یک چیز خوب : من با آخرین آلبوم Phoebe Bridgers وسواس

یک چیز خوب ویژگی توصیه های Vox است. در هر نسخه، یک چیز دیگر از دنیای فرهنگ پیدا کنید که ما به شدت توصیه می کنی

توسط NEWSOULS در 11 شهریور 1399

یک چیز خوب ویژگی توصیه های Vox است. در هر نسخه، یک چیز دیگر از دنیای فرهنگ پیدا کنید که ما به شدت توصیه می کنیم.

مجموعه ای از اشعار در وسط فیبی بریجرز "چینی ماهواره" وجود دارد -- آهنگ ششم در Punisher آلبوم سال دوم قابل توجه خود را مجازات -- که می شکند من گسترده ای باز و باعث می شود من تقریبا sob هر بار که من آن را بشنوم.

در این ترانه بریجرز برای دوستی نامشخص سوگواری می کند که به نظر می رسد فوت کرده است. در یک نقطه بریجرز و دوست مسیحیان انجیلی را می بینند که در گوشه ای خیابانی اعتراض می کنند. دوست دوباره سر معترضان فریاد می زند و بعدها این دو در مورد این وضعیت گفتگو می کنند که این بخشی است که باعث می شود من از هم بپاشم.

بریجرها می نامند:

تو گفتي من هيچوقت سبزيجات تو ن خواهم بود
چون فکر ميکنم وقتي تو رفتي براي هميشه

ولي ميدوني که من اون گوشه ايستاده بودم
خجالت زده با یک علامت پیکت
اگر معنيش اين بود که وقتي بميرم ميبينمتون

مجازاتگر توسط حافظه، توسط پژواک، و گاهی اوقات توسط ارواح تحت اللفظی خالی از سکنه است. من نمی دانم اگر یا آهنگ و یا آلبوم بر اساس یک دوست واقعی Bridgers از دست داده است -- خواننده همیشه با یک بز کل لاس زدن -- اما آن را بیش از با غم و اندوه ، با پشیمانی ، و با زیبایی رشوه. من فکر نمی کنم یکی از 11 آهنگ مجازاتگر وجود دارد که من با وسواس و گوش دادن به بارها و بارها در یک نقطه یا نقطه دیگر وجود دارد. Punisher (آلبوم نزدیک تر "من پایان را می دانم" یکی از من با وسواس در حال حاضر است، با تشکر.)

فیبی بریجرز شده است کمین در لبه های "نوازندگان مورد علاقه امیلی VanDerWerff تا کنون!!!!!" لیست من در پشت حافظ ترپر من برای چند سال در حال حاضر خزیده است. اولین آلبوم او در سال ۲۰۱۷ به نام غریبه در آلپ مقدمه ای فوق العاده بر استعداد او برای نوشتن آهنگ هایی بود که لحظات مفرد و عمیقاً احساسی را در زمان کاملاً ضبط می کنند. همچنین ضربه جزئی "بیماری حرکت" را به وجود آورد، که احتمالاً آهنگ فیبی بریجرز است که شنیده اید اگر فقط یک آهنگ فیبی بریجرز شنیده اید.

از زمان انتشار غریبه،بریجرز همچنین استعدادی برای پیدا کردن افراد بزرگ برای همکاری با آن نشان داده است. بویگنیوس، هم تیمی او در سال ۲۰۱۸ با جولین بیکر و لوسی داکوس (به همین ترتیب خواننده و ترانه سرایان دختر سفیدپوست هوشمند، با موسیقی تند در ترکیبی از فرهنگ عجیب و غریب و احساسات برهنه) ابرگروه نادری بود که به بیش از مجموع بخش های آن ختم شد. در سال 2019، Bridgers قلاب با چشمان روشن کانر Oberst Stranger(که کمک آواز مهمان به غریبه 's "آیا شما ترجیح می دهند" و می آید تا دوباره در مجازاتگر) Punisherبرای مرکز جامعه فراموشی بهتر است.

اما مجازاتگر ، کهدر ماه ژوئن بیرون آمد ، جهش گسترده گذشته هر چیز دیگری که او تا کنون انجام داده است. حس از دست دادن، مرگ و اندوهی که Punisher به هر آهنگی در مجازاتگر سرایت می کند، موضوعی متحد کننده به آن می دهد. که تم تاریک نیز به دست می آورد وزن تصادفی از آلبوم ورود در تابستان زمانی که کشور شده است riven، بارها و بارها، با بحران است که تعداد بی پایانی از زندگی در حالی که کسانی که در قدرت به نظر می رسد کاملا غافل از آنچه اتفاق می افتد.

آلبومی مانند فیونا اپل واکشی برش های پیچ (یکی دیگر از بهترین های سال) در حال حاضر ضربان Punisher خشم را در سراسر جهان ضبط می کند، اما مجازاتگر سمت تلنگر آرام تر و خصوصی تر آن خشم را پیدا می کند. بریجرز هم از هر چیزی که از دست داده عصبانی است اما تنهایی به آن و غم و اندوه او نیز وجود دارد. این آلبوم گهگاه مرا به یاد نشستن در سراسر یک میز از یک دوست خوب که در حال رفتن را از طریق جهنم، فقط گوش دادن به آنها صحبت و نوازش هر چند وقت یکبار به عنوان قهوه خود را سرد می رود.

چیزی که من خیلی به آن فکر می کنم این است که فرهنگ ما چقدر به سمت ایده حل احساسات سیم کشی شده است، نه به اشتراک گذاشتن آنها. اگر کسی با مشکلی به من بیاید، وسوسه من معمولاً ارائه مشاوره است تا اینکه اول بپرسد: «هی، توصیه می خواهی؟» بیشتر اوقات، چیزی که دوستم می خواهد این است که شخص دیگری در احساساتش با آنها زندگی کند. تلاش برای حل مشکل بیش از حد اغلب گرانش چقدر وحشتناک است که احساسات در حال حاضر احساس می کند را رد می کند. و با این حال، آیا انگیزه انسان ما برای کمک به از بین رفتن احساسات نیست؟ ما، پس از همه، فقط در تلاش برای کمک به یک دوست در بحران، و "کمک" بنابراین اغلب به شکل "راه حل" به خود می گیرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن