هارتمن: خودخواه — رای به گسترش مدیکید

تصور کنید که راه رفتن به یک رستوران مواد غذایی سریع با دو صندوقدار خطوط. بالاتر از یک وجود را نشانه خواندن "ای

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

تصور کنید که راه رفتن به یک رستوران مواد غذایی سریع با دو صندوقدار خطوط.

بالاتر از یک وجود را نشانه خواندن "این صندوق دارای پوشش مراقبت های بهداشتی." بالاتر از دیگر وجود دارد نشانه خواندن "این صندوق ندارد پوشش مراقبت های بهداشتی."

کدام خط را انتخاب میکنید ؟ من قصد دارم به یک حدس می زنم که شما می خواهم را انتخاب کنید تحت پوشش یکی مگر اینکه خط بود و تا زمانی که به "سریع" از مواد غذایی سریع.

بهداشت عمومی متصل می شود هر کس به هر کس دیگری. اگر شما به دنبال اخبار به تازگی شما ممکن است متوجه این اصل نشان داد که COVID-19 عفونت بیش از 4.2 میلیون آمریکایی با بیش از 147,000 مرگ و میر. در میسوری اعداد متناظر بیش از 4200 موارد گزارش شده و بیش از 1200 مرگ و میر.

امیدوارم واقعیت های همه گیر خواهد بود و رای دهندگان وجدان بعدی دوشنبه ، 4 هنگامی که آنها تصمیم گیری متمم 2 که گسترش مدیکید در مطابق با قانون مراقبت مقرون به صرفه. بله خواهد بود که مخوف Obamacare می کند که می تواند 90 درصد بودجه برای توسعه برداشت یک شبکه مالی به نفع دولت با توجه به طیف گسترده ای از مطالعات.

نباید آن را گرفته اند یک بیماری همه گیر به درایو صفحه اصلی حقیقت اساسی این است که بهداشت عمومی مربوط به همه است. در یک کودک جهان, این امر می تواند غیر قابل تصور به جای دولت بودجه نگرانی — به خصوص تحریف آنهایی که بالاتر از این واقعیت است که چیزی شبیه به 230,000 مردم در میسوری بیش از حد را به واجد شرایط برای مدیکید اما بیش از حد کوچک به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی.

این را در نظر بگیرید خام واقعیت: در میسوری یک خانواده چهار باید کسب 5500 دلار یا کمتر به واجد شرایط برای پزشکی و تک بزرگسالان واجد شرایط نیست در همه. این گسترش را پوشش کار افرادی که کسب درآمد تا در مجموع $18,000 برای افراد و خانواده ها از چهار تا $36,000. شما می توانید تصور کنید ساخت کمتر از چنین متوسط نرخ های مبادله ای و در دسترس بودن به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی بیمه?

اگر کسی نمی تواند مراقبت های بهداشتی به آنها که صندوقدار در غیر تحت پوشش خط. به نوبه خود این فرد است که به احتمال زیاد آلوده به دیگران در برخی از راه همه گیر و یا نه به همین دلیل است که هر کس منافع خود را در دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

مردم با بیمه بهداشت و درمان به طور کلی دریافت رایگان معاینات سالانه. افراد بدون بیمه درمانی نیست. افرادی که در معاینات به مراتب بیشتر احتمال دارد به عقب و درمان یک بیماری از افرادی که نمی. افرادی که سالم ماندن گسترش کمتر بیماری از افرادی که نمی.

مراقبت های پیشگیرانه موجب صرفه جویی در پول و گاهی اوقات زندگی می کند. همچنین مانع از گسترش بیماری می گویند به شخص بیمه شده (و دیگران) گرفتن مواد غذایی خود را از شخص بیمه. آن را یک متخصص در مراقبت های بهداشتی علم به درک اصول اولیه در اینجا. بسیاری از این حس مشترک است.

برای مثال همه ما می دانیم که افراد بدون بیمه درمانی نیست از چپ به مرگ در خیابان. هنگامی که تبدیل شدن آنها به طور جدی بیمار آنها رفتن به اتاق اورژانس و دریافت چیزی شناخته شده در جهان از بیمارستان ها به عنوان "جبران نشده مراقبت است." وقتی اتفاق می افتد که یا مالیات دهندگان در سمت چپ جای پای صورتحساب بیمارستان تعطیل شود به عنوان وثیقه, خسارت, و یا هر دو.

این Chartis گروه شیکاگو شرکت مشاوره صنعت مراقبت های بهداشتی منتشر شده در یک مطالعه ملی در ماه فوریه است. این گزارش که متناوب 43 درصد از 61 بیمارستان های روستایی در ایالت میسوری شد تاریخ "آسیب پذیر" گره خورده است برای چهارم در سراسر کشور. این گزارش گفت: شش بیمارستان های روستایی بسته شده بود اینجا در دهه گذشته گره خورده است برای ششم در آمریکا

باور نکردنی است پس از آن که مردم outstate متقاعد شده اند به این باور — صرفا از طریق لفاظی های سیاسی — که Obamacare باید ذاتا در حال حاضر برخی از آنها خطر است. به خلاف گسترش مدیکید به معنای واقعی کلمه می تواند یک مسئله مرگ و زندگی برای outstate Missouri.

همه که گفت: اقتصاد هستند و هر چیزی اما ساده و بحث اصلی که قانونگذاران جمهوری خواه باید حمایت بیش از سال است که دولت مانند میسوری به سادگی نمی توانیم لوکس از یک جمعیت سالم. دولت است بنابراین بسیاری از اولویت های مهم مانند خوب ،

آنها ادعا می کنند این است که پزشکی گسترش غیرقابل تحمل است. زمانی که با ارائه جزئیات است که در ایالت میسوری است که موارد فوق به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار در مالیات فدرال دلار که Missourians پرداخت در آنها استدلال می کنند غیرعقلانی است که برخی از زمان پایین جاده ما تا پایان برگزاری کیسه زمانی که دولت فدرال می رود از کسب و کار و یا به پایان می رسد Obamacare به هر کدام که می آید برای اولین بار.

برای لحظه ای در دنیای واقعی وجود دارد 37 کشورهای دیگر است که باید گسترش مدیکید واجد شرایط خود را برای 90 درصد فدرال به اشتراک گذاری از هزینه انجام این کار است. که شامل ما همسایه رادیکال سر چشمه اوکلاهما که در آن رای دهندگان به تازگی رای به گسترش است.

تا به امروز هیچ یک از این کشورها انتخاب شده را تغییر دهید البته پس از تصمیم به گسترش است. هیچ یک از آنها اعلام ورشکستگی کرده است. در همه آن کشورها "بیشتر کودکان کم درآمد و پدر و مادر و سالمندان زنان باردار و افراد معلول قادر به دیدن یک پزشک زمانی که آنها بیمار دریافت و بررسی یو پی اس, خرید داروها و رفتن به بیمارستان" در کلمات میسوری پایه و اساس سلامت.

MFFH یک ایالت غیر انتفاعی است که دارای تخصص در بسیار پیچیده جهان از مراقبت های بهداشتی از مسائل از جمله اقتصاد به مراتب بالاتر از من پرداخت درجه. در اینجا چگونه آن را شکسته شدن آن پیچیدگی:

"تحقیقات نشان می دهد در حال گسترش میسوری مدیکید برنامه MO HealthNet را به نفع دولت ما اقتصاد" یک MFFH مقاله ادعا میکند. "تخمین زده می شود اقتصادی خروجی را افزایش می دهد $2.5 میلیارد دلار و درآمد شخصی را افزایش می دهد با 1.1 میلیارد دلار در هر سال بین سال 2022 و 2026. به خصوص که ما در ادامه به پاسخ به اقتصادی پیامدهای ناشی از COVID-19 گیر هر اندازه گیری به kickstart اقتصاد ما حیاتی خواهد بود."

MFFH همچنین ادعا می کند موارد زیر است:

"تحقیقات نشان می دهد میسوری را داده اند تا $17.8 میلیارد دلار در بودجه فدرال اگر ما گسترش مدیکید برنامه تا سال 2022" آن را می گوید. "وجوه فدرال را نجات دهد دولت ما از 39 میلیون دلار در سال اول گسترش آوردن دلار مالیات بازگشت به خانه به کمک Missouri.

"با ارائه پوشش بیمه Missourians, گسترش مدیکید را کاهش می دهد جبران نشده و مراقبت آوردن درآمد بیشتر به درمانگاه ها و بیمارستان ها و کمک به نگه داشتن آنها را باز و استخدام جدید ارائه دهندگان."

آن است که روشن نیست که چگونه سیاست گسترش مدیکید را بازی سه شنبه. در گذشته واقعی بوده است تحریف شده توسط سیاستمداران تجاری در احشایی عدم محبوبیت همه چیز اوباما در outstate Missouri. که افتضاح بود چیزی که شش سال پیش زمانی که گسترش مدیکید اول شد گوه موضوع اما حداقل آن را به حال یک اساس منطقی و سیاسی است.

در حال حاضر به نگه کردن تا petulantly فقط غیر اخلاقی انجام یک واقعیت بزرگ نمایی توسط همه گیر. که فرماندار مایک پرشن تصمیم به قرار دادن متمم 2 در ماه اوت رای گیری به جای دیدن آن به عنوان یک پایگاه سیاسی-راننده برای ماه نوامبر یک نشانه امیدوار است که این موضوع دیگر می تواند بسیار تحریف شده است.

اما برای کسانی که در حصار آن تعجب اگر آن را از لحاظ اقتصادی غیر واقعی به کمک بیشتر مردم فقیر دریافت مراقبت های بهداشتی من یک پیشنهاد دارم. متوقف کردن فکر کردن در مورد گسترش مدیکید به عنوان تقویت یک برنامه رفاه کمک به فقرا.

فکر می کنم از آن به عنوان کمک به خودتان است.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در Donnybrook در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه در نه شبکه و سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن