کلیسای جامع شهر فارغ التحصیل دادخواست به مدرسه پال خواستار قطع بودجه دولت از منابع افسران در منطقه مدرسه

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:27 PM EDT Jun 11, 2020پالم اسپرینگز Unified School District تح

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

پالم اسپرینگز Unified School District تحصیلات تکمیلی آغاز شده است طومار درخواست از هیئت مدیره مدرسه به مدرسه پال خواستار قطع بودجه دولت از منابع افسران میان مجدد بحث ملی و تظاهرات decrying نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

ورونیکا Munoz, 25, که فارغ التحصیل از کلیسای جامع شهر دبیرستان ارائه دادخواست به اعضای هیئت مدیره در نظر عمومی در به طور منظم جلسه هیئت مدیره در روز سه شنبه.

"این در حال حاضر بسیار مهم است که منطقه ما مجموعه مثال در نظر گرفتن اقدام مستقیم برای محافظت از سیاه و جوانان در مدارس خود ... PSUSD باید در نظر تأثیری که حضور پلیس در ایمنی و عاطفی رفاه دانشجویان از رنگ به خصوص ما جوانان" Munoz گفت.

حدود 4.5 درصد از منطقه 22,439 دانش آموزان شناسایی به عنوان آفریقایی با توجه به کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش.

هیچ اقدام گرفته شده است Munoz پیشنهاد اما school district رهبران متعهد به گام تا تلاش های خود را برای تقویت برابری نژادی در میان دانش آموزان است.

"آنچه ما در حال انجام کار نمی کند," عضو هیئت مدیره ریچارد Clapp گفت.

در این جلسه انجام شد حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و Clapp افزود: "در حال حاضر اگر ما همه با هم در فرد من احتمالا باید به دنبال در بسیاری از مردم عصبانی."

مرتبط با: پالم اسپرینگز شهردار پیشنهاد مراحل رسیدگی به نژاد پرستی

مرتبط با: تجمع صدها نفر در پالم اسپرینگز برای مبارزه با نژادپرستی

هیئت مدیره کارمند کارن Cornett افزود: "ما باید افتخار آموزش و کمک به راهنمای آینده برای دانش آموزان ما. این کار سخت است اما هیچ چیز مهم تر از ایجاد یک جهان که در آن فرزندان ما امن هستند و با ارائه عادلانه فرصت ها ،

فلوید بود که غیر مسلح درگذشت پس از افسر Derick چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که تلاش برای دستگیری او به اتهام استفاده از تقلبی 20 دلار در یک فروشگاه در نزدیکی. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه افسر پلیس نیز در این حادثه متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

این حادثه سوخت ضد پلیس احساسات در سراسر کشور و موجب تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بخش که در اصل به معنی انتقال پول به برنامه ها و خدمات برای مسائل افسران ممکن است به درستی آموزش دیده برای رسیدگی به.

هفته گذشته پورتلند قانونگذاران اعلام کردند که دیگر باید اجرای قانون گشت مدارس در چند منطقه که هزینه 1.6 میلیارد دلار. یکی از superintendents گفت: وجود خواهد داشت افزایش هزینه های مددکاران اجتماعی و مشاوران و دیگر برنامه ها.

پالم اسپرینگز Unified School District بودجه $645,752 برای یک افسر در آن چهار دبيرستان در کلیسای جامع شهر دزرت هات اسپرینگز پالم اسپرینگز و رانچو مایراج برای 2019-20 سال تحصیلی.

پالم اسپرینگز پلیس گروهبان. مایک Casavan گفت: مدرسه منبع: ماموران پلیس "فوق العاده مهم" برای مدارس و دانش آموزان و تعامل آنها با فرزندان و خدمت به عنوان مربی.

"SRO است خیلی بیشتر از یک افسر پلیس در یک مدرسه پردیس," او گفت:. "SROs اغلب ایجاد روابط کاری بین مدارس و اداره پلیس و SRO است یک منبع بزرگ برای ایجاد اضطراری برنامه ای برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان و کارکنان."

Munoz گفت: لازم نیست برای افسران به حذف حق دور حداقل تا زمانی که مقامات منطقه می تواند شناسایی بیشتر-برنامه مفید است که می تواند با استفاده از بودجه.

مرتبط با: Riverside County سرپرستان محکوم کردن اقدام پلیس که به کشته شدن جورج فلوید

مرتبط با: تظاهرات برنامه ریزی شده در تمام هفته در سراسر Coachella Valley

"این مهم است که ما شروع به مکالمه در حال حاضر," او گفت:.

درخواست او را به حال 377 امضا از پنج شنبه.

عمل توسط پالم اسپرینگز Unified School District خواهد آمد نزدیک به دو سال پس از Coachella Valley Unified School District تصمیم گرفتند از 300.000 دلار قرارداد با Riverside County Sheriff بخش برای یک افسر هر در Coachella Valley دبیرستان و بیابان سراب دبیرستان.

که منطقه به دنبال بیشتر ترمیمی اشکال مدرسه نظم و انضباط است که به معنی بیشتر مشاوره مناقشه میانجیگری و پرداختن جامع به نیازهای دانش آموز به عنوان مخالف با تکیه بر روش های تنبیهی مانند تعلیق و اخراج.

CVUSD مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این که آیا خود را تا سال 2018 تصمیم مفید بود.

پالم اسپرینگز Unified School District مقامات نیست به طور مستقیم در نظر Munoz دادخواست و یا اینکه آیا آنها می خواهم در مورد حذف از منابع مدرسه افسران. چندین تشویق اعضای جامعه به جلو آمده و کار با آنها در بهبود شرایط.

"ما نیاز به ورودی خود را, ما نیاز به پرسش های شما, ما باید همکاری خود را," مدونا Gerrell گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن