یا "آزادی" به طور کامل به تصرف خود چگونه مردم بسیج.

"اشغال 'جورج فلوید Ave,' جایی که او به قتل رسیده است یک عمل از انعطاف پذیری و یا اعتراض. ما شده اند به اشغال آن فضا هر روز پس از جورج فلوید بدون محاکمه اعدام شد. مردمی در اعتراض به تغییر در ساده ترین شرایط" Omeoga گفت. "مردمی که معترض هستند برای Breonna تیلور تونی McDade, اولاد رياح میلتون و دومینیک Fells. مردمی در حال اعتراض به خشونت پلیس و وزارت امور خارجه-تحریم خشونت و به صورت فردی خشونت علیه سیاه, ترانس زنان است. مردمی هستند در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی می کند."

با توجه به Omeoga رسانه ها تا حد زیادی متمرکز پوشش در اوج اعتراضات به دلیل "این چیزی است که آنها فکر می کنم مردم علاقه مند هستند در," او گفت:. "ما مشروط شده اند در زیر این جامعه سرمایه داری تنها به پیدا کردن ارزش در همه چیز به صورت بسیار کوتاه معاملاتي دوره از زمان. رسانه ها تأکید می کند که در راه آنها نشان می دهد آنچه که شایسته است از اخبار و چه چیزی نیست." برای Omeoga چپ پسند سیستم عامل مانند دموکراسی در حال حاضر و اسب شاخدار ضد شورش در حال جایگزین رسانه ها است که می تواند به مردم کمک کند اقامت تا تاریخ.

اشتون P. جنگل یک سازمان با موضوع زندگی هوستون به رسمیت می شناسد که در حالی که پوشش ممکن است در حال حاضر تنها به گسترش تظاهرات که از ویژگی های افراد مشهور و یا به تظاهرات که در آن سیاستمداران در حال حاضر او نمی تواند راحت و تکیه بر سیاستمداران به انجام این کار. "ما باید مسئولیت برای حفاظت از آنچه که ما را امن برای خودمان و از بین بردن سفید برتری" جنگل گفت: Vox.

که کار او گفت: معنا نیست که نیاز به نشان می دهد تا در خیابان ها. با تعدادی از coronavirus موارد فزاینده در سراسر کشور و مخربی بر سیاه Latinx و آمریکایی های بومی جوامع جنگل اذعان دارد که مردم باید به ذهن خود بهداشت و سلامت از دوستان و اعضای خانواده و جامعه. این کار را می توانید آنلاین در سمینارها و گردهمایی های که آموزش افرادی که جدید به این جنبش است. برای جنگل در هوستون آن را نیز شامل نمایش به دادگاه و به شهر هال به فشار قانونگذاران تگزاس به ثبت نام در قانون که تکل سیستمیک نژاد پرستی. و حرکت رو به جلو او گفت: اعتراضات باید ادامه برای ایجاد فضای امن برای همه سیاه و سفید زندگی از جمله زنان و ترانس عجیب و غریب و nonbinary مردم است.

"وجود دارد یک erasure از آنچه ما واقعا اعتراض برای, مانند سیاه و سفید جامعه تجاوز و یا سیاه و سفید مهاجران — همه سیاه و سفید زندگی موضوع" جنگل گفت: Vox. "ما انجام داده ایم این ضد نژاد پرستی کار پس قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به دفتر کردم. ما شده ایم برنامه ریزی هماهنگی و انجام این نوع از کار است که نمی توانید در اخبار برای مدت زمان طولانی است."

عدم توجه و پاسخگویی توسط قانونگذاران به معنی معترضان را به حفظ و بالا بردن پیام خود را چه در خیابان و یا آنلاین, او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب