داخل مخاطره آمیز و بی پروا جهانی از همه گیر معاملات روز

جنیفر چانگ کردم به سرمایه گذاری در 2019 اما آن را فقط در طول همه گیر که او شروع به خرید و فروش در تجارت گزینه

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

جنیفر چانگ کردم به سرمایه گذاری در 2019 اما آن را فقط در طول همه گیر که او شروع به خرید و فروش در تجارت گزینه های که در آن خطر بالاتر است اما تا پاداش.

"با گزینه های شما می توانید پول را بسیار سریع تر است. بنابراین من پس از آن روز که در آن من می خواهم 1000 $در یک روز و پس از آن من ساخته شده $10,000 در یک روز" او گفت:. "و سپس من شروع به گرفتن واقعا از خود راضی و من حتی نمی فکر می کنم من حتی می تواند به از دست دادن پول زیادی. پس در طول روز زمانی که آن را مانند ما تا به حال واقعا بزرگ رها کردن من از دست همه چیز من تا به حال ساخته شده است."

چانگ, 39, از دست او کار در یک سازمان غیر انتفاعی در رکود مالی سقوط کرد پایین یک "سوراخ خرگوش از سهام ویدئوها" در یوتیوب و در حال حاضر قرار است در مورد $25,000 به تجارت برنامه Robinhood. روز ما صحبت کرد او اساسا بازگشت جایی که او آغاز شده است. "من آن را در گشاد گشاد راه رفتن به خاطر آن پول من تا به حال ساخته شده, اما آن را واقعا وجود دارد."

او ناهنجاری نیست. در ماه های اخیر بازار سهام شاهد رونق در خرده فروشی تجارت. آنلاین brokerages گزارش داده اند که یک رکورد تعداد حساب های جدید و چشم انداز مثبت در فعالیت های تجاری. مردم در خانه خسته ورزشی شرط بندی و قمار هستند تا حد زیادی از روی میز و بسیاری از نگاهی که $1,200 محرک بررسی آنها در اوایل سال جاری به عنوان پول رایگان. برخی از آنها نشانه گرفتن از منابع اصلی مانند وال استریت ژورنال و CNBC دیگران به دنبال در ق و Barstool ورزشی' دیو Khazaal برای ایده ها (و سرگرمی). و کمیسیون تجارت در gamified نرم افزار باعث می شود سرمایه گذاری آسان و جذاب و حتی اعتیاد آور است.

"این نوع از ترسناک چون من بیکار در حال حاضر من نمی خواهم برای قرار دادن بیش از حد در معرض خطر است. اما من فکر می کنم من به اندازه کافی پس انداز است که من مایل به گرفتن خطر آن کمی چون من هم واقعا مثل قمار" چانگ گفت. او هنوز مطمئن شوید که چه همه از این معنی خواهد بود که برای مالیات است.

صحبت من با بیش از ده معامله گران در مورد جایی که آنها در حال قرار دادن پول خود را, چرا و چگونه آن را. برخی از آنها به خوبی انجام می دهند در حالی که دیگران آموخته اند که برخی از درس سخت در حال حاضر و آنها را آگاه چیزهایی که می تواند از کنترل خارج — بسیاری از مردم صحبت کردم اشاره a 20-year-old Robinhood گر که درگذشت خودکشی در ماه ژوئن پس از اعتقاد به او از دست داده و صدها هزار دلار در برنامه است. هنوز هم برای بسیاری از آنها آن را تا حد زیادی یک بازی است.

"آن را خسته کننده به تماشای سهام آن را هیجان انگیز آنها در ساخت این قیمت دیوانه" گفت: آدم بارکر 31 ساله مهندس نرم افزار در ماساچوست است. "شما نمی توانید عجله پرتاب پول در برکشایر هاتاوی و انتظار 15 سال است."

هر استراتژی این محصول جدید از معامله گران و یا عدم آن, آنها وال استریت ، آنها باقی می ماند یک بخش کوچک از این بازار اما شواهدی وجود دارد که آنها در حال ساخت یک تفاوت در امتداد حاشیه. آنها نادیده گرفته پیش بینی از بالا مشخصات سرمایه گذاران که یکی دیگر از سقوط در افق است و تا کنون آنها به سمت راست بوده است. بسیاری از آنها رغبت در نبرد خود را در برابر "مناسب" برای اثبات است که هر کسی می تواند بازی در سهام.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از انگشت wagging خود را در جهت: میلیاردر سرمایه گذار لئون Cooperman در ماه ژوئن گفت که آنها در حال انجام "کارهای احمقانه" و این حرکت را "end در اشک است." Oaktree سرمایه بنیانگذاران هوارد علائم هشدار داد و آن را "نه سالم به مردم به خرید سهام برای سرگرم کننده است."

در حالی که وجود دارد قطعا باعث نگرانی برخی از آنها ممکن است در بیش از سر خود را, آن را نیز سخت به استدلال می کنند که مالی فرصت باید محاصره برای موسسات و غنی به خصوص در اقتصاد گرفتار نابرابری که در آن مالی تحرک برای بسیاری از یک اسطوره است.

به طور سنتی سهام-تجارت آمده است با یک هزینه ی معنی اگر شما می خواستم برای خرید و یا فروش شما مجبور به پرداخت برای هر معامله. اما شرکت هایی مانند Robinhood گرفته اند یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن برای این سیستم ارائه شده توسط کمیسیون تجارت. دیگر عمده کارگزاران آنلاین — چارلز شواب E-تجارت و TD Ameritrade — به دنبال کت و شلوار. بسیاری از brokerages نیز به مردم اجازه خرید کسری سهام, بنابراین اگر شما لازم نیست که از $3,000 به سرمایه گذاری در سهام آمازون شما می توانید در $300 برای خرید یک دهم از آن است.

تجارت نیست واقعا آزاد و بازار بزرگ-سازان مانند ارگ و اوراق بهادار Virtu مالی پرداخت میلیون ها دلار به روند معاملات و قرار دادن آنها بر روی بازار در حوزه های مختلف و اغلب قیمت بهتر. ناتانیل پوپر در نیویورک تایمز به تازگی مشخص شده که چگونه Robinhood باعث می شود پول از مشتریان خود و بیش از دیگر brokerages.

"آن را می دهد که ظاهر شما پرداخت کمیسیون, اما آن را فقط پنهان" گفت: جیم بیانکو رئیس جمهور و کلان استراتژیست در بیانکو پژوهش است.

اما درک آن است که اصطکاک و رایگان کمک کرد افزایش خرده فروشی در تجارت و در طول همه گیر مردم رفتند به سیستم عامل های تجاری به سعی کنید دست خود را در بازار است. Robinhood خاص تبدیل شده است نماینده خرده فروشی تجارت رونق. پلت فرم تاسیس شده توسط Vlad Tenev و Baiju Bhatt در سال 2013 راه اندازی شده در سال 2015 می گوید که حدود 10 میلیون مورد تایید مشتری حساب بسیاری از آنها جدید به بازار است. ماموریت آن این است برای "دموکراتیزه مالی برای همه" با توجه به وب سایت خود را. "ما اساسا معتقدیم مشارکت در قدرت است و این که بازار سهام می تواند مهم ایجاد ثروت موتور" سخنگوی Robinhood گفت.

Robinhood نسخه مالی دموکراسی احساس می کند به عمد مانند یک بازی است. هنگامی که شما ثبت نام در آن ارائه می دهد شما یک سهام رایگان به طور کلی به زیر 10 دلار و شما را تشویق می کند به دعوت دوستان خود را به دریافت رایگان بیشتر سهام. صفحه نمایش سبز رنگ می شود زمانی که شما به بالا و قرمز زمانی که شما و زمانی که شما تجارت آن گاهی اوقات شما می فرستد شیرینی و به شما می دهد پول فورا بنابراین شما می توانید دوباره تجارت. از آن آسان است برای دیدن چگونه مردم را مکیده در سریع.

"Robinhood احساس بسیار gamified. قانون تجارت سهام خسته کننده بود واقعا برای یک مدت زمان طولانی و حتی امروز اگر شما این کار را از طریق چارلز شواب به نظر می رسد خسته کننده است. Robinhood باعث می شود آن را احساس اصطکاک و سرگرم کننده و آسان است و می توان آن را بسیار اعتیاد" گفت: نوح Whinston که تاسیس یک eSports حق رای دادن. او برخی از معاملات برای تفریح در Robinhood اما بیشتر از سرمایه گذاری خود را از طریق یک مشاور مالی. "من به خوبی آگاه باشید اگر من مقدار زیادی از پول را به Robinhood من ممکن است اختصاص دهند که در راه هستند که باهوش ترین اما در عوض بر اساس کوتاه مدت سروتونین بازدید."

این Robinhood سرمایه گذاری برنامه های محبوب با millenials اما به تازگی تحت بررسی پس از یکی از مشتریان خود a 20-year-old گر درگذشت خودکشی پس از اعتقاد به او از دست داده و صدها هزار دلار در برنامه است.
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از افراد قادر به مقاومت در برابر وسوسه, مانند مقابله قهوه ای, 23. او اولین شغل خود را از کالج مشغول به کار در دولت tech و تصمیم به سعی کنید از سرمایه گذاری. "من خرید سهام پس از یک ماه پس احتمالا نه به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم انتظار فقط به خاطر من در تلاش به دنبال که دیگر روند," او گفت:. "من تو را دیدم این گزینه چیزی که در این برنامه اما صادقانه نوع مرا می ترساند."

اما قهوه ای به نظر می رسد بیشتر شبیه به استثنا در این زمان گروهی از معامله گران روز نه حکومت. آنچه آنها در حال انجام است که واقعا سرمایه گذاری آن قمار.

"این همان دقیق عجله شما نشسته در یک جدول بزور و با تهدید گفت:" لوقا لوید ثروت مشاور در استراتژیک ثروت همکاران. او می گوید که نگرانی ها در مورد نسل جدیدی از معامله گران شدن معتاد به هیجان. "آن را مانند قرار دادن تمام پول خود را در یک عدد در جدول رولت."

برخی از معامله گران تبدیل شده اند به خصوص ترغیب بیشتر مانورهای پیچیده و وسایل نقلیه. قرعه کشی بزرگ به نظر می رسد گزینه های تجاری می دهد که معامله گران حق خرید یا فروش سهام از چیزی است که در یک دوره خاص. مردم می توانند با استفاده از گزینه های به پرچین پرتفوی خود را, اما بسیاری از معامله گران من صحبت شد و با استفاده از آنها به شرط که آیا سهام خواهد بالا برود (تماس) و یا پایین (قرار داده) و تزریق برخی از اضافی آدرنالین به روند.

"در بسیاری از خطر درگیر و شما قطعا می توانید ببینید که چرا مردم به قمار دارد. آن را قطعا راش" بارکر ماساچوست نرم افزار مهندس گفت. او لگد حدود نیمی از محرک بررسی به Robinhood و عمدتا به تجارت گزینه. "من واقعا در آن برای مدت طولانی است."

این Robinhood سخنگو گفت: این شرکت معتقد است که "زمان به حرکت به دور از تصور" است که در آن قمار یا بازی و اختلاف است که این نرم افزار gamified عوض کرد و گفت که آنچه در آن است "در دسترس طراحی مدرن." این سخنگو تاکید کرد که در آن نشان داده نمی شود شیرینی برای هر تجارت و مورد مناقشه است که شیرینی یک پاداش است اما به جای "جشن دستاورد" از شرکت در بازار. این شرکت همچنین گفت: بسیاری از مشتریان خود نیستند معامله گران روز و 12 درصد را به تجارت گزینه های به طور متوسط در هر ماه.

به طور سنتی سرمایه گذاران گفته شده است به خواندن وال استریت ژورنال و شانه را از طریق شرکت براده را به تصمیم گیری. این گروه از معامله گران تا به ایده های دیگر — برخی از آنها مبادله بار مالی برای ق و وارن بافت برای دیو Khazaal.

در ق بسیاری از معامله گران در حال جمع آوری در subreddit r/WallStreetBets درشت فرض-y فضایی که توصیف خود را به عنوان "مثل 4chan یافت بلومبرگ ترمینال" است و در حال حاضر 1.3 میلیون عضو — یا در آن شرایط "تخریب" ، (برای مقایسه r/سرمایه گذاری subreddit است 1.1 میلیون عضو.) این subreddit است به عنوان همتراز برای دوره در ق کاملا زشت و بیش از حد کاربران به مراجعه خود را به عنوان "autists" بحث در مورد "YOLO-ing" پول خود را دور و ارسال تصاویر خود را به حساب کارگزاری نمایش عظیم و زیان و یا سود. اما آن را نیز با نفوذ: به عنوان لوقا کوه نوشت: بلومبرگ در ماه فوریه برخی از سهام سر به فلک کشید پس از ذکر وجود دارد و وجود گسترده یک نگرش است که معامله گران می توانید سعی کنید به سهام وجود دارد حرکت از طریق نیروی محض جمعی خواهد شد.

حداقل این محل مردم در حال حلق آویز کردن و به دنبال ایده های. و آنها گاهی اوقات تصمیم گیری بر اساس اطلاعات کمی فراتر از دیدن یک سهام دارای صدای تیک تیک شناور و یا دیدن یک توصیه و یا فلش ها از یک شخص ناشناس آنلاین.

"استراتژی ؟ من نمی استفاده از این کلمه برای توصیف آن" نیک Thoendel یک مدیر پروژه تجاری درب و سخت افزار در آلاباما به من گفت که من او را در مورد استراتژی خود را برای سرمایه گذاری $1,000 او در Robinhood. "واقعا هر چه هر کس صحبت کردن در مورد."

تام Pariso, 40, که با این نسخهها کار برای بازی شورش در لس آنجلس معامله شده از طریق Robinhood برای یک زن و شوهر از سال, قرار دادن در مورد $15,000 در مجموع کردم و بیشتر شیفته با تشکر از r/WallStreetBets جامعه است. "آنها در حال تکمیل غریبه اما شما احساس می کنید مثل آنها می دانند که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد" او گفت:. او آنچه که او به عنوان یک "دیوانه از چند هفته که در آن همه چیز بود کلیک روی" در اوایل سال جاری و در ماه مارس او به فروم به لاف زدن در مورد دستاوردهای بیش از $100,000. "سپس همه ناگهانی همه چیز در جهت دیگر" او به من گفت.

بسیاری از سنتی کارگزاران آنلاین مانند چارلز شواب در حال حاضر ارائه کمیسیون تجارت تشویق بیشتر مردم به سهام تجارت آنلاین.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

Pariso است که در حال حاضر به بیشتر یا کمتر که در آن او آغاز شده اما او نمی تواند ترک در دسترس نباشد. "من نمی دانم چرا. این نرم افزار بسیار آسان است و رابط کاربری آن را احساس می کند مانند یک بازی است," او گفت: Robinhood. او نیز هنوز در subreddit و احساس می کند مانند مکالمه تیره تر وجود دارد با کاربران بیشتر ساخت کد ارجاع به خودکشی. بسیاری از زمان او می گوید: این شوخی اما او آغاز شده است به گزارش مردم به Reddit در مورد پتانسیل برای خود آسیب برساند. "مردم وجود دارد گفتن داستان در مورد چگونه آنها نقد خود را از 401(k) در شروع این بیماری همه گیر در زمان و پول خود را که آنها تا به حال رو در در زمان اشتباه و از دست همه چیز," او گفت:.

در حالی که نیروی r/WallStreetBets جمعی یک دیو Khazaal بنیانگذار وبلاگ Barstool ورزش قرار دادن در هر یک از انواع در اطراف بازار سهام است. Khazaal, 43, آغاز روز تجاری در اوایل این سال است. او livestreams خود را معاملات روزانه به عنوان "دیوی معامله گر در روز جهانی" و یا #DDGT و ادعا می کند به کاپیتان از بازار سهام است. Antics خود را می تواند بسیار مضحک است — در ماه ژوئن او به طور تصادفی bopped خود را بر روی سر با یک چکش پیش بینی بازار — اما او را فوق العاده سرگرم کننده است. در حالی که او اذعان عمده ضرر و زیان خود را تمرکز بر سود و سرود که "سهام فقط برو." این باور عمومی است که در نهایت قیمت ها را بهبود بخشد.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم به دنبال Khazaal سرمایه گذاری مشاوره به یک T — on جولای 1, او در توییتی که Sonos باید ورشکسته و آن را به پایان رسید روز در سبز. اما او باعث شده است که یک بیت از یک ruction در وال استریت. او در بخشی از این گفتگو در میان برخی از نام بزرگتر در سرمایه گذاری شده است و صریح در انتقاد از برخی آمار و ارقام. او اعلام کرد: سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر "شسته" و تحویل طولانی حمله Oaktree سرمایه و هوارد علائم decrying این شرکت به عنوان یک "شرکت ریدر" که در "مشغول scumbag شیوه" در پی رکود اقتصادی ،

تایلر اعطای یک وکیل در نیویورک و به دنبال آن Khazaal به روح هواپیمایی و پول تجارت هر چند در دیگر معاملات او شرط در برابر او. "میراث او در حال رفتن به این واقعیت است که او مردم که متوجه آنها می توانید در این بازی و در این بازی واقعا ارزان," او گفت:.

بخشی از Khazaal این بحث این است که او ادعا می کند که هیچ ایده چه چیزی او را به انجام به طوری که او نمی تواند مسئول برگزار می شود, جایی که او سرمایه گذاری و یا اینکه مردم به دنبال او. یک روز در ماه ژوئن او در مورد NSPR سهام دارای صدای تیک تیک برای InspireMD ساخت و او را چون یک زن او را در تاریخ با او درباره آن و او سرمایه گذاری $400,000 برای تحت تاثیر قرار دادن. یک روز دیگر او را برداشت کاشی از دستمالی کردن کیسه های برای پیدا کردن سهام برای سرمایه گذاری در. گرانت گفت که او باور ندارد آن را به صورت تصادفی به نظر می رسد — پس از همه, او برداشت Raytheon یک نزدیک به 100 میلیارد دلار پیمانکار دفاعی. "آن را مانند دیو Khazaal رفت و به یک کیسه بیرون کشیده و یک پنی سهام," او گفت:.

Thoendel از آلاباما سعی کردم به دنبال Khazaal به شرکت های هواپیمایی برای یک بیت اما آن کار نمی کند. او یک شغل تمام وقت و نمی تواند تماشای livestreams به هر حال هر چند او هنوز هم نگه می دارد تا جایی که او می تواند. "تمام این ادعا او را بهتر از وارن بافت و چیزهای خنده دار است," او گفت:. "او فقط یک شوک سوار کار ماهر, در واقع."

در حالی که وجود دارد به احتمال زیاد برخی از همپوشانی بین r/WallStreetBets جمعیت و Khazaal روشن نیست چقدر. Khazaal به نظر می رسد به هدایت روشنی از گزینه های در حالی که در ق آنها مهم تمرکز می کنند. یکی دیگر کنجکاو جنبه: هنگامی که شما سعی می کنید به پست مورد Barstool ورزش و Khazaal در subreddit شما پاسخ خودکار از moderator: "آیا پست در مورد barstoolsports یا chaker Khazaal اینجا لطفا. انجام این کار به معنی ممنوعیت خودسرانه ظهر."

Khazaal و Barstool ورزش نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان. مدیران r/WallStreetBets' پاسخ اولیه بود "(っ◔◡◔)っ ♥ tits یا gtfo ♥."

وقتی میخوام در مورد Khazaal من یک دیگر جواب: "اول: WSB است که بخشی از هر روند ما پیشگامان سازندگان موسیقی خیال رویاها, اگر شما خواهد شد. دوم: معاملات روز است اما بخشی از آنچه ما در اینجا انجام دهید. بیشتر از آن است که الگوهای رفتاری و تماس هر یک از دیگر عشق موهن نام."

