پر مغلوب ساختن پیشی جستن از درجه اعتبار ساقط کالیفرنیا مراحل را برای حفاظت از پرندگان تالاب

جولی سبد خرید کال مسائلمنتشر شده 8:01 PM EDT Jun 22, 2020در مه آلود نوامبر صبح 900 فوت کانتینر کشتی Cosco بوسا

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

در مه آلود نوامبر صبح 900 فوت کانتینر کشتی Cosco بوسان شد lumbering از طریق خلیج سان فرانسیسکو که آن را زده پشتیبانی از برج برای San Francisco-Oakland Bay Bridge. برخورد gouged شده از یک خراش بر روی کشتی را کنار ارسال 54,000 گالن لجن نفتی مواج به خلیج.

سنگین نفت slathered در سراسر 150 مایل مربع برآورد 7,000 پرندگان مرده تا آنجا که 30% از شاه ماهی تخم ریزی درگذشت و 200 مایل از خط ساحلی در پنج شهرستان تا به حال به تمیز کردن.

مجازات است که به دنبال 2007 نشت بودند تجویز شده توسط قانون فدرال قانون معاهده پرنده مهاجر است که پناه تقریبا هر گونه پرنده در کشور برای 102 سال است. شرکت حمل و نقل دلار جریمه شده بود 44.4 میلیون دلار با بیش از 32 میلیون دلار کنار گذاشته برای بازسازی پرندگان و بازسازی زیستگاه خود کار است که هنوز هم اتفاق می افتد.

اما اگر همان است که فاجعه رخ داده است و امروز این شرکت دیگر نمی خواهد جریمه و یا تحت پیگرد قانونی تحت قانون فدرال برای کشتن پرندگان. زیر یک سال 2017 داخلی بخش نظر حقوقی صادر شده توسط برگ برنده دولت شرکت تنها جریمه اگر آنها عمدا کشتن پرندگان بالا حقوقی نوار.

برای پر کردن جای خالی کالیفرنیا به شدت در خود قانون است.

آن تنها فدرال عقبگرد است که تا به حال عواقب در کالیفرنیا محیط زیست: بخش هایی از قدرتمند آب تمیز عمل تنگ شد در زمانی که آژانس حفاظت از محیط زیست محروم حمایت از بسیاری از تالاب ها یک حرکت است که اجازه می دهد توسعه در محیط زیست مناطق حساس.

Imperial Valley: IID و کشاورز مایکل Abatti مربع خاموش در بیش از آب

ماشین بهره وری سوخت: کالیفرنیا ائتلاف به رهبری شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش از استانداردهای

در هر دو مورد کالیفرنیا مقامات parried فدرال حرکت می کند با اقدامات خود — دولت قانون حفظ برای حفاظت از پرندگان مهاجر و دولت جدید تنظیم مقررات تعاریف که گسترش حفاظت کوچکتر تالاب فصلی و آبراه.

کالیفرنیا پاسخ هستند و در عین حال یکی دیگر از مانور در دشمنی بین ساکرامنتو و واشنگتن ،

"آن را دشوار برای دیدن این آینده و یا پیش بینی" گفت: Assemblymember خاکستر Kalra, یک سان خوزه دموکرات که نوشته دولت پرنده حفاظت از قانون برای اطمینان از پاسخگویی به صورت غیر عمدی کشته شدن در محل باقی مانده است.

"در سراسر هیئت مدیره ما باید پرسید که این بار باید سقوط در وقتی که می آید به حفاظت از این مهم زیست محیطی عرصه," Kalra گفت. "در پایان روز باید هزینه حفاظت از محیط زیست ما همیشه سقوط مالیات دهندگان که وجود دارد دیگر مسئول بازیگران؟"

'گودال و خندق'

تغییرات در فدرال آب تمیز عمل شد و یک ضربه برای کالیفرنیا مقامات شده اند که در تلاش برای محافظت از بقایای تالاب پس از بیش از 90 ٪ از دست داده اند در دولت است.

در کالیفرنیا بسیاری از نهرها و حوضچه های متناوب یا فصلی که بدان معنی است که وجود خواهد داشت هیچ پادمان جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعریف تالاب. کسانی که به اصطلاح زودگذر آب از جمله creeks کویر پلیس و جدا استخرهای ها یک ویژگی مشترک در مناطق غرب جایی که آنها ارائه ارزشمند در زیستگاه برای حیات وحش است.

رئیس جمهور تهمت به مدت طولانی نشانه دوست نداشتن خود را پهن رسیدن به آب پاک عمل امیدوار او را در مهار این قانون است که او گفت: فراهم حفاظت به هر "گودال و خندق."

بسیاری از آنچه دولت خواهد بود حفظ هستند و بی ادعا مناطق نمی یاد ماندنی مناظر که به ذهن می آیند به عنوان ارزش حفاظت از: جزر و مدی آپارتمان, پلیس, فصلی, استخر و کم عمق غیر گیاهی برکه. اغلب چنین وصف ناپذیر سایت های که بی ثمر و خشک بیشتر از سال همه-با ارزش تر برای خود قابل توجه تنوع گیاهان و حیوانات.

جدید فدرال تعریف می اندازد نوشیدن آب بیش از 117 میلیون آمریکایی با توجه به سال 2009 سازمان حفاظت محیط زیست و تحلیل است که تخمین می زند که 58 درصد از جریان است که تامین آب آشامیدنی عمومی سیستم های متناوب یا زودگذر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات رسیدن به یک نتیجه است که تهمت اغلب به دنبال — به خنثیسازی اوباما-دوران سیاست. در این مورد unravels 2015 حکومت قرار داده شده است که بدن کوچک آب اغلب بیارتباط به آنهایی که بزرگتر تحت صلاحیت دولت فدرال و حفاظت.

ماه گذشته در کالیفرنیا و 16 کشورهای دیگر شکایت کرد برای جلوگیری از عقبگرد. کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا گفت: برگ برنده دولت است "یک بار دیگر در طرف اشتباه تاریخ در طرف اشتباه از علم و طرف اشتباه از قانون است." ایالات متحده به دنبال یک دستور مقدماتی در برابر این قانون است که به اثر ژوئن 22.

کالیفرنیا نیز نقل مکان کرد برای قرار دادن حکومت خود در محل وجود دارد خواهد بود یک انتقال بدون درز از فدرال برای حفاظت از دولت.

"آن طراحی شده است در ابتدا به یک backstop به تغییرات دولت فدرال بود پیشنهاد" جاناتان اسقف ارشد معاون مدیر کیفیت آب برای دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره. "اما آن را به عنوان نزدیک کردم مشخص شد که این مهم برای ما این به تصویب رسید و در محل به دلیل فدرال دولت به ایجاد سر و صدا" در مورد تغییر تالاب قوانین.

تالاب مقامات دولتی می گویند ارائه سرپناه و مواد غذایی برای بیش از 40 درصد از کالیفرنیا نادر و در معرض انقراض است.

کالیفرنیا جدید سیاست باز یکی دیگر از جبهه در طولانی مدت حفاظت از نبرد است که عمدتا محدود شده است به دادگاه; چند متحده نصب شده به عنوان بسیاری از چالش های قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن اداره محیط زیست کاهش است.

دولت تالاب قوانین شده اند تشویق اياد و ملاقات با تاول انتقاد از طیف های متفاوت در منافع: کشاورزان homebuilders نفت شرکت از wineries گاوداری مالکیت خصوصی صاحبان شهر و شهرستان کنترل سیل مقامات و کالیفرنیا راه آهن با سرعت بالا قدرت.

مخالفان را در مورد مقررات تاخیر و رانندگی تا هزینه های پروژه بازتعریف چگونه توسعه مارس لایروبی و یا پر کردن تالاب.

"آن بزرگ است آن را به یاد ماندنی ترین تغییر راه ما تنظیم تالاب است که من دیده ام در کل من از 20 سال زندگی حرفه ای" گفت: جاستین Semion یک مدیر پروژه برای WRA, Inc., کالیفرنیا مبتنی بر محیط زیست شرکت های مشاوره ای.

Semion گفت که در حالی که آن را خیلی زود به کمیت تاثیر در هزاران پروژه در سراسر کشور او تخمین می زند که دولت جدید به قوانین اضافه خواهد شد 25 ٪ تا 50 ٪ به هزینه کار در داخل و اطراف تالاب ها به خصوص برای کوچک و متوسط کسب و کار.

میلیون ها نفر از پرندگان مرده

میلیون ها نفر در سراسر کشور از پرندگان مهاجر از جمله عقاب و اردک و شاهین مرغان و بیش از 1000 گونه های دیگر — در حال کشته در هر سال توسط نشت نفت, ساخت توربین های بادی, زباله های صنعتی حوضچه های مقیاس بزرگ پروژه های انرژی خورشیدی و عملیات دیگر.

اگر چه فدرال پرنده قانون دستخوش بسیاری از reinterpretations پس از آن به تصویب رسید در سال 1918 از آن همواره اعلام کرده است که "غیر قانونی در هر زمان و با هر وسیله و یا شیوه ای....به شکار را ضبط [یا] کشتن..." پرندگان مهاجر است.

لابی های صنعت درخواست وزارت امور داخله در یک کمپین برای تضعیف آن حمایت. آنها دریافتند گوش دلسوز در, معاون وزیر کشور, دیوید برنارد سابق نفت لابی.

وارد کالیفرنیا قانون تصویب شده در سپتامبر گذشته. اساسنامه اصلاح بخش هایی از دولت ماهی و کد بازی است که به تعویق افتاده بود در دهه های فدرال پرنده مهاجر قانون است. جدید دولت قانون تاکید می کند که کالیفرنیا را اعمال ممنوعیت در اتفاقی یا تصادفی قتل یا صدمات به جای خروج از آن به فدرال کنترل.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها باید تحت تعقیب قرار ندارد و یا جریمه هر کسی بر اساس قانون جدید است.

آمریکای شمالی از دست داده است 30 درصد از بزرگسالان پرورش پرندگان از سال 1970 از تالاب ها و جنگل از دست دادن مواد شیمیایی و آفت کش ها و تغییرات آب و هوایی در میان عوامل دیگر. در این صورت است که مرگ خاموش کارشناسان می گویند در آن زمان اشتباه برای از بین بردن پرنده حمایت.

"این هشدار دهنده گفت:" Andrea جونز مدیر پرنده حفاظت برای Audubon Society در کالیفرنیا است.

کالیفرنیا است که به خوبی با آشنا آسیب وارده پرندگان از نشت نفت در خاص است. در سال 1969 چاه نفت فوران چاه نفت خاموش سانتا باربارا اعتبار شد با تخم آمریکا جنبش زیست محیطی.

یکی دیگر از داستان احتیاطی است که در آبهای عمیق افق انفجار که spewed بیش از 210 میلیون گالن نفت خام به خلیج مکزیک. فاجعه تحمیل یک نا معلوم تلفات در پرندگان به علت در بخشی به نزدیکی-عدم امکان شمارش حیات وحش است. بهترین برآورد شده که نشت کشته بیشتر thanone میلیون پرندگان.

و ده سال بعد از پاکسازی همچنان سوخت با قیمت 100 میلیون دلار جریمه اعمال شده توسط مفاد معاهده پرنده مهاجر عمل می کنند.

تولید کنندگان نفت در کالیفرنیا مخالفت با قانون دولت جدید در بخشی به دلیل عدم هماهنگی بین دولت و قوانین فدرال گفت: Kevin Slagle سخنگوی کشورهای غربی نفت و انجمن های صنعت ،

اما Kalra لایحه نویسنده گفت که صنعت سوخت فسیلی در نهایت ratcheted به آن اعتراض. "آنها در حال حاضر برای 100 سال است عادت کرده اند به عامل با این پیمان در اثر و آنها را توسعه داده اند که بهترین شیوه," او گفت:. "این است که در مورد گفتن آنها را آنها نمی توانند به کار گیرند. هر گونه پیشنهاد از هرگونه نظارتی بار فقط درست نیست."

او گفت: آن را در مقیاس بزرگ صنعت انرژی خورشیدی است که وزن در برابر صورتحساب خود را. وسیع امکانات مانند Ivanpah مزرعه خورشیدی در کالیفرنیا مرز نوادا در حال مجروح شدن و کشتن به عنوان بسیاری از 6,000 پرندگان از یک سال و با توجه به فدرال دانشمندان است.

صنعت است که اغلب مقصر در مرگ و میر پرنده اما نه منحصرا. کالیفرنیا ساحلی کمیسیون در ماه مه به اتهام این شهرستان با غیر قانونی از بین بردن حواصیل آبی بزرگ لانه در طول فصل پرورش و کشتار حداقل یک نوپای.

تحت قانون کالیفرنیا این درخت گسترده-برش و پیرایش برای کاهش آتش سوزی تهدید باید انجام شود با پرندگان در ذهن است. آب و برق مورد نیاز برای آماده سازی برنامه ای است که جلوگیری از آسیب رساندن به لانه پرندگان و طراحی, قدرت, قطب که دلسرد تودرتو.

Kalra گفت که او امیدوار است که دولت فدرال را دوباره با شریک کالیفرنیا و بازگرداندن کشور حمایت.

"من امیدوارم که اگر یک تغییر در دولت, دولت فدرال را دوباره پیوستن به معاهده" او گفت:. "خواهیم دید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن