Pied Piper نخل کویر اهدا محرک بررسي تشویق دیگران برای انجام همان

کارول استفان اسمیت ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:56 AM EDT Jun 5, 2020این کمتر از یک سال پس از فرد Spoerl نقل

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

این کمتر از یک سال پس از فرد Spoerl نقل مکان به شهر آفتاب نخل کویر از رنو نوادا اما این فعال هشتاد ساله در حال حاضر غوطه ور خود را در ما Coachella Valley جامعه است و خوشحال به بازگشت به آن است.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و دولت صادر محرک بررسی برای $1,200 به نظر می رسد در صندوق پستی خود را با گلهای Spoerl — که بازنشسته شده است از انواع مشاغل از جمله داشتن دفتر و فروشگاه های عرضه در کلرادو و یک گالری هنری در مونتانا — به خود گفت: "من به اندازه کافی از همه چیز" و تصمیم به اهدای پول به خیریه.

یک مدافع از کمک به کسانی که کمتر خوش شانس Spoerl می گوید او تلاش میکند تا نزد دیگران به عنوان او می توانست آنها را به نزد او از جمله نشان دادن نمونه هایی از مهربانی و سخاوت به این امید که دیگران را به دنبال خواهد داشت.

نیمی از محرک بررسی او اهدا به Indio-بر اساس مارتا ایجاد کرد & آشپزخانهفراهم می کند که اورژانس مسکونی مسکن حرفه ای معاونت آموزش و مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی خدمات به بیش از 6 ، 000 در-نیاز کودکان و بزرگسالان در هر سال است. نیم دیگر رفت و به مدیسن ویسکانسین-بر اساس آزادی از دین پایه و اساس است.

در هنگام انجام اعمال خوب Spoerl را دوست دارد به سفر و لذت بردن از پخت و پز غذاهای سنتی آلمان از جمله کلم ترش و دنده یدکی. او همچنین لذت بردن از بازی pickleball.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی باعث می شود او شادترین و او با خنده می گوید که به او مهم ترین چیز در کنار صداقت و صداقت.

امیدوارم Spoerl مثال را الهام بخش دیگران که نیازی نیست که خود محرک چک برای اهدای پول به سازمانهای که تا حد زیادی می تواند از آن بهره مند شوند.

کارول استفان اسمیت زندگی در صحرا برای بیش از 30 سال است. متولد ادینبورگ, اسکاتلند, او شروع به نوشتن در لندن شده است و به طور منظم به صحرا خورشید برای مدت پنج سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن