به اطراف نگاه به اطراف نگاه کنید: همیلتون در حال آمدن است به دیزنی+ در جولای 3

آن را تنها یک موضوع از زمان است: فیلم برداری نسخه همیلتون در برادوی خواهد شد در حال حاضر برتر جولای 3 در دیزنی

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

آن را تنها یک موضوع از زمان است: فیلم برداری نسخه همیلتون در برادوی خواهد شد در حال حاضر برتر جولای 3 در دیزنی+ دیزنی اعلام کرد صبح روز سه شنبه.

که یک تغییر عمده در جدول زمانی. همیلتون قرار بود وارد تئاتر در 15 اکتبر 2021. آن را در حال حاضر منتقل شده است و تا 15 ماه به جای. اما اگر دیزنی است که به حرکت در اطراف هر عمده انتشار همیلتون باعث می شود بیشتر حس, چرا که آن را در حال حاضر فیلم برداری شده است. توماس Kail که کارگردانی هر دو مرحله تولید و این فیلم ساخته شده است این فیلم از سه زنده, اجراهای برادوی در سال 2016 شامل کل برادوی بازیگران اصلی.

دیزنی در حال کار سخت اما به این موضوع که این فیلم فقط نمی تواند مانند یکی از نسخه های فیلم برداری پخش شما می توانید در PBS اجراهای بزرگ اما تجربه سینمایی درست. در آزادی مطبوعات آن را صدور فیلم برداری همیلتون به عنوان "یک جهش رو به جلو در هنر "زنده ضبط" است که دیزنی می گوید: ترکیبی از بهترین عناصر زنده و تئاتر و فیلم در جریان است."

"هیچ کار هنری در دهه گذشته تا به حال تاثیر فرهنگی از همیلتون—الهام بخش و فریبنده داستان گفته شده و انجام شده در قدرت راه خلاق. در نور فوق العاده چالش های پیش روی جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار" گفت: Robert A. Iger اجرایی رئیس شرکت والت دیزنی است. "ما هیجان زده را به این پدیده به دیزنی+ در آستانه روز استقلال و ما درخشان Lin-مانوئل میراندا و این تیم پشت سر همیلتون با تشکر برای اجازه دادن به ما برای انجام این کار بیش از یک سال قبل برنامه ریزی شده است."

"من خیلی افتخار چگونه زیبایی تامی Kail آورده همیلتون به روی صفحه نمایش. او را به هر کس که به تماشای این فیلم بهترین صندلی در خانه گفت:" Lin-مانوئل میراندا. "من بسیار سپاسگزار به دیزنی و دیزنی+ برای reimagining و حرکت ما انتشار ژوئیه چهارم آخر هفته از این سال در جهان وارونه شده است. من بسیار سپاسگزار به تمام طرفداران که خواسته برای این, و من خیلی خوشحالم که ما قادر به آن را به اتفاق می افتد. من خیلی افتخار این را نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید برای شما به آن را ببینید."

زمانی که همیلتون برای اولین بار در برادوی در تابستان 2016 هیلاری کلینتون بود که حزب سوسیالیست برای انتخابات ریاست جمهوری و همیلتون به عنوان یک پیروزی globalist بین المللی بودن. آن پرتره از پدران موسس به عنوان ناقص است اما به خوبی معنای مردان بزرگ کار سخت برای ایجاد یک کشور بیشتر آزادی و برابری و احساس هر دو قدیمی و تازه معاصر و جشن منتقدان آن بر این اساس است.

از آن پس جهان وارونه تبدیل شده است. بین المللی بودن است که دیگر حاکم ایدئولوژی و راه هایی که آمریکا شکست خورده است و برای ارائه به شهروندان خود آزادی و برابری آن وعده داده رشد بیشتر مشهود است در هر روز است.

اوایل انتشار همیلتون است که به معنای مومیایی کردن به یک ملت در درد. اما آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که آیا نشان می دهد خوش بینی عمیق و ایمان به امکان امریکا قادر خواهد بود به راحتی در جهان به عنوان میراندا امیدوار است — و یا این که آیا از آن خواهد شد یکی دیگر از یادآوری همه ما از دست داده اند به جای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن