نامه: اگر بازگشایی نمی کند به زودی آغاز خواهد شد بسیاری از پالم اسپرینگز کسب و کار ممکن است دوباره

نظرخواننده ارسالی منتشر شده 7:45 AM EDT مارس 17 سال 2020پالم اسپرینگز, آغاز بازگشاییعزیز شهردار و شورای شهردر

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

نظر

پالم اسپرینگز, آغاز بازگشایی

عزیز شهردار و شورای شهر

در حال حاضر زمان برای شروع به باز کردن کسب و کار در پالم اسپرینگز از جمله کوچک و مغازه ها و رستوران ها و غیره. از آن زمان به "چوب پا خود را در آب" قبل از اینکه شما شروع به شنا اما مهم برای انجام این کار در حال حاضر!!

1. از دست دادن درآمد است که قریب به اتفاق مغازه ها و رستوران ها و کارکنان خود را.

2. اکثر گردشگران رفته از پالم اسپرینگز به طوری که تعدادی از مردم کمتر خواهد بود.

3. شروع شده توسط نیاز به همه کسانی که وارد هر مغازه و یا رستوران به یک ماسک و ضد عفونی کننده دست در درب جلو. هر کسی که یک ماسک وارد نمی کند.

4. در ادامه به اجرای اجتماعی فاصله و محدود کردن تعداد زیادی از مردم.

5. شاید "استوارت" می تواند راه رفتن در اطراف کسب و کار برای دیدن که این قوانین ساده هستند که به دنبال و گزارش آن کسب و کار که نیست. اگر آنها باقی بماند در زیر قوانین آنها خواسته می شود به نزدیک است.

6. انتظار دیگر معنی خواهد بود که بسیاری از این کسب و کار خواهد شد برای همیشه لطفا برای.

7. به نظر نمی رسد عادلانه است که خارج شده و هدف خود را تکمیل فروشگاه کفش نه فقط مواد غذایی-فروش بخش و پالم اسپرینگز کسب و کارهای کوچک نمی تواند شروع به باز کردن.

مایکل و سوزان محیط کلی پالم اسپرینگز

دولت به کارگران پرداخت قیمت

کالیفرنیا دست به دست کردن پول به سمت چپ و راست به مردم مستند نشده. خوش آمدید wagon ظروف پول, پزشکی, مواد غذایی و مسکن به میلیون ها نفر.

اما به پرداخت هزینه برای سخاوت از ما فرماندار و قانونگذاران در حال حاضر هزینه کارکنان دولت 10 درصد از حقوق خود را. چگونه ما کارکنان دولت احساس در مورد آن ؟

فرانک هورنای, نخل کویر

شاهزاده

در زیر گزیده ای از "شاهزاده" توسط نیکولو ماکیاولی نوشته شده پنج صد سال پیش.

"باید در نظر داشت که وجود دارد هیچ چیز سخت تر به انجام و نه بیشتر تردید از موفقیت و نه بیشتر خطرناک به رسیدگی نسبت به شروع یک نظم جدید از همه چیز. برای اصلاح طلب اتحاد دشمنان در همه کسانی که سود با نظم و فقط ولرم مدافعان در تمام کسانی که سود جدید موجود در این lukewarmness تا حدودی ناشی از ترس دشمنان خود را که باید قوانین را به نفع خود و تا حدودی از بی اعتقادی انسان که آیا واقعا باور هر چیزی جدید تا زمانی که آنها را تا به حال تجربه واقعی از آن است. بنابراین از آن مطرح می شود که در هر فرصتی برای حمله به اصلاح طلب مخالفان خود انجام دهید تا با غیرت پارتیزان دیگران تنها او دفاع نیم بند به طوری که بین آنها او اجرا می شود خطر بزرگ است."

بیشتر برخی از چیزهایی را تغییر دهید بیشتر آنها اقامت.

سام Winett, نخل کویرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن