پالم اسپرینگز قدرت بیس بال به طور رسمی به تعویق انداختن شروع فصل آن

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:19 PM EDT 26 مه سال 2020آنچه به نظر می رسید اجتناب ناپذیر شد

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

آنچه به نظر می رسید اجتناب ناپذیر شد رسمی در روز سه شنبه به عنوان پالم اسپرینگز قدرت بیس بال تیم اعلام کرد, آن را نمی خواهد با شروع فصل آن در زمان.

قدرت یک تازه تیم بیس بال ساخته شده بیشتر از بازیکنان و بازی در جنوب کالیفرنیا دانشگاهی لیگ بیس بال در اصل به حال جمعه به عنوان افتتاح آن تاریخ برای نه هفته فصل در پالم اسپرینگز ورزشگاه. اما قدرت موسس/صاحب اندرو Starke گفت: فصل نمی تواند شروع با بهداشت عمومی سفارشات هنوز هم در جای خود.

"ما نمی توانیم همایش بزرگ" Starke گفت. "این همه پایین می آید به تجمع مقدار زیادی از افرادی که می تواند جمع آوری."

بیشتر: لیگ بیس بال در سال 2020 ممکن است به یاد بازیکنان خود را کمی به روز لیگ

Starke گفت: قدرت حدود 500 طرفداران هر بازی در سال های اخیر اما کسانی که در اجتماعات بزرگ ممنوع شده است از ماه مارس توسط دولت است. در حالی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت و مقامات بهداشت عمومی تغییر یافته و دیگر سفارشات حتی گفت: ورزش حرفه ای می توانند رزومه کاری خود را در دولت در ماه ژوئن محدودیت در جمعیت متوقف کردن قدرت از, بازی, Starke گفت.

"کاملا" Starke گفت. "ما در حال انتظار در هر روز برای دیدن آنچه که می آید از ساکرامنتو است."

در این بیانیه اعلام به تعویق افتادن این باشگاه گفت: "ما در حال بررسی وضعیت و محلی و دولت محدودیت روزانه و هنوز هم آماده به بازی تغییر برنامه بعد از آن در تابستان هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است. ایمنی از طرفداران ما بازیکنان کارکنان و اعضای جامعه ما خواهد بود در خط مقدم ما تصمیم گیری و دیکته کند که ما قادر به شروع بازی."

این تیم مدیر کیسی شوید نگه داشتن یک نگرش مثبت در مورد این وضعیت به خصوص به عنوان او فکر می کند در مورد این نوع از بازیکنان این قدرت ممکن است در این فصل است.

"من ماندن مثبت است که ما قادر خواهد بود به بازی فصل ما بعد از این تابستان" او گفت:. "با این سال کالج فصل لغو و MLB پیش نویس کوتاه به 5 دور در این سال وجود خواهد داشت بیشتر کالیبر بالا بازیکنان و پیش نویس چشم انداز به دنبال پیوستن به قدرت در این فصل است. هنگامی که ما قادر به شرکت در این زمینه من مطمئن هستم که ما را به عنوان با کیفیت بالا از یک تیم با پتانسیل بیشتری MLB چشم انداز از همیشه قبل از."

اگر این فصل باز کرده بود در زمان جمعه این فصل به طور منظم و برگشتی شده اند که به پایان رسید در پایان ماه ژوئیه. Starke است که هنوز هم امید برای نوعی از فصل تابستان اگر چه او اذعان می کند آن را شاید دو هفته از یک تغییر در دولت سفارشات تا اولین بازی می تواند ایفا کرده است.

"ما هنوز برنامه و ما می خواهم به بازی در پالم اسپرینگز هر زمان که دولت و شهرستان دولت اجازه خواهد داد که ما را به بازی در یک محیط امن," او گفت:.

بخشی از Starke سرخوردگی است که وجود دارد به نظر نمی رسد بسیار پیشرفته متوجه است که برخی از سفارشات خواهد بود به پایان رسید گفت: این تغییرات به نظر می رسد به "بیرون آمدن از میدان را ترک کرد."

"آن را باید یک خلاصه فصل در این نقطه," او گفت:. "آنها می گویند جولای 1 یا 15 ژوئیه یا اوت یا آنها رفتن به می گویند ژانویه برای تجمعات?"

در حالی که Starke گفت: قدرت کارکنان در حال کار از خانه به آماده شدن برای یک فصل, قدرت نمی قادر خواهد بود برای شروع یک فصل در یک روز از یک تغییر در سفارشات. بازیکنان از سراسر جنوب کالیفرنیا را به جمع آوری به تیم فهرستی از 25 تا 30 بازیکن ترتیبات خواهد باید خود را برای اسکان و برخی از تنظیم می شود ساخته شده برای قرار دادن بازدید تیم در هتل ها محلی هستند که هنوز بسته است.

اگر در فصل تابستان امکان پذیر نمی باشد, Starke گفت: او را به نوعی از فصل پاییز, پس از دانشکده فصل بیس بال است که در بهار و بازیکنان خود را هنوز هم در دسترس خواهد بود در ماه های آینده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن