یکی از دلایلی که چرا coronavirus ضربه سیاه و سفید آمریکایی ها سخت ترین

در سراسر ایالات متحده آمریکا, سیاه مردم در حال مرگ هستند از Covid-19 در نامتناسبی بالا نرخ. در حالی که وجود بس

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

در سراسر ایالات متحده آمریکا, سیاه مردم در حال مرگ هستند از Covid-19 در نامتناسبی بالا نرخ. در حالی که وجود بسیاری از عوامل مختلف در بازی پشت استارک نژادی و نابرابری وجود دارد یکی از دلایل ممکن است که کمین در هوا برای چند دهه: آلودگی است.

دهه تبعیض نژادی و مسکن تبعیض قرار داده اند آمریکایی های سیاه و سفید در معرض خطر بیشتری از زندگی در نزدیکی شیمیایی کارخانه ها و بزرگراه های, افشای آنها را به سطوح بالاتری از آلاینده های هوا. این آلاینده ها داشته اند مزمن تاثیر منفی بر سلامت منجر به شرایط مانند فشار خون بالا و آسم. حالا همان کسانی که بیماری های مرتبط با موارد شدید از Covid-19.

به گفته رابرت Bullard, یک استاد برنامه ریزی شهری و سیاست های زیست محیطی در دانشگاه جنوبی تگزاس, ترکیبی از سیاست های نژادپرستانه و آلودگی و coronavirus است کشنده مخلوط. "همه این چیزها همگرا و سپس شما می توانید این بیماری همه گیر شما می توانید این حرارت به دنبال موشک است که هدف این است که zeroing در آسیب پذیر جامعه است. و هنگامی که آن اهداف است که جامعه آنچه که ما تا پایان با یک مرگ بمب است."

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اتصالات بین های سمی هوا, نژاد, و coronavirus — و چگونه آن را تمام همگرا در یک جامعه در لوئیزیانا به نام "سرطان کوچه."

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب