8 نمی توانید صبر کنید توضیح

مقامات در سراسر کشور در حال از جان گذشته را سویفت, گام های مشخص برای پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس. کمپین ص

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

مقامات در سراسر کشور در حال از جان گذشته را سویفت, گام های مشخص برای پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس. کمپین صفر که پدید آمده از پلیس تظاهرات در فرگوسن میسوری به آمده تا با ایده های است که می تواند متناسب با این لایحه: آنها مقرون به صرفه نیست هر پول و می تواند اجرا شود بسیار سریع است.

هشتگ به کمپین #8CantWait است روند در رسانه های اجتماعی. آن بوده است تایید شده توسط اپرا و آریانا گراند و DeRay Mckesson است صحبت کردن در مورد آن را در همه جا از GQ به شرکت سریع به این لایحه سیمونز پادکست.

این ایده ها شامل انجام درمان های خانگی مانند ممنوعیت chokeholds تغییر گزارش سیستم برای استفاده از نیروی حوادث نیاز به افسران به دخالت در زمانی که آنها شاهد سوء رفتار ،

آن را به طور کامل روشن نیست چگونه از نیش این اقدامات را از خشونت پلیس علیه شهروندان است. اما حداقل آنها را در پاسخ به تمایل برای پلیس به سختی امتیازات در حالی که باقی مانده بیشتر به لحاظ سیاسی برای خوشایند محتاط سیاستمداران در مواجهه با جایگزین پاره ای از "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است." این ایده از کاهش بودجه پلیس سنجی ضعیف و اعداد نشان می دهد که در حال حاضر به تصویب رسید اصلاحات ساخته شده اند تفاوت از نظر شماره در حال سقوط از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار و غیر مسلح مردم به خصوص در شهرستانها بزرگ است. در این زمینه 8 نمی توانید صبر کنید منو از اصلاحات بیشتر است بتن دستور کار برای اقدام سریع.

پلیس و سازمان های خود را, البته تمایل برای به تصویر کشیدن هر گونه حرکت به سمت هر گونه محدودیت از پلیس استقلال به عنوان یک تهدید مرگبار برای افسران و امنیت عمومی. اما این کشور همچنان به حلقه از چند متقاطع بحران مجموعه ای از سرعت حرکت, لجستیکی, نرم اصلاحات بسیار جذاب است.

ادارات پلیس باید دستورالعمل برای استفاده از زور. یک افسر که استفاده از زور در داخل دستورالعمل عامل "با کتاب" و نمی کنید حتی اگر او به طور جدی زخمی شدن یک مظنون یا اطرافیان. اما یک افسر که نقض این دستورالعمل قرار دادن حرفه ای خود را در خطر است.

توجه عمومی تمایل به تمرکز بر روی فاحش ترین حوادث از شکستن با این سیاست — سناریو که در آن یک غیر نظامی به پایان می رسد مرده و سوء رفتار است بنابراین آشکار به عنوان به طور بالقوه تشکیل پایه و اساس یک اتهام جنایی. اما وجود دارد مقدار زیادی از برخوردهای بین مقامات و شهروندان هستند که بدون خشونت کشنده بودن و همچنین مقدار زیادی از چیزهایی که غیر قانونی نیست که با این وجود نباید اتفاق می افتد.

جوهر از این کمپین هشت رویه قوانین است که کمپین صفر ادعای "data ثابت می کند" می تواند تلفیقی تامین به کاهش خشونت پلیس توسط 72 درصد است.

A graphic depicting eight policies to decrease police violence. کمپین صفر

برخی از این نسبتا ساده است به درک.

هنگامی که شما با قرار دادن یک فرد در یک سبد یا یک stranglehold همیشه وجود دارد شانس که همه چیز را به شدت اشتباه است. آموزش افسران برای استفاده از این نگه می دارد و آموزش آنها را در حالت های دیگر از خویشتن داری به احتمال زیاد کاهش مرگ و میر. تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه است ذاتا خطرناک ترین دپارتمان دستورالعمل محدود کردن آن به حدی اما 8 نمی توانید صبر کنید تماس برای ممنوعیت آن در دسترس نباشد.

دیگران کمی کمتر شفاف برای کسانی که نا آشنا با پلیس اصطلاحات مخصوص یک صنف. یک گزارش جامع نیاز به این معنی است که افسران باید گزارش هر زمان آنها با استفاده از زور یا تهدید به استفاده از زور علیه یک غیر نظامی. یک وظیفه به دخالت حکومت نیاز به اطرافیان افسران به گام اگر یک شخص مسئول است که با استفاده از نیروی بیش از حد و به طور رسمی نیاز به افسران پلیس برای شکستن دیوار آبی از سکوت و گزارش حوادث به سرپرستان. استفاده از نیروی پیوسته است یک مجموعه خاص از شرایط حاکم چه نوع سلاح استفاده می شود در مقابل چه سطح از مقاومت است. و deescalation نیاز داشتیم که افسران سعی کنید به امن شخصی خود ایمنی از طریق راه دور و ارتباطات قبل از توسل به زور است.

این ایده ها همه قطع در برابر افسران معمولی خواسته برای حداکثر استقلال و حداقل پاسخگویی نیز در حالی که باقی مانده به راحتی درون تکنوکرات, meliorist دامنه به جای بالغ بر یک تحول رادیکال از پلیس.

ساموئل Sinyangwe یک دانشمند داده با کمپین صفر به من می گوید که تصادفی نیست. نقطه از لیست او می گوید: برای جمع آوری "سیاست هایی که می تواند یک تفاوت بزرگ است و می تواند اجرا شود به سرعت توسط شهرستانها در سراسر کشور."

اجرای جدید آموزش رژیم در مقیاس سراسر کشور را در زمان. ایجاد یک جدید سپاه غیر مسلح واسطه و سلامت روان حرفه ای که می تواند در خدمت به عنوان بحران پاسخ دهندگان به احتمال زیاد دیگر. 8 نمی توانید صبر کنید در مورد تغییر سیاست است که می تواند بسیار سریع قاب زمان. اما آیا آنها کار می کند ؟

Sinyangwe اشاره من به این گروه پژوهشی بر اساس سند تخمگذاری خود را در مورد.

یک مطالعه نشان می دهد که سقوط در تیراندازی پلیس در نیویورک پس از یک تغییر سیاست در 1970s. یک مطالعه مشابه به نظر می رسد در سیاست های تغییرات در فیلادلفیا. مطالعه تاثیر تنسی v. گاردنر تصمیم دیوان عالی کشور در می یابد که یک تغییر در آموزه های حقوقی در اطراف استفاده از زور منجر به سراسر کشور سقوط در تیراندازی پلیس. این طلا-استاندارد طرح های تجربی اما آنها با یک فرد عادی استاندارد بودن شواهدی که بر پایه یک سیاست پیشنهاد.

مبنای اساسی برای 8 نمی توانید صبر کنید یک مطالعه از نوع همبستگی ارتباط بین شهرها و مشخصات دموگرافيک و استفاده از زور در سیاست و سطح خود را از پلیس به کشتار غیرنظامیان است. و نتایج در اینجا بسیار روشن است: اتخاذ این سیاست است که از نظر آماری در ارتباط با یک سطح پایین تر از افغانستان, آیا قضاوت هر شخص و یا هر بازداشت.

استفاده از نیروی پروژه

من از جنیفر Doleac یک اقتصاددان در تگزاس A&M و مدیر عدالت Tech Lab آنچه او فکر می کند در مورد مطالعه است. او اشاره کرد که آن را واقعا نمی به ما بگویید که چرا آماری رابطه وجود دارد.

"شاید عوامل دیگر وجود دارد که توضیح تفاوت بین, بگو, سان فرانسیسکو و Birmingham, AL" او توییتهایی. "یا شاید این سیاست ها را یک تفاوت! در حال حاضر ما نمی توانیم بگویم."

Doleac پژوهش تخصص در جرم و جنایت و تبعیض نژادی و او میزبان یک پادکست به نام احتمالی علت و معلولیک نشانه خوبی است که او را گیج کننده برای علی استنتاج.

"من نمی توانم فکر می کنم از دقیق شواهد و مدارک مربوط به هر یک از 8 rec ها," او می گوید.

در توییتر در روز بعد او آن را به نام "درخشان استراتژی بازاریابی" که "است و نه مبتنی بر شواهد."

به عنوان یک روزنامه نگار من نخواهد بود راحت ساخت این نوع از قطعی اعلام کمپین صفر است در مورد ایده های خود را. فهرست نویسی استفاده از زور در سیاست و توصیف رابطه بین استفاده از آنها و نتیجه علاقه یک سهم ارزشمند اما وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد چگونه با دقت اجرا بخش' اظهار داشت: این سیاست ها وجود دارد اتاق را برای شک و تردید که آیا ما واقعا می تواند انتظار می رود این نوع از اثر اندازه آنها ادعا می کنند.

در همان زمان وجود دارد یک مورد که Doleac است که بیش از حد داد و بیداد کن و علمی در این مورد. Sinyangwe نیست کشیدن تصادفی آماری همبستگی در اینجا. مبانی نظری برای اعتقاد به این که آموزش افسران محتاط تر در مورد استفاده از نیروی مرگبار منجر به مرگ و میر کمتر است بسیار روشن است.

بیشتر از همه در حال حاضر در ایالات متحده وجود دارد هزاران نفر از مردم معترض روزانه در شهرستانها در سراسر کشور. وجود دارد که افسران پلیس در مرحله اغلب خشونت آمیز counterprotests ضرب و شتم تظاهر کنندگان و روزنامه نگاران و حتی باعث دیپلماتیک حادثه با استرالیا. وجود دارد مردم غارت و خرابکاری در سایه اعتراض. و در حالی که همه مرگبار همه گیر است مواج.

تحت شرایطی آن خواهد بود بسیار مفید برای رهبران سیاسی قادر به ارائه برخی از معترضان سریع اقدام سازش است. این کشور احتمالا بهره مندی از چیزی شبیه به یک روبان آبی کمیسیون یا یک آکادمی ملی مطالعه برای شناسایی بهترین شیوه و دقیق شواهد بیش از یک دوره طولانی, اما امیدوار کننده مردم عصبانی مطالعه قصد ندارم به آن را کاهش دهد.

8 نمی توانید صبر کنید برنامه بسیار خوبی ساخته شده برای سرعت — آن را در سمت راست نام — در راه است که عمیق تر از نام تجاری. پس از هر توصیه در این لیست است که در اثر حداقل در برخی از شهرهای آمریکا, همه در یک مکان نیاز به انجام برای تبدیل شدن به یک هشت-برای-هشت شهرستان این است که کپی کردن برخی از مسائل را از دیگر شهرستانها' پلیس مقررات. این روند به سرعت حرکت می کند و ارتباط منطقی بین این اقدامات و کاهش خشونت است روشن و آشکار است.

را جهانی تصویب تمام هشت واقعا تولید این نوع از عظیم سقوط در خشونت های پلیس این مطالعه نشان می دهد? وجود دارد مقدار زیادی از دلایل شک و تردید. اما این ایده ها واقعا امیدوار کننده آنها بر اساس برخی شواهد و آنها مناسب سیاسی و نیاز لحظه بسیار خوبی است. شهرداران و فرمانداران به دنبال نشان دادن حسن نیت و تمایل به مقابله با مشکل بیش از حد خشونت پلیس بدون lapsing به افراط گرایی می تواند بدتر از بسیاری از را انتخاب کنید تا این پیام است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de