آمازون تعلیق پلیس دسترسی به آن صورت به رسمیت شناختن فن آوری است. اما فقط برای یک سال.

در بیانیه منتشر شده در یکشنبه, آمازون اعلام کرد که این شرکت خواهد موسسه یک سال مهلت قانونی پلیس با

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399
Open Sourced logo

در بیانیه منتشر شده در یکشنبه, آمازون اعلام کرد که این شرکت خواهد موسسه یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از Rekognition شرکت نرم افزار تشخیص چهره. حرکت زیر IBM اعلام اوایل این هفته است که آی بی ام دیگر نمی خواهد ارائه صورت به رسمیت شناختن محصولات با استناد به تکنولوژی بالقوه برای سوء استفاده و یا سوء استفاده. به عنوان نظارت از اجرای قانون رمپ به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد می تواند یک همه پرسی در مورد این ابزار نظارت پلیس می تواند دسترسی.

این است که قطعا یک نشانه آن است که سوزن از پذیرش عمومی از تشخیص چهره در حال حرکت است. آمازون Rekognition تکنولوژی به طور خاص نامیده شده است توسط منتقدان مانند AI محققان شادی Buolamwini و دبورا رجی که نشان داده اند که چگونه می توان آن را مملو نژادی و تعصب های جنسیتی. با وجود اولیه آن مقاومت مواجه از این شرکت در کار خود آمازون در حال حاضر دوباره طرح خود را برای Rekognition.

"ما در حال اجرای یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از آمازون تشخیص چهره تکنولوژی" این شرکت در حال حاضر می گوید. "ما به حمایت است که دولت باید در محل قرار داده قوی تر مقررات حاکم بر اخلاقی استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی و در روزهای اخیر کنگره به نظر می رسد آماده برای این چالش است. ما امیدواریم که این یک سال توقف ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین و ما آماده هستیم برای کمک به اگر درخواست شده است."

قابل توجه آمازون حک شده استثنا به توقف. این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا سازمان است که در مبارزه با قاچاق انسان و پیدا کردن کودکان گم شده استفاده از فن آوری است.

راه اندازی در سال 2016 آمازون Rekognition نرم افزار است که بخشی از شرکت ابر رایانه بخش Amazon Web Services (AWS). در سال 2018 پژوهش از ACLU در بر داشت که آمازون Rekognition اشتباه همسان چهره از 28 قانونگذاران با دیگر افرادی که دستگیر شده بود. فعالان نیز بارها و بارها هشدار داده است که در مقیاس گسترده ای استفاده از تشخیص چهره می تواند نقض حقوق و حریم خصوصی و تشدید نظارت است. هنوز جزئیات دقیق از نحوه Rekognition است که توسط اجرای قانون همچنان نامشخص است. در حالی که ما می دانیم که چند نمونه از ادارات پلیس که در حال آزمایش فن آوری, AWS, مدیر اجرایی, اندی, Jassy گفت: مطبوعات در اوایل این سال است که این شرکت نمی داند که تعدادی از ادارات است که باید مورد استفاده قرار گیرد Rekognition و یا چگونه آنها در حال استفاده از آن است.

فراخوان و مقررات نباید تعجب آور است. در حال حاضر وجود ندارد جامع قانون فدرال تشخیص چهره و محلات گرفته تا وظیفه خود را تنظیم فن آوری است. آمازون قبلا شناور خود را, توصیه هایی برای, چگونه آن را معتقد است تشخیص صورت باید تنظیم شده و مانند بسیاری دیگر از تشخیص چهره ارائه دهندگان این شرکت همچنین می خواهد برای جلوگیری از آمیخته مقررات این بدان معناست که قوانین مختلف وجود دارد در کشورهای مختلف. در همین حال منتقدان تشخیص چهره تکنولوژی هشدار داده اند که شرکت های بزرگ خواستار مقررات باید با شک و تردید به عنوان شرکت های فشار می تواند قوانین است که ضعیف هستند و در نهایت دفاع از منافع خود.

هنوز که دو شرکت اعلام کرده اند پوسته پوسته شدن پشت این تکنولوژی قابل توجه است و می تواند نشانه آن است که هنجارهای اطراف تشخیص چهره در حال تغییر است. چشم در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد به نوبه خود به شرکت های دیگر که فروش تکنولوژی و همچنین به قانونگذاران فدرال که در حال حاضر شده است با توجه به غیر رسمی مهلت ارسال آثار توسط یکی از بزرگترین شرکت های.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن