صورتی مالیاتی مقاومت مواجه

هنگامی که سنت لوئیس استاد دانشگاه آن Sebert Kuhlmann دیدم اعداد تقریبا نمی تواند بر این باورند که نتایج. نزدیک

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399
هنگامی که سنت لوئیس استاد دانشگاه آن Sebert Kuhlmann دیدم اعداد تقریبا نمی تواند بر این باورند که نتایج.

نزدیک به دو سوم (64 درصد) از کم درآمد زنان در سنت لوئیس که Kuhlmann بررسی نمی تواند استطاعت قاعدگی بهداشت منابع در برخی از نقطه در سال گذشته است. حدود یک پنجم از این زنان (21 درصد) گفت: آنها در مواجه با این مشکل هر ماه.

Kuhlmann مطالعه منتشر شده در ماه فوریه 2019 در مجله پزشکی زنان و زایمان, تعریف دوره فقر در سنت لوئیس. Kuhlmann خدمت در هیئت مدیره کرامت در دوره, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند قاعدگی محصولات بهداشت و آموزش به دختران در اتیوپی. دوره فقر نیست, به عنوان عمیق در اول کشورهای جهان از جمله ایالات متحده Kuhlmann می گوید. اما این بدان معنا نیست مشکل اینجا نیست.

"ما انتظار می رود برای پیدا کردن برخی از نیاز اما میزان نیاز و به قدر نیاز ما را شوکه," Kuhlmann می گوید.

کلید هر گونه تغییر واقعی او می گوید تنها می تواند از طریق قانون

قانونی موضوع

نه بسیار تغییر کرده است برای زنان در میسوری پس از Kuhlmann مطالعه منتشر شد — و به همین دلیل پول است.

در طول زمان خود را در دولت و قوه مقننه در کنگره Gina غربال D-ریچموند هیتس است با حمایت مالی پنج صورتحساب همه با همین هدف: برای کاهش مالیات وضع شده بر محصولات بهداشتی زنانه برای هیچ بزرگتر از مالیات وضع شده بر مواد غذایی است. برخی از این لوایح به نام برای کاهش مالیات بر پوشک به عنوان به خوبی.

تحت میسوری قانون زنانه محصولات بهداشتی و پوشک بچه در نظر گرفته نمی شوند "کالاهای ضروری." تامپون, پد آستر و فنجان مشمول مالیات در 4.2 درصد است. دولت مالیات بر مواد غذایی است که 1.2 درصد است. مالیات اضافی باعث می شود هیچ حس به غربال.

"این محصولات مورد نیاز برای زنان به طور موثر در نیروی کار و به زندگی می کنند زندگی خود را" Mitten می گوید. "چرا از آن است که زنان در حال پرداخت اضافی مالیات بر فروش در یک محصول است که آنها فقط نیاز به دریافت از طریق روز خود را به روز زندگی می کند؟"

غربال مطرح شده اولین فرزند او به عنوان یک مادر تنها. او می گوید: او می داند که چقدر سخت است به پایان می رسد دیدار. "هر کمی می شمارد."

او شروع به او فشار برای کاهش مالیات بر محصولات بهداشتی زنانه در سال 2016 با خانه بیل 2483. که لایحه ارجاع شد به یک کمیته و هرگز دوباره آورده. غربال پیشنهاد سه اسکناس های مختلف با همان هدف در طول سه سال آینده اما همه ملاقات همان سرنوشت. برای هر لایحه غربال می گوید او داده شد به همین دلیل و چرا از آن عبور نمی کند: آن را بیش از حد گران است.

Nearly two thirds of low-income women in St. Louis can't afford period supplies. - COURTESY ST. LOUIS ALLIANCE FOR PERIOD SUPPLIES
  • حسن نیت ارائه میدهد ST. لوئیس داد برای دوره لوازم
  • نزدیک به دو سوم از کم درآمد زنان در سنت لوئیس نمی توانیم دوره منابع.
بسیاری از لوایح در میسوری را در مجلس نمایندگان با مالی داشته باشید. آن را می دهد نمایندگان ایده چقدر این لایحه را به هزینه دولت اگر از آن عبور می کند. با توجه به توجه داشته باشید مالی متصل به غربال ترین لایحه اخیر دولت را از دست دادن 17 میلیون دلار به $27 میلیون اگر آن کاهش مالیات بر فروش در محصولات زنانه و پوشک.

با استانداردهای ملی غربال برای کاهش مالیات بر زنانه محصولات بهداشتی و پوشک بچه توسط سه درصد است و به هیچ وجه ظالمانه است. ماساچوست معاف این محصولات به طور کامل از مالیات بر فروش. چندین ایالت از جمله نیوهمشایر, ایلینوی و کالیفرنیا نیاز مدارس به ارائه قاعدگی محصولات به صورت رایگان در دستشویی و حمام.

کاهش مالیات نیست یک حزبی مسئله با توجه به غربال. او دریافت پشتیبانی از هر دو طرف در گذشته است. قانونگذاران فقط می تواند نگاه به گذشته خودنمایی مالی داشته باشید.

"این محصولات برای زنان همان مواد غذایی است که به هر انسان" Mitten می گوید. "این یک مسئله سیاسی این موضوع را از عدالت و انصاف به زنان است."

این بود تا در این سال با HB2065 که غربال تلاش شروع به پیشرفت.

HB2065 ساخته شده و آن را بیشتر از هر یک از غربال پنج تلاش های قبلی. به جای آن در اوایل سال جاری با یک جایگزین لایحه HB1306 که با تشکر برگزار شد. جیم Neely, R-کامرون و به نام همان کاهش مالیات. این کمیته رای به حرکت بیل جلو اگر چه موفق به عبور از خط پایان قبل از دولت قانونی در جلسه جمعه شب به پایان رسید.

Neely — که در حال اجرا است در ماه اوت اولیه برای فرماندار — تماس میسوری تمایل به تصویب لایحه "عقب." او به نقل از یک لایحه دولتی مایک پرشن امضا شده در سال گذشته که به جنرال موتورز یک 50 میلیون دلار فرار مالیاتی.

"ما بیشتر علاقه مند در مراقبت از جنرال موتورز از ما کسانی هستند که رفتن به فروشگاه هر روز ؟ آجیل" Neely می گوید. "این یک موضوع است که به اشتباه در اینجا در شهرستان Jefferson. ما بیشتر علاقه مند در مراقبت از آن و ... ، شما می آیند تا با نظر خود تغییر دهید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن