نتایج زنده برای ماساچوست در درجه اول

مسابقه سنای دموکرات بین سن الد مارکی فعلی و ریپ جو کندی یک مسابقه گرم بوده است، با برنده همه به جز مطمئن برای

توسط NEWSOULS در 11 شهریور 1399

مسابقه سنای دموکرات بین سن الد مارکی فعلی و ریپ جو کندی یک مسابقه گرم بوده است، با برنده همه به جز مطمئن برای انتخاب در ماه نوامبر. اما این نژاد تنها یکی از چندین رقابت ماساچوست در درجه اول در سال جاری است.

در چهار نفر از نه مجلس ایالت در درجه اول، چالشگران دموکرات رقابت برای باز کردن رئیس جمهور فعلی و یا تصاحب کرسی باز وجود دارد. در منطقه اول ماساچوست، الکسی مورس شهردار هولیوک در حال به چالش کشیدن راه های فعلی خانه و به معنی صندلی ریچارد نیل از سمت چپ است. و در منطقه چهارم، یک زمینه بسته بندی شده از نامزدها از جمله دادستان سابق بکی گروسمن، سازمان خدمات اجتماعی بنیانگذار سال شهر آلن خزی، و جسی Mermell، دستیار سابق دولت دوال پاتریک، در حال رقابت در یک انتخابات مقدماتی باز برای کرسی فعلی کندی، با دو نامزد در حال اجرا در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان نیز هست.

در همین حال کندی امیدوار است با ایجاد این پرونده که تغییر نسلی ارائه می دهد و مدافع موثرتری برای اجزای تشکیل دهنده خواهد بود، کرسی مارکی را به دست گیرد.

در سال ۲۰۱۸، ماساچوست ریپ آیانا پرسلی چالش اولیه خود را در برابر ریپ مایک کاپوانو به دست آورد و به یکی از چندین مترقی تبدیل شد تا در آن سال در برابر یک رئیس جمهور بالا برود - و موفق شود. در حالی که برگه های رای پستی در اين هفته همچنان شمارش می شود، روشن خواهد شد که آيا کانديداهای بيشتری در اين ايالت قادرند پيروزی های مشابهی را در سال جاری مديريت کنند يا نه.

Vox نتایج زندگی می کنند آغاز این شب، توسط شرکای ما در DecisionDesk تغذیه داشته باشد. به دلیل نقش برگه های رای پستی در مسابقه، با این حال، می تواند مدتی قبل از شناخته شدن نتایج نهایی باشد.

انتخابات مقدماتی سنای دموکرات این ایالت ثابت کرده است که تا کنون کاملاً یک مسابقه رقابتی است.

با توجه به میانگین رای گیری RealClearPolitics ، مارکی جلوتر بود 11 امتیاز ، به طور متوسط ، از اواخر ماه اوت -- هر چند ناظران توجه داشته باشید که وجود داشته است dearth از نظرسنجی های اولیه و مسابقه هنوز هم می تواند یکی از نزدیک است.

کندی، قانونگزار چهار دوره ای و به یکی از شناخته شده ترین خانواده های سیاسی این کشور، چالش خود را در پاییز گذشته اعلام کرد - و استدلال کرده است که او مدافع بهتری برای اجزای تشکیل دهنده خواهد بود، و بیشتر بر روی هر دو عدالت نژادی و اجتماعی متمرکز تر از حریف خود است. Markey -- قانونگزار دیرینه که در خدمت 18 دوره در مجلس و هفت سال در مجلس سنا -- به رهبری دیرینه خود را در سیاست زیست محیطی تکیه کرده است ، از جمله کلاه و تجارت و معامله سبز جدید ، که او با Rep. اسکندریه Ocasio - Cortez حمایت.

چالش کندی برای بسیاری از ناظران سیاسی تعجب آور بود از آنجا که یک مورد ایدئولوژیک آشکار برای آن وجود ندارد: هر دو مرد سفید پوست هستند، و به عنوان مترقی شناخته می شوند، و مارکی به عنوان داشتن سیاست قوی bona fides با توجه به کار خود را در هر دو آب و هوا و فن آوری دیده می شود.

مارکی در جریان این کمپین بر رکورد مترقی خود تأکید کرده، حضور دیجیتالی جسورانه ای را تثبیت کرده و حمایت چندین گروه و رهبر مترقی از جمله اوکاسیو-کورتز و سن الیزابت وارن را به دست آورده است. در همین حال کندی به رهبر بودن در سیاست سلامت روانی و حقوق دگرباشان جنسی اعتبار دارد و حمایت قانونگزاران ارشد مجلس نمایندگان از جمله نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و ریپ هاکیم جفریز را برداشت کرده است.

از آنجا که انتظار می رود این دو قانونگزار مواضع مشابهی در کنگره بگیرند، طرفداران مربوطه آنها اختلافات پایین آمدن به عوامل دیگر از جمله تمایل مارکی به ریسک های بزرگتر در ترویج لوایح بلندپروازانه و پتانسیل کندی برای خدمت به عنوان یک رهبر لیبرال برجسته تر در سنا را می بینند.

شهردار هولیوک الکسی مورس امیدوار است که او می تواند آخرین مترقی برای باز کردن یک رئیس ارشد مجلس دموکرات: راه ها و به معنی صندلی ریچارد نیل.

کمپین مورس بر سوق دادن پیشنهادهای سیاست مترقی تر از جمله مدیکر برای همه متمرکز شده است، در حالی که استدلال می کند که رویکرد نیل به حکومت و اصلاحات از زمان انتخاب او به مقام ریاست جمهوری در سال ۱۹۸۹ کافی نبوده است. نیل در حال حاضر یکی از اعضای کلیدی رهبری مجلس نمایندگان است، و او تبدیل به یک هدف مترقی بالا برای بی میلی خود را به آغوش سیاست های بلند پروازانه تر، و همچنین برای تردید خود را در رفتن به دنبال اظهارنامه های مالیاتی رئیس جمهور دونالد ترامپ است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن