فاکس نیوز فکر می کند سخنرانی DNC جو بایدن "یک اجرای خانگی"

بود سخنرانی بسته شدن کنوانسیون ملی دموکراتیک جو بایدن پنج شنبه شب حتی در شبکه فاکس نیوز به خوبی پیش رفت. باید

توسط NEWSOULS در 31 مرداد 1399
بود

سخنرانی بسته شدن کنوانسیون ملی دموکراتیک جو بایدن پنج شنبه شب حتی در شبکه فاکس نیوز به خوبی پیش رفت.

بایدن با قول دادن به «قرعه کشی بر بهترین های ما، نه بدترین» باز شد و عهد کرد که «برای کسانی که از من حمایت نمی کردند سخت کار کند، به همان سختی که من برای کسانی که به من رای دادند.» او پیشنهاد حملات تاول بار به رئیس جمهور ترامپ را داد و از حقایقی برای انتقاد از پاسخ شکست خورده کروناویروس خود استفاده کرد و او را کسی توصیف کرد که «هیچ مسئولیتی به عهده نمی گیرد، از رهبری خودداری می کند، دیگران را سرزنش می کند، در برابر دیکتاتورها دنج می شود و شعله های نفرت و تقسیم را طرفداری می کند.»

"او هر روز از خواب بیدار خواهد شد باور کار همه چیز در مورد او است، هرگز در مورد شما. آیا این آمریکایی است که شما برای شما، خانواده تان، فرزندانتان می خواهید؟» بایدن پرسید.

بایدن از تجربه شخصی خود کشید تا به شدت به کسانی که غم یا عدم قطعیت را تجربه می کنند اطمینان دهد و داستانی قانع کننده در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت در واکنش به ترامپ نامزد ریاست جمهوری شود و سفیدپوستان را در پی تظاهرات خشونت آمیز شارلوتسویل در سال ۲۰۱۷ «افراد بسیار خوب» توصیف کرد، تعریف کرد. اون يه تور دي زور بود

فاکس نیوز به طور معمول هر کاری از دستش بر می آمد برای کمک به ترامپ انجام می دهد اما حتی مفسران آن روز پنجشنبه اذعان داشتند که سخنرانی بایدن بسیار موثر بوده است. مدت کوتاهی پس از پایان آن، میزبان کریس والاس - که ماه گذشته به ترامپ یکی از سخت ترین مصاحبه هایی که داشته داد اما به طور معمول تلاش می کند که بیش از حد به رئیس جمهور سخت نگردد - گفت که فکر می کند بایدن «یک سخنرانی بسیار موثر» ایراد کرده است.

غیرمنتظره است که ببینیم فاکس نیوز چنین بررسی راوی را ارائه می دهد زیرا موضوع تکراری کمپین انتخاب مجدد ترامپ متهم کردن بایدن به کاهش ذهنی بوده است. این کمپین اغلب ویدئوهایی از بایدن را می فرستد که برای ریسمان با هم یک جمله منسجم تلاش می کنند. (ویدئوها اغلب به شدت گمراه کننده هستند و بایدن آشکارا اذعان کرده است که لکنت زبان دارد.)

والاس باید اعتراف می کرد که این حملات با توجه به عملکرد بایدن آب نگه نمی داشت. "به یاد داشته باشید، دونالد ترامپ ماه هاست که در مورد جو بایدن به عنوان شات ذهنی صحبت می کند ... من فکر می کردم که او یک سوراخ را منفجر کرد، یک سوراخ بزرگ در آن شخصیت پردازی."

شاید حتی تعجب آورتر، مدت کوتاهی بعد، میزبان دانا پرینو و مشارکت کننده فاکس نیوز کارل روو - که هر دو برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش کار می کردند - ستایش خود را ارائه دادند.

بایدن «فقط در پایین نهم به یک دویدن خانگی برخورد کرد.» پرینو افزود که فکر می کند «سخنرانی بسیار خوبی است.»

در طی مصاحبه ای با دونالد ترامپ جونیور، حتی لورا اینگراهام اذعان داشت که بایدن «انتظارات را کتک می زد» و «سخنرانی خوبی ایراد کرد.» بدون پاره ای از کنایه، دان جونیور با حمله به فرزندان بایدن به دلیل پول نقد کردن در دفتر عمومی پدرشان پاسخ داد، حمله ای که برجسته کرد که چگونه کمپین ترامپ هنوز در تلاش برای فرود یک مشت به بایدن است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن