غیر قابل تصور! Vox باشگاه کتاب است که خواندن عروس در ماه ژوئن.

به عنوان Vox باشگاه کتاب وارد ماه سوم خود را, شما ممکن است یک سوال در مورد ما ژوئن کتاب انتخاب کنید. شما ممکن

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

به عنوان Vox باشگاه کتاب وارد ماه سوم خود را, شما ممکن است یک سوال در مورد ما ژوئن کتاب انتخاب کنید. شما ممکن است بخواهید بدانید که اگر این ورزش در آن است.

که به من می گویند: این شمشیربازی. مبارزه با. شکنجه. سم. عشق واقعی. نفرت. انتقام. غول. شکارچیان. مردان بد است. مردان خوب است. Beautifulest خانمها. مارها. عنکبوت. جانوران همه طبیعت و توصیف. درد. مرگ. مردان شجاع. ترسو مردان است. قویترین مردان. تعقیب است. با فرار از. نهفته است. حقایق. شور و شوق. معجزات.

درست است که در ماه ژوئن امسال ما در حال خواندن ویلیام گلدمن را شاهزاده خانم عروس.

شما احتمالا دیده می شود کلاسیک 1987 فیلم های اقتباس شده از شاهزاده خانم عروس. اگر شما خوب خواهید بود. اگر شما در میانهی شب شما هم خوب است. شاهزاده عروس یکی از این کتاب-و-فیلم جفت جایی که هر عنصر می تواند روی پای خود بایستد هر چند آنها نیز مکمل یکدیگر بسیار درس خوان و رضایت بخش راه. (که احتمالا به دلیل ویلیام گلدمن نوشت که این کتاب نیز یکی از هالیوود بزرگترین فیلمنامه نویسان است. بنابراین زمانی که او در اقتباس خود از رمان به فیلمنامه او آن را کاملا.) این کتاب فوق العاده است. این فیلم فوق العاده است. این یک موقعیت برنده است.

شاهزاده عروس نیز من فکر می کنم یک تابستان کامل بخوانید. آن است که پر از کف و شوخ و این هر دو یک طنز گزنده از ماجراجویی کلاسیک رمان و خیلی بزرگ کلاسیک رمان ماجراجویی خود را. ما می توانیم جزئیات آن را مانند آب نبات و از آن خواهد شد لذت خالص تمام راه را از طریق.

مختصر برنامه نویسی توجه داشته باشید: وجود چند نسخه از شاهزاده خانم عروس وجود دارد که همه باید های مختلف معرفی و forewords و afterwords. من خواهید بود با استفاده از 30th anniversary edition, اما شما می توانید جزئیات هر چه دستی و هنوز کلی gist. فقط می دانم که اگر من ذکر یک مقدمه است که در نسخه خود را که در آن از آن می آید.

به طور معمول در اینجا تمرین: هر جمعه در ماه ژوئن خواهیم انتشار یک پست در سایت با افکار و بحث دهید از من خود را فروتن منتقد. ما همچنین باید نظرات روشن و تعدیل بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری افکار خود را بیش از حد. بحث میان خودتان! ارسال نظرات و سوالات! و یا استفاده از بحث ما پست به عنوان یک پرش کردن نقطه (اجتماعی فاصله) بحث و گفتگو با دوستان و خانواده خود را. و در پایان ماه ما میزبان یک زندگی مجازی بحث و گفتگو. بیا و به ما بپیوندید!

ثبت نام در اینجا به اطلاع در مورد کتاب جدید خود انتخاب بحث و مرتبط با حوادث زندگی می کنند.

چهار شنبه, ژوئن 5: بحث پوشش مقدمه 30th anniversary edition–فصل 4 (pp. هشتم–85)

جمعه, ژوئن 12: بحث پوشش فصل 5-6 (صفحات 87-264)

چهار شنبه, ژوئن 19: بحث پوشش فصل 7-8 در نسخه اصلی به همراه "آلاله کودک" در خاتمه از نسخه های بعد از آن (صفحات 265-414)

چهار شنبه, ژوئن 25: مجازی زنده رویداد جزئیات TBD. برای ثبت نام Vox باشگاه کتاب, خبرنامه برای اطلاعات بیشتر!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن