مینه سوتا فرماندار و شهرداران سرزنش خارج از دولت آشوبگران برای خشونت و تخریب

فرمانداران و شهرداران در کشورهای در سراسر کشور که در آن تظاهرات هایش شب جمعه می گویند تعداد کمی از تظاهرکنندگا

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

فرمانداران و شهرداران در کشورهای در سراسر کشور که در آن تظاهرات هایش شب جمعه می گویند تعداد کمی از تظاهرکنندگان و در برخی موارد خارج از کشور دستگاه مسئول افزایش حوادث با خشونت و صدمه به اموال.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: معترضان "در آینده تا حد زیادی از خارج از شهرستان از خارج از منطقه به شکار همه چیز ما ساخته شده است بیش از چند دهه گذشته است."

St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت: هر کسی که دستگیر شد در شهرستان جمعه شب بود که از خارج از دولت. "ما نمی دانیم که این مردمی," او گفت:.

"شب گذشته مسخره است از تظاهر این است که در مورد جورج فلوید مرگ و یا بی عدالتی و یا تاریخی صدمات به جوامع رنگ" گفت: مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در روز شنبه. او تخمین زده می شود آنجا که 80 درصد از کسانی که از بین بردن اموال در شهرستانها نیست و مردم محلی است.

استار تریبیون گزارش داد که مقامات دستگیری 40 شب جمعه در شهرهای دوقلو در درجه اول برای سرقت شکستن حکومت نظامی و تخریب اموال و محلی در زندان ورود نشان داد مردم رزرو از ایلینوی, فلوریدا, میشیگان, میسوری و آلاسکا.

دیگر محلی گزارش داده تعداد بین 36 و 69 — و توجه داشته باشید تحقیقات خود را به این موضوع پشتیبانی نمی کند اظهارات مقامات محلی است.

با توجه به گزارش تئو کیت در مینیاپولیس است Fox 9, 84 درصد از کسانی که دستگیر شده بود و آدرس های محلی; Brandon Stahl از این شهر KARE 11 گزارش 86 درصد از کسانی که دستگیر جمعه شب و شنبه صبح) محلی شد. جان الدر یک سخنگوی مینیاپولیس اداره پلیس گفت: هر دو رسانه های بخش خود را پیدا کرده است که بازداشت افراد اغلب به غلط آدرس و که تحقیقات اولیه نشان داد دستگیری سوابق در کشورهای دیگر برای تعدادی از کسانی که در حال حاضر در بازداشت است.

Walz وعده داده است تجزيه و تحليل داده ها توسط مقامات دولتی برای رسیدن به نتیجه گیری مشترک در طی این کنفرانس خواهد بود ساخته شده — که ممکن است بزرگتر و یا طبقه بندی متفاوت از آن reviewed by Fox 9 و KARE توضیح اختلاف آشکار می شود. این هنوز روشن نیست که آیا این مورد است.

مقامات به عنوان حالت آماده به استقرار کامل مینه سوتا گارد ملی که اجرای قانون است گفت: اولین باری خواهد بود که چنین اقدامی صورت گرفته پس از جنگ جهانی دوم است. هفت صد سرباز در حال حاضر مستقر شده در شهرستانها و دیگر 1000 انتظار می رود.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان اعتراض مسالمت آمیز در شهرهای دوقلو پس از دوشنبه که فلوید کشته شد افسر سابق پلیس درک چوین در طول بازداشت در مینیاپولیس. چوین دستبند و دوخته فلوید بیش از گزارش سوء ظن فلوید تصویب تقلبی $20 bill ثبت شده و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. چوین زانو در Floyd گردن نگه داشتن او را به زمین به عنوان او تلاش می کرد و فریاد زد: "من نمی توانم نفس بکشم." تماشاچیان التماس چوین و سه نفر دیگر از افسران سابق در صحنه به خرد شدن به عنوان فلوید شد بی توجه بود و بعد از آن مرده.

معترضان در مینیاپولیس و در سراسر کشور به راهپیمایی مسالمت آمیز زیر فلوید مرگ, شعار برخی از فلوید نهایی عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" و برگزاری علائم خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

اما در بسیاری از شهرها تظاهرات را تفویض به خشونت و درگیری با پلیس که با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در اعتراض سوزاندن و شکستن به ساختمان و از بین بردن اتومبیل های پلیس. بالا امنیت عمومی رسمی در مینیاپولیس تخمین زده شنبه که دهها هزار نفر از مردم درگیر شده اند در این تظاهرات که غرق محلی نیروهای پلیس.

در طول تظاهرات بزرگ مانند آن اتفاق می افتند در مینیاپولیس آن را غیر معمول نیست برای بازیگران با برنامه های مختلف به استفاده از هرج و مرج لحظات.

به عنوان Jason Johnson, یک سیاست و روزنامه نگاری استاد در Morgan State University, استدلال, آنارشیست ها و "فرصت طلب جنایتکاران" اغلب استفاده از این لحظات برای شکستن به فروشگاه ها و یا ایجاد هرج و مرج است.

آنها معمولا به مراتب بیشتر معترضان مسالمت آمیز که در ماه مارس به تقاضا و اقدام علیه دیرینه مسائل با تعصب نژادی از پلیس است و می تواند متفاوت از مردم او را به عنوان "انقلابیون" که هدف مکان هایی مانند پلیس حوزه و فروشگاههای جعبه بزرگ است که می تواند سمبل ظلم و ستم. آتش سوزی نیز می تواند آغاز شده توسط پلیس که پارگی کپسول های گاز باقی می ماند می تواند برای ساعت پس از آنها راه اندازی شده است و چه کسی انداخته اند اضطراری عود.

تظاهرات بیش از فلوید مرگ را یک بار دیگر برانگیخت مکالمه بیش از آنچه که در راه حق اعتراض به و چه خواهد شد در واقع باعث تغییر دهید. با این حال آنها اقدام معترضان در مینیاپولیس و در جای دیگر به احتمال زیاد به ادامه نگاهی به خیابان ها برای بیان خشم مقید بیش از دراز مدت نژادی و نابرابری در درمان از اجرای قانون به عنوان مشکلات سیستمیک باقی بماند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن