Newsom به سفت چیزهایی که تا پیش از چهارم جولای آخر هفته; محدودیت های جدید چهارشنبه آینده

آدم پرتو آسوشیتد پرسمنتشر شده 6:23 PM EDT Jun 30, 2020با کروناویروس موارد صعودی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است.

توسط NEWSOULS در 11 تیر 1399

با کروناویروس موارد صعودی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت که او قصد دارد به "سفت چیز" وقتی که می آید به دولت stay-در-خانه سفارش پیش از مشغول چهارم جولای آخر هفته.

کالیفرنیا تایید کرده است نزدیک به 223,000 عفونت تقریبا 50% افزایش بیش از دو هفته پیش که رانده شده اند در قسمت توسط دولت توانایی شرکت در آزمون بیش از 100000 نفر در هر روز است. اما بیشتر مربوط به مقامات رشد پایدار در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان — 43% افزایش در دو هفته گذشته.

مقامات در لس آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد آنها را در نزدیک سواحل و ممنوعیت نمایش آتش بازی در, پرجمعیت ترین شهرستان این آخر هفته آن را به عنوان ضربه یک روز رکورد 2,903 موارد تایید شده و بیش از 100 ، 000 به طور کلی. و در دره مرکزی و مقامات در فرزنو دستور داد تمام بارها را ببندید.

"ما موارد در حال حاضر تحت کنترل" دکتر گفت: رئیس Vohra موقت افسر بهداشت برای Fresno County است.

Newsom: محدودیت بیشتر ممکن است اگر virus تهدید افزایش می یابد

بیشتر: Newsom عفو 13 زندانی رفت و آمد 21 جملات

Newsom خواسته است Imperial County برای تحمیل محدودیت بعد از بيمارستان در شهرستان در نزدیکی مرز ایالات متحده و مکزیک تا به حال بسیاری از بیماران آنها تا به حال به انتقال برخی از امکانات در این نزدیکی هست. اما Newsom بیشتر سعی کردم به اجازه دولت های محلی برای خود تصمیم بگیرند چه محدودیت های آنها باید در محل قرار داده.

این استراتژی می تواند تغییر روز شنبه هنگامی که Newsom قصد دارد به موضوع محدودیت های جدید. این فرماندار دموکرات می گویند نه آنچه در آنها خواهد بود دیگر از آن او را "سفت کردن همه چیز." او گفت: مردم بیشتر احتمال دارد به بیمار زمانی که آنها در داخل خانه در مقایسه با خارج از منزل گفت: او را در بهداشت عمومی سفارشات "در ارتباط به داخلی در مقابل فعالیت های در فضای باز."

دولت در حال حاضر نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک در بسیاری از اماکن عمومی هر دو در داخل خانه و خارج از منزل در هنگام فیزیکی فاصله امکان پذیر نیست.

"چارچوب برای ما این است: اگر شما نمی خواهید به ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن و ما خواهد شد" Newsom گفت دولت خواهد بود "کمی تهاجمی تر به عنوان آن مربوط به دستورالعمل در چهارم جولای."

تا به حال Newsom عمدتا با اتکا بر "فشار اجتماعی" به اجرا ایالت بهداشت عمومی سفارشات. اما به عنوان مقامات شروع به استراحت یک مادر اقامت در خانه سفارش در ماه گذشته بیشتر مردم شروع به استراحت بیش از حد. Newsom گفت: او به خصوص در رابطه با جمع های خانوادگی که در آن مردم "شروع به ترکیب و خود را به پایین گارد."

Newsom صحبت می کرد در یک متل در پیتسبورگ که در شهرستان کنترا کوستا ایالت مسکن 164 افراد بی خانمان در طول همه گیر با پول از دولت را "پروژه HomeKey" برنامه. Newsom گفت: این برنامه امن است 15,679 اتاق های هتل و خدمت برآورد 14,200 مردم است.

اما Newsom اظهارات قطع شد در حدود یک دوجین مردم معترض نژادی و بی عدالتی در دست پلیس است. معترضان blared آژیر از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در حالی که Newsom صحبت شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de