همه گیر بیمه بیکاری انقضای است به زودی. این اقتصاددان دارای یک ثابت برای آن است.

مسلما مهم ترین اقتصادی اندازه گیری ایالات متحده متعهد شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس می رود با این

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

مسلما مهم ترین اقتصادی اندازه گیری ایالات متحده متعهد شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس می رود با این ادعا عنوان "فدرال همه گیر جبران بیکاری" (FPUC).

FPUC است که به سختی یک خانوار در مدت اما سیاست آن را اشاره به تبدیل به دانش مشترک در یک کشور با 13.3 درصد نرخ بیکاری: اضافی 600 $در هر هفته اضافه شده به هر بیکاری چک دریافت شده توسط بیکاران در طول بیماری همه گیر.

این بدون اغراق بگویم که FPUC است که نیروی اصلی ما حفظ توده بحران بیکاری را از تبدیل شدن به یک فاجعه انسانی قرار دارد. فقط یک مشکل وجود دارد: FPUC تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه. و با توجه به اینکه این نگرانی وجود دارد از این برنامه شک در حزب جمهوری خواه که چنین سخاوتمندانه بیکاری بررسی خواهد بازداشتن مردم از بازگشت به کار شانس برنامه در حال تجدید بسیار باریک هستند.

را وارد کنید یک ایده جدید از Ioana Marinescu استاد اقتصاد در دانشگاه پنسیلوانیا است. او فکر می کند که اجازه دادن به برنامه lapse امر می تواند یک اشتباه بزرگ است. اما او همچنین حساس به نگرانی که افزایش مزایای بیکاری می تواند به جلوگیری مردم از رفتن به کار. بنابراین او یک ایده جسورانه برای اصلاح PUA: تبدیل آن به یک پایه درآمد-نوع برنامه برای کسانی که شغل خود را از دست. چنین تغییری را در حمایت از کارگران که از دست داده ایم, مشاغل, پمپ بیشتر محرک به اقتصاد و کاهش برخی از کار-بازدارنده اثرات فله-تا UI برنامه — برای همه خیلی قابل کنترل مبلغ 237 میلیارد دلار است.

اما قبل از ما شیرجه رفتن به او اجازه بازگشت به بالا.

در مارس 18, کنگره با تصویب لایحه ارائه شده از 1 میلیارد دلار به دولت برای کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس از طریق تاریخی افزایش بیکاری است. محور طرح جدید یک 600 دلار در هر هفته در سراسر-هیئت مدیره افزایش مزایای بیکاری برای همه کارگران این ادعا آنها را. داده شده است که از ژانویه متوسط UI بررسی 385 $در هر هفته, این افزایش عظیم.

مقاله اخیر توسط اقتصاددانان پیتر Ganong, Pascal, Noel, یوسف Vavra نشان داد که میانگین UI گیرنده گرفتن 134 درصد از حقوق و دستمزد قبلی; "دو سوم از UI کارگران واجد شرایط دریافت مزایای آن بیش از درآمد را از دست داده و یک پنجم می توانید دریافت مزایای حداقل دو برابر درآمد را از دست داده."

این برنامه به نظر می رسد که تا به حال تاثیر فوق العاده ای. در آوریل درآمد شخصی (تعریف شده به عنوان پول آمریکایی ها از دریافت دستمزد, دولت, مزایای سرمایه گذاری, و غیره) رشد 10.5 درصد تا کنون بالاترین نرخ رشد ماهانه در متریک 60 سال سابقه حتی به عنوان بیکاری شات از 4.4 درصد به 14.7 درصد است که همان ماه است. که تا حد زیادی مربوط به FPUC (و محرک چک) تقویت بیکار درآمد مردم حتی به عنوان شغل ناپدید شد.

اما FPUC تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل متعهد به تمدید این برنامه در شکل فعلی آن است. در همین حال برخی گزارش ها بیشتر دلسوز به گسترش آن در یک فرم اصلاح شده اما ژوئیه کنگره زنگ تفریح تا حد زیادی محدودیت زمان کنگره به قرار دادن با هم یک جایگزین.

Marinescu مقاله طرح یک سیاست جدید که انتقال ما از FPUC نسبت به چیزی شبیه یک درآمد اولیه برنامه. این UPenn اقتصاددان متخصص در اقتصاد, پول نقد, انتقال برنامه ها و به خصوص در این سوال که آیا مردم را متوقف خواهد کرد اگر آنها دریافت پول نقد با هیچ رشته های متصل.

در سال 2017 او انجام گسترده بررسی ادبیات بی قید و شرط نقد برنامه های موسسه روزولت با تمرکز بر روی برنامه های در ایالات متحده و کانادا است. او به این نتیجه رسیدند کمی وجود دارد دلیلی برای باور اساسی درآمد یا منفی مالیات بر درآمد و برنامه های و دلسردی مردم از کار. او و دیمون جونز, یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو نیز انجام اولین مطالعه دقیق آلاسکا درآمد اولیه برنامه, بودجه از پول نفت. نتیجه گیری های خود, دوباره, شد که پرداخت جلوگیری نمی کند کار می کنند.

اما Marinescu نیز مورد مطالعه اثر مزایای بیکاری در محل کار. استاندارد محافظه کار نگران است که UI مانع مردم از رفتن به کار به دو دلیل: بازگشت به کار به معنی از دست دادن مزایای بیکاری و منافع نیز به مردم پول برای زندگی در آن را قادر می سازد آنها را به تحمل یک دیگر صبر کنید برای یک کار. دومی این است که شناخته شده به عنوان "نقدینگی اثر است." آخرین تحقیقات ذکر شده توسط Marinescu می یابد که به طور متوسط 10 درصد افزایش مزایای بیکاری' سخاوت منجر به 5 درصد دیگر جادوها از بیکاری است.

رکود اما متفاوت هستند. Marinescu گذشته تحقیقات نشان داده است که در طول رکود بزرگ, افزایش مزایای کاهش تعداد از مردم تقاضا برای شغل در حالی که تعداد پست های خالی شغلی ماند همان. که بدان معنی است که مردم تا به حال کمتر رقابت برای شغل آنها اعمال شده و باعث کاهش اثر UI در اشتغال است.

یکی دیگر از کاغذ توسط اقتصاددانان گابریل Chodorow-رایش جان Coglianese و Loukas Karabarbounis یافت که افزایش سود در طول رکود بزرگ تا به حال یک اثر حداقل در بیکاری بالا بردن نرخ در اکثر 0.3 امتیاز و احتمالا کاهش نرخ بیکاری به میزان 0.5 امتیاز با تحریک اقتصاد در حالی که کمک به مردم بیکار زنده ماندن.

بنابراین بیمه بیکاری نیست معمولا یک اثر بزرگ در طول رکود. اما Marinescu در واقع می خواهد آن را به یک اثر مثبت در سمت مثبت. بنابراین او پیشنهاد یک "شغل بازنده کمک هزینه": تبدیل $600/هفته بیکاری افزایش به $600/هفته نقدی سود برای همه کارگران بیکار است که طول می کشد به مدت چهار ماه یا نه فرد سوال می شود یک کار در آن زمان و یا نه. این هزینه حدود 40 درصد بیشتر از برنامه های موجود.

این حذف یک دلیل عمده که چرا بیمه بیکاری می تواند به افزایش بیکاری با حذف منحرف انگیزه ایجاد شده توسط از دست دادن مزایای هنگامی که شما یک کار جدید است. افرادی که یک کار جدید را دریافت سود بیش از حد. که برگ "نقدینگی اثر" از مردم کمتر به دنبال شغل به این دلیل که سود به آنها پول برای زندگی در.

این تغییر Marinescu برآورد می به طور چشمگیری افزایش stimulative تاثیر برنامه نسبت به موجود بیمه بیکاری سیاست پمپاژ $55.28 میلیارد دلار محرک به اقتصاد خصوصی. این امر همچنین فعال کردن اضافی 1.2 میلیون نفر از مردم که شغل خود را از دست به بازگشت به کار در چهار ماه که در غیر این صورت باقی می ماند بیکار تحت زمان بیکاری کمک طرح.

این برنامه ممکن است یک فروش سخت برای مک کانل اما برخی از جمهوری خواهان به نظر می رسد علاقه مند است. سناتور. راب پورتمن (R-OH) پیشنهاد کرده است یک "re-اشتغال جایزه" برنامه که در آن مردم در حال حاضر به گرفتن همه گیر UI می توانید 450 $در هر هفته در مزایای اگر آنها استخدام شده قبل از برنامه منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه پس وجود ندارد به عنوان بد از رها کردن در منافع.

"دوباره اشتغال جایزه کمتر است سخاوتمندانه در مقدار آن است و مشروط به طوری که اثر در هر دو محرک و اشتغال است به احتمال زیاد به پایین تر" Marinescu به من گفت. اما او می افزاید: "اگر جمهوری خواهان در حال حاضر به رفتن برای اشتغال به کار مجدد جایزه من راه حل خواهد بود یک سازش که همچنین درخواست تجدید نظر به دموکرات ها.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن