جو بایدن کامله هریس را به عنوان همسر در حال اجرا خود انتخاب می کند

نامزد ریاست جمهوری پیش فرض دموکرات ها جو بایدن رسما کالیفرنیا سن کامالا هریس را به عنوان همسر نامزد خود انتخاب

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399

نامزد ریاست جمهوری پیش فرض دموکرات ها جو بایدن رسما کالیفرنیا سن کامالا هریس را به عنوان همسر نامزد خود انتخاب کرده است.

هریس که خودش برای ریاست جمهوری شرکت می کرد، یک انتخاب تاریخی است: او اولین زن سیاه پوست و اولین زن آسیایی آمریکایی است که نامزد اصلی حزب برای معاونت ریاست جمهوری است. در میان نامزدهای مورد نظر رای دهندگان دموکرات در نظرسنجی های اخیر، هریس تجربه های گسترده حاکم بر این مقام را به ارمغان می آورد، هر چند جنبه های سابقه او را از مدت ها پیش باعث انتقاد های مترقی شده است.

هریس دهه ها در خدمت عمومی بوده است؛ او در سال ۲۰۱۶ به مجلس سنا انتخاب شد و پیش از آن به عنوان دادستان کل ایالت و دادستان ناحیه سان فرانسیسکو خدمت کرد. نامزد سابق حزب دموکرات، او به عنوان یک کمپین کاریزماتیک شناخته می شود. و او و بایدن از نظر ایدئولوژیک نسبتا نزدیک هستند: هر دو در جریان رقابت ریاست جمهوری حزب، موضع گیری های میانه تری را از خود نشان می دهد، هر چند هریس سابقه لیبرالی در سنا دارد.

نامزدی هریس که روند ی طولانی مدت را دنبال می کرد، پیامی دربارهٔ آیندهٔ حزب دموکرات - و تعهد آن به زنان و سیاه پوستان آمریکا- می فرستد.

بایدن در یک سری از توییت های روز سه شنبه نوشت: «من افتخار بزرگی دارم که اعلام کنم @KamalaHarris را انتخاب کرده ام— یک مبارز بی باک برای پسر کوچک، و یکی از بهترین کارمندان دولتی کشور - به عنوان همسر در حال اجرا من است. وقتي کامالا دادستان کل بود، با بو از نزديک کار ميکرد من تماشا کردم که آنها در بانک های بزرگ در زمان، بلند کردن مردم کار، و زنان و کودکان را از سوء استفاده محافظت می کند. من آن موقع افتخار می کردم و حالا افتخار می کنم که او را به عنوان شریک زندگی خودم در این کمپین داشته باشم.»

پروفایل هریس از زمان انتخاب ش به سنا به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است: او برای اشاره اش شناخته شده است - اغلب ویروسی - سوال از مقامات دولت ترامپ به عنوان عضو کمیته های اطلاعات و قضایی سنا، و همچنین رهبری او در مسائل از جمله اصلاحات پلیس و سیاست مهاجرت.

در ابتدا با لحظه ای دیگر ویروسی آغاز شد -- مقابله الکتریکی بایدن بر سر اتوبوس و جداسازی مدرسه در بحث دموکراتیک ژوئن گذشته -- هر چند که در نهایت در انتخابات خود را در پی پیام رسانی ناهماهنگ و نقد رکورد عدالت جنایی خود را سر و صدا. اکنون او سومین زن تاریخ آمریکا است که در یک بلیط بزرگ به عنوان معاون ریاست جمهوری (پیوستن به جرالدین فرارو و سارا پیلین) به عنوان سومین زن در تاریخ آمریکا حضور دارد. اگر بایدن برنده بشه، اون اولین زنی خواهد بود که اون دفتر رو نگه داشته

سن. کمالا هریس در ساختمان کاپیتول در تاریخ 29 ژانویه.
تام ویلیامز / CQ رول تماس از طریق تصویر گتی
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن