'هیچ پیروزی نهایی': پنج سال پس از ازدواج همجنسگرایان طرفداران تمرکز بر روی ترانس حقوق, مسکن, تبعیض

الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:19 AM EDT Jun 26, 2020حکم دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

حکم دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015 به ارمغان آورد و امید برای بسیاری از زوج ها احساس برابری و شاید بالاتر از همه چیز - انتظار برای فردایی بهتر.

"بسیاری از LGBTQ مردم حمل خود را متفاوت در جامعه امروز به عنوان یک نتیجه از آنجا که برای اولین بار بسیاری از مردمی احساس ما شده بود به آغوش جامعه به طور کامل اعضای برابر از زندگی آمریکایی" گفت: Lambda حقوقی مدیر عامل شرکت کوین جنینگز. "این کاملا غیر ممکن است به غلو اهمیت Obergefell [v. هاجز] تصمیم گیری است."

اما با وجود نمادین و حقوقی گام "وجود دارد هنوز کار زیادی باقی مانده است که" در لزبین و گی bisexual, transgender, و عجیب و غریب حقوق می گوید دیوید جانز, مدیر اجرایی, ملی, سیاه, عدالت ائتلاف.

تصویب و مسکن تبعیض و جنایت نفرت قوانین و قتل از نما مردم به خصوص زنان از رنگ باقی می ماند ابراز نگرانی کردند.

سیاه, LGBTQ مردم نامتناسب متمرکز در کشورهای که در آن آنها با تبعیض نژادی و جایی که آن را "از نظر قانونی مجاز به تبعیض علیه ما بر اساس واقعی یا درک جنسی و هویت جنسیتی و گرایش و یا بیان" جانز گفت.

جنینگز است که بنیانگذار GLSEN آموزش و پرورش سازمان کار برای پایان دادن به تجاوز قلدری با اشاره به قانون محدود کردن تجاوز به حقوق. فقط در سال 2019, 240 ضد همجنسگرایان صورتحساب معرفی شدند در دولت قانونگذاران با توجه به برابری فدراسیون.

"هنوز هم وجود دارد جنبه های مهم زندگی آمریکایی که در آن جامعه مردم باید حمایت است که ما سزاوار به عنوان کامل و برابر شهروندان آمریکایی," جنینگز گفت. "هیچ پیروزی نهایی است و هیچ نهایی شکست."

'سیاه, ترانس زندگی ماده"

نما مدافع Geena Rocero گفت: او views زمینه Obergefell تصمیم از جهانی نظر — که از آن به "حس امید."

پس از رشد در فیلیپین که هنوز هم نمی کند از نظر قانونی رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان آن را تغییر داد تا با "چشم انداز از آنچه ممکن بود."

Rocero گفت: دوشنبه گذشته دادگاه عالی تصمیم گیری است که برگزار می شود که حقوق مدنی قانون جلوگیری از تبعیض جنسی در محل کار امر به, گی, همجنسگرا کارگران بود "مهم ترین حقوق مدنی مورد" خارج از 2015 ازدواج تصمیم گیری است.

اما Rocero که صحبت در مقابل دادگاه عالی در ماه اکتبر 2019 گفت که وجود دارد این است که کار بیشتری باید انجام شود برای رسیدن به برابری کامل.

"این یک آسیب زا و پر استرس لحظه ای برای به خصوص تجاوز مردم به طور خاص ترانس مردم از رنگ است که حتی نمی باید اساسی دسترسی به سرپناه برای مراقبت های اولیه بهداشتی," او گفت:.

با توجه به حقوق بشر کمپین 2020 در حال حاضر دیده می شود 16 تغییر جنسیت یا جنس غیر منطبق نفر از جمله اولاد رياح میلتون و دومینیک "Rem'mie" Fells با دو نفر, زن نما زنان کشته شده در ماه ژوئن.

هزاران نفر با حضور, سیاه, ترانس زندگی ماده راهپیمایی در اوایل این ماه.

بخشی از شناخت عجیب و غریب مردم از رنگ است که شناخت تاریخ نژادی و محرومیت در جامعه, جامعه طرفداران می گویند.

در حالی که می دانیم که بسیاری از مردم تغییر جنسیت از رنگ در خط مقدم در Stonewall 50 سال پیش Rocero گفت: عجیب و غریب مردم از رنگ به خصوص فراجنسیتی مردم رنگ کرده اند که اغلب "فراموش شده است."

"از آن زمان به اجازه ترانس مردم رنگ را بیش از و به ما اجازه رهبری این جنبش است. چرا که اگر ما رایگان نیست هیچکس رایگان," او اضافه شده است.

قانون برابری

حتی با دادگاه عالی تصمیم گیری در ازدواج و فدرال کار حمایت GLAAD جمهور سارا Kate Ellis گفت که "وجود یک مبارزه مداوم در حال تجاوز در این کشور است."

"ما برابری و کرامت ما به طور مستمر برای بحث گفت:" رهبر LGBTQ نظارت بر رسانه های سازمان است.

او با اشاره به قانون مساوات و برابری به عنوان یک "فوری" بخشی از جاده پیش رو است.

قانون برابری خواهد اصلاح حقوق مدنی قانون برای جلوگیری از تبعیض در برابر تجاوز افراد در مکان هایی مانند امکانات عمومی مسکن و مدارس.

قانون تصویب در مجلس نمایندگان در ماه مه گذشته و باقی مانده است در سنا پس از آن.

اما نیاز به چنین اقداماتی نیست توافق عمومی در مقیاس بزرگ است. یک 2019 گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 46 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت که جدید حقوق مدنی قوانین مورد نیاز نیست برای محافظت از جامعه و مردم.

جنینگز گفت که فعالان باید ادامه "تا هر تجاوز فرد دارای حقوق برابر در برابر قانون در این کشور است."

"ما در یک وضعیت که در آن جامعه مردم می توانند با استراحت در laurels ما. ما هر دو باید به پایان کار که هنوز باید انجام شود و ما باید برای حفاظت از این حمایت است که ما باید به دست آورد."

"نه به اندازه کافی متفاوت'

پاتریک Ladonis ساتون که ازدواج شوهر خود رابرت McMillian در سال 2016 پس از 14 سال با هم تصمیم به ازدواج تا ازدواج "قانونی در همه جا."

"عشق عشق" ساتون گفت. "و در اینجا ما ... ما هنوز در اینجا و من عروسی بهترین دوست من."

او گفت که او همیشه به مناسبت 26 ژوئن به عنوان دومین سالگرد.

"این همیشه یک معنی نمادین برای دو نفر از ما," او گفت:. "ما در حال حاضر شده است با هم 18 سال و ما برای ازدواج 14 سال از آنها و صادقانه ما نمی فکر می کنم ما تا به حال با دیدن این اتفاق می افتد در طول عمر ما."

ساتون اشاره می کند که در سال های اخیر شده است وجود دارد "مبارزه برای زوج های هم جنس به اتخاذ کنند." در اوایل این سال تنسی فرماندار امضا قانون اجازه تصویب سازمان به انکار هستند.

"وجود دارد یک تن از کار هنوز هم باید انجام شود" ساتون گفت. "اما من احساس می کنم مثل جایی که به آرامی در حال حرکت وجود دارد و نه فقط به عنوان سریع که من می خواهم."

سه چهارم از آمریکایی ها نظرسنجی گفت: همجنسگرایان زن و مرد باید مجاز به اتخاذ کودکان در سال 2019 نسبت به 14 درصد در سال 1977.

جنینگز گفت: پیشرفت بیش از 60 سال گذشته "چیزی کمتر از یک معجزه است."

"مردم فداکاری های عظیم ساخته شده از نظر حرفه ای خود را به زندگی شخصی خود گاهی اوقات تمام زندگی خود را به طوری که جهان بهتر خواهد بود امروز از آن بود که من متولد شد و در سال 1963" او گفت:. "و پسر متفاوت است برای تجاوز افراد نسبت به سال من متولد شد. اما آن را به اندازه کافی متفاوت است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن