قبل از اینکه خیلی دیر شوید، Scoop را در پژو تیوفایو Tu5 دریافت کنید

اگرچه بالاترین سطح اختلاف قیمت کارخانه با بازار آزاد، متعلق به قیمت پارس TU5 است، اما همچنان علاقمندان به این

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

اگرچه بالاترین سطح اختلاف قیمت کارخانه با بازار آزاد، متعلق به قیمت پارس TU5 است، اما همچنان علاقمندان به این شیر بااصالت فرانسوی الاصل، هم بخت خود را از طریق ثبت نام در طرحهای کمپانی برای خرید این محصول میآزمایند و هم به دنبال استعلام قیمت پژو پارس tu5 صفر و کارکرده در بازار آزاد هستند. پارس تیو فایو که همچنان پرفروشترین محصول خانواده پژوهاست، به سبب مزایای متعدد از جمله قطعات یدکی فراوان، استهلاک پایین، قیمت میان رده، کابین جادار، توان فنی مطلوب و … سوختن کویل ایگنیشن باعث عملکرد ضعیف موتور تیو فایو می شود ، می توانیم این مورد را یکی از مهمترین معایب استفاده از موتور تی یو فایو بدانیم که هنگامی که دور موتور به چهار هزار دور در دقیقه میرسد، این موتور به صورت کامل از کار می افتد که همین عامل باعث می شود تا مشکلات بسیار زیادی برای مصرف کنندگان این موضوع به وجود بیاید. در ادامه توضیحات قصد داریم برای آشنایی بیشتر با موتور تیو فایو (tu5) اطلاعات کامل تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سیستم توزیع سوخت موتور تیو فایو (tu5) یکی از عوامل بسیار مهمی است که باعث عملکرد ناپایدار موتور تیو فایو (tu5) میشود ، با اینکه تلاشهای بسیار زیادی صورت گرفت که سیستم توزیع سوخت موتور تیو فایو بهبود پیدا کند، با این وجود هنوز هم این موتور در این زمینه دارای ضعفهایی می باشد که باعث عملکرد ضعیف موتور tu5 شده است.

پژو پارس تی یو فایو که در فهرست محصولات ایران خودرو با نام پژو پارس ال ایکس حضور دارد، یکی از اعضای خانواده پژو پارس به حساب میآید. پژو با توجه به سابقه طولانی حضور در جادههای ایران از خدمات فنی و قطعات فراوانی در بازار برخوردار اطلاعات بیشتر است. پژو پارس تی یو فایو سالهاست در لیست تولیدات ایران خودرو حضور دارد و گویا فعلا این شرکت تصمیمی برای از رده خارج کردن آن نگرفته است. پژو پارس تی یو فایو همچون دیگر خودروهای پرفروش تولید داخل، از لحاظ ایمنی در وضعیت مناسبی قرار ندارد. این خودرو از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با دیگر مدلها نداشته اما پیشرانه آن از نوع ۱۶ سوپاپ ۱.۶ لیتری است که در فهرست پیشرانههای شرکت پژو با کد TU5 شناخته اینجا میشود. تنها دلیل جذاب جلوه کردن پژو پارس برای مشتری ایرانی، نبود جایگزینهای متنوع و مدرن است که باعث شده این خودرو و برخی محصولات مشابهش همچنان در کشور محبوب باشند و جزو خودروهای نسبتا جذاب از لحاظ ظاهری محسوب شوند. اما موتور پژو پارس TU5 از لحاظ هماهنگی با گیربکس پنج سرعته و همچنین ارائه گشتاور مناسب اولیه، چندان دلچسب و مطلوب عمل نمیکند و شتاب اولیه آن پایینتر از مدل ۱۸۰۰ سی سی است.

این خودرو از لحاظ فنی نیز با خودرو های پارس معمولی متفاوت است و از موتور قدرتمندتری برخوردار است. البته جدیدا نسخه سفارشی این خودرو به بازار عرضه شده که امکانات بهتری را در اختیار میگذارد. این در حالی است که پژو پارس تیوفایو که قیمت نسبتا بالایی هم در بازار دارد، امکانات و تجهیزات چندان شاخصی را در اختیار نمیگذارد. اما اگر تمایل به خرید این خودرو دارید ولی بودجه کافی را در اختیار ندارید میتوانید با بهره مندی از خدمات فروش اقساطی خودرو در سایا خودرو این خودرو را در تعداد اقساط مشخص و ماهیانه خریداری نمایید. با خرید اقساطی پژو پارس LX (TU5) میتوانید سفرهای ۵ نفره راحتی را تجربه کنید. اما اگر شما قصد خرید اقساطی پژو پارس TU5 را داشته باشید، آنچه در قیمت روز این خودرو تاثیر مستقیم دارد، میزان تقاضاست! اگر گمان کنیم که شرایط، به نحوی پیش خواهد رفت که ممکن است قیمت خودرو پایین بیاید، روی کاغذ هزاران فرضیه و نظریه هم وجود دارد که اوضاع چنین نخواهد ماند و خودروسازان ایرانی باز هم میتوانند قیمت محصولات خود را با چندین درصد افزایش عرضه کنند. این پروسه ممکن است سالها طول بکشد و طی این سالها نیز چه قصد خرید پارس داشته باشید چه رانا پلاس سقف شیشه ای یا هر خودرو دیگری، قیمت محصول ثابت نخواهد ماند!

اما جای نگرانی نیست، شما تنها با یک تماس میتوانید قیمت پژو پارس tu5 مدل ۱۴۰۱ را از کارشناسان سایا خودرو استعلام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان سایا خودرو تماس حاصل نمایید. اگرچه امکان فروش اقساطی ایران خودرو پژو پارس tu5 از سوی کمپانی میسر نیست، اما سایاخودرو با بهترین شرایط خلا موجود را مرتفع کرده است و چنانچه شما قصد خرید اقساطی پژو پارس tu5 را داشته باشید، با کمترین سرمایه، تحویل فوری و اقساط بلند مدت میتوانید این هدف را از طریق سایا خودرو محقق کنید. همیشه بین خرید خودرو صفر و دست دوم تردیدهایی وجود دارد. فروش اقساطی پژو پارس سال از سوی ایران خودرو و دیگر مراکز همیشه با استقبال زیاد مردم مواجه میشد. همین عوامل کافی است تا استقبال زیاد از طرحهای خرید اقساطی پارس TU5 توجیه منطقی داشته باشد. بنابراین منطقی است که خریدار به جای دل بستن به اما و اگرها به دنبال طرحی باشد که خیلی زود ماشین محبوبش را زیر پایش ببیند!

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لینک دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 6 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402