"سهام فقط به" الگوی رفتاری صحیح است به این معنا که با توجه به عقل متعارف بازار سهام به طور کلی در نهایت می کند و بالا برود. به همین دلیل زمانی که بازار سقوط کارشناسان می گویند به فروش برساند و به جای آن صبر کنید. مشکل این است که وقتی که می آید به سهام فردی یا تجاری مکانیسم های پیچیده تر آن را کاملا ممکن است به از بین برود.

که آنچه اتفاق افتاده است به اردن یک مشاور در 40s خود را که خواست ناشناس باقی می ماند برای محافظت از حریم خصوصی خود را. او معامله شده است در حالی که در Robinhood اما در ماه مارس coronavirus مستندات آمار و او شروع به تجارت بیشتر از جمله اهرمی تبادل وجوه معامله یا Etf. در واقع زمانی که شاخص های زمینه ای و یا صندوق بالا می رود یا پایین به جای پیروی از آن را در یک یک به یک نسبت قوی تر ETFs در دنبال دو به یک یا سه به یک سرعت. در اردن صورت او متمرکز بر نفت است.

در یک نقطه او تا 400 درصد اما در حال حاضر او را به عقب دستاوردهای آن. "صادقانه بگویم من تا به حال هیچ ایده آنچه که من انجام شده بود," او گفت:. "من هیچ جا در نزدیکی مالی حدت به درک چگونه آن معاملات کار می کنند."

که بخشی از این مشکل با سرمایه گذاری در کل: آن را واقعا سخت به آن را دریافت حق حتی برای حرفه ای ها.

اسپنسر میلر اجرا می شود که یک Robinhood معامله گران سهام گروه در Facebook با برادر خود به ندرت با استفاده از Robinhood چرا که او می داند که آن می تواند شما را وادار به مصرف بیش از حد خطر است. (او به نام Facebook گروهی که چون او می دانست که آن را بیشتر اعضا.) اما او می بیند سهام روند در گروه — هرتز نابغه مارک Luckin' قهوه — و سپس محو شدن. او همچنین می بیند افرادی که یادگیری برخی از درس سخت به دست آوردن یک دسته از پول و سپس از دست دادن سریع آن. "Robinhood در زمان می توانید احساس رایگان و پول به خصوص اگر شما چند برندگان راست کردن خفاش," او گفت:. "شما فقط همان داستان دوباره و دوباره و دوباره."

به این امید که با بسیاری از این معامله گران است که آنها در حال ساخت نه شرط آنها نمی توانیم به از دست دادن. اما هنگامی که مردم انباشته شده به ورشکسته هرتز در ماه ژوئن کسی بود و برگزاری کیسه باقی مانده و پرداخت $5.00 برای سهام شرکت به ارزش $1.50.

در ژوئن 20 ساله دانشجو الکس کیرنس از ایالت ایلینوی درگذشت خودکشی پس از فکر او می خواهم از دست داد $730,000 در تجارت گزینه های در Robinhood. در یک توجه داشته باشید به خانواده اش, او گفت که او "بدون سرنخ" آنچه که او انجام شده بود. Robinhood پس از آن گفت: در آن می توانید تنظیمات خود را به پلت فرم خود را برای قرار دادن در محل بیشتر guardrails در سراسر گزینه های تجاری. آن را هنوز هم ترسناک: به عنوان بار مالی یادداشت هنگامی که او درگذشت کیرنس در واقع $16,000 تعادل در حساب خود را نه یک $700,000 بدهی.

میلر به یاد می آورد مشابه مخلوط کردن یک بار اتفاق می افتد با او که در آن به نظر می رسد او می خواهم از دست داد $200,000 در Robinhood برنامه و پس از آن تنظیم شود. "این راه Robinhood تنظیم شده است که در آن همه چیز جریان به سادگی تا لحظه ای که آن را به نظر نمی رسد."

و برنامه خود را مانند هر فن آوری پلت فرم است در معرض ابتلا به اشکالات. Robinhood با تجربه گسترده قطع در اوایل ماه مارس زمانی که بازار شد رفتن وحشی, قفل کردن بسیاری از معامله گران از ساخت هر گونه تغییرات در پرتفوی خود را. هرمان سینگ 22 تخمین می زند او را از دست داده $3,000 در طول خاموش شدن ناگهانی و شرکت ارائه شده به او پرداخت بازگشت 75 $است. "برای معامله گران کوچک که یک مقدار بزرگ," او گفت:. او هنوز هم تجارت, اما او در حال حاضر با استفاده از برنامه های دیگر.

"این فقط در مورد سرمایه گذاری در بازار اما آنچه که ثروت خود را اعتماد به نفس به طور کلی? آیا شما پول در بازنشستگی است ؟ آیا شما یک صندوق اضطراری? آیا شما پس انداز ؟ کارت اعتباری بدهی ؟ وام دانشجویی بدهی ؟ اگر شما هر یک از موارد فوق مکالمات در مورد بازار سهام نباید از بیرون آمدن از دهان خود گفت:" لورن سیمونز سابق سهام معامله گر در بازار بورس نیویورک, هشدار در مورد خطر ابتلا به مردم وارد شدن به بازار است. "ما در حال رسیدن به نقاط اوج تاریخی دوباره و ما در جهانی همه گیر."

بازار سهام ظرف در اواخر ماه مارس و به طور کلی بسیج پس از. سرمایه گذاران خرده فروشی نیست واقعا علت بسیاری از بازیابی منتسب به فدرال رزرو — اما آنها در حال ساخت یک تفاوت در برخی از عرصه.

"من فکر نمی کنم ما می توانیم سرزنش خرده فروشی معامله گران برای سرقت کردن بازار اما در سهام فردی سطح آن را کمی متفاوت" گفت: نیک کولا از بنیانگذاران بازار بینش شرکت Datatrek پژوهش است.

سرمایه گذاران کوچک خرید سهام از شرکت ورشکسته مثل هرتز و JC Penney به طور موقت رانندگی کردن قیمت های خود را در این بهار. اگر شما نگاهی به رابین آهنگ که به شرح زیر محبوب ترین نام ها در پلت فرم بسیاری از آنها قابل تشخیص و آنهایی که عمده موسسات به شدت سرمایه گذاری به نقطه ای است که معامله گران با چند هزار دلار در حساب خود را در حال رفتن به انجام این کار بسیار — فورد American Airlines دیزنی. آنها همچنین به طور کلی نسبتا امن است. اما پس از آن وجود دارد تعجب آور تر و کمتر شناخته شده آنهایی که مانند شفق قطبی شاهدانه.

همانطور که وال استریت ژورنال گزارش, گزینه, پاکسازی Corp. دیده است 45 درصد در پرش روزانه گزینه های قرارداد تجاری به طور متوسط در این سال نسبت به گذشته و گلدمن ساکس در بر داشت که گزینه های حجم از تک قرارداد معاملات از 50 بالا معامله سهام است تا از 10 درصد به 14 درصد است. گلدمن نیز تخمین می زند که تعداد سهام حجم از معاملات از 3 درصد به 7 درصد در ماه های اخیر.

"اگر هیچ چیز دیگری, من فکر می کنم همه موافق است که خرده فروشی در تجارت امروز این است که دستورات اندازه گیری بزرگتر از آن بود که یک سال پیش" بیانکو گفت.

تا مطمئن شوید که مردم اساسا قمار با پول آنها خواهد بود را ویران کرد به از دست دادن بد است. از سوی دیگر روشن نیست که چه چیزی اتفاق می افتد یکهو. و معامله گران خوب ترجمه شده: آن را مانند میلیاردر سرمایه گذاران در حال بچه ها خوب است در اینجا و به همین دلیل باید آنها را قفل شده است و از این فرصت غنی مردم ضروری است ؟

بله اکثر دلالان و معامله گران روز از دست دادن پول. اما جوانب مثبت انجام نمی بی نهایت بهتر: صندوق های تامینی و حرفه ای سهام وانت همواره underperform S&P 500. آن را آسان به ساییدگی در Khazaal نگرش و رویکرد — نه به ذکر است مسائل مربوط به سمیت در Barstool فرهنگ — و در r/WSB تن. اما آنچه در مورد شرکت های سهامی خصوصی است که خرید شرکت پشم گوسفند وجانوران آنها و سپس فروش آنها را برای بخش ؟ و یا صندوق های تامینی که scooped تا دارایی های مشکل در طول بحران مالی به میلیاردها ؟ یا بازار سازان مانند غول صندوق های تامینی ارگ که در نهایت آنهایی که پول Robinhood را معامله ؟ یا پول Robinhood خود ساخت هل دادن مشتریان در یک مسیر خطرناک?

"من فکر می کنم Khazaal درایوهای وال استریت دیوانه او را به خاطر افشای برخی از مغالطه است که شما ببینید در وال استریت گفت:" بیانکو اذعان دارد که او را یک "کت و شلوار" در Khazaal جهان. "او و مسخره کردن سهام-چیدن از آنجا که همه ما می دانیم که در وال استریت اکثریت قریب به اتفاق سهام وانت که اجرا اوراق بهادار نمی تواند ضرب و شتم شاخص."

Khazaal یک میلیونر و او به نظر می رسد با استفاده از یک بخش کوچک از کل ارزش خالص به تجارت. او گفت: هنگامی که شرط بندی های ورزشی بازگشت او به بازگشت به آن وجود دارد هیچ انکار این است که کاملا یک فرصت بازاریابی برای او و برای Barstool.

و این فرصت را به سرمایه گذاری در بازار سهام حتی از طریق کمیسیون-رایگان سیستم عامل نیست و در دسترس همه است. شما باید برخی از پول برای سرمایه گذاری — کولا برآورد متوسط اندازه حساب است جایی بین 2000 $و $5,000 — و نه هر کس می کند. بیشتر چه, آن را به نظر می رسد اکثر مردم سرمایه گذاری در مردان است.

هنوز ارتش از معامله گران خرده فروشی در حال خواندن اتاق. بازار سهام می کند, به طور کلی بهبود می یابند و مارس سقوط یک فرصت بود. وجود ندارد واقعا سودآور جایگزین برای سهام برای تولید بازده و دولت فدرال و فدرال رزرو نشان داده اند آنها بیش از تمایل به کار خارق العاده ای برای سرپا نگه داشتن بازار و صنایع بزرگ. دولت اجازه نمی بانک های موفق گذشته زمان در اطراف به طوری که آن را سخت به این باور آنها به شما اجازه به شرکت های هواپیمایی موفق در حال حاضر — پس چرا نمی گذاری ؟

"واقعا همه ما به نوعی می دانم همه آنها در حال رفتن به آمده به عقب" اعطای نیویورک وکیل گفت. "آن را به یک بازار بزرگ برای سقوط وجود دارد نمی شود یک Delta."

البته ممکن است بازار سهام سقوط خواهد کرد دوباره یا که خواهیم دید یکی دیگر از اصلاح. وجود دارد یک خط خوب بین مردم این توانایی را امتحان کنید برای دسترسی به فرصت برای به دست آوردن ثروت و افشای آنها را به شیوه های درنده و ناعادلانه در معرض خطر مانند آنچه Robinhood به ظاهر سوق دادن مردم به سمت گزینه در حال انجام است.

این سراسیمگی از معامله گران خرده فروشی اتفاق افتاده است قبل از. قبل از وجود دیو Khazaal وجود دارد استوارت داستانی Ameritrade گر پیشرو در دات کام بوم. سپس بازگشت همه به اینترنت 1.0 کولا اشاره کرد; در حال حاضر آنها فقط به طور کلی خوش بینانه است. "وجود دارد هیچ موضوع وحدت در این زمان در اطراف," او گفت:. "وجود ندارد یک موضوع است که بیل میلیاردها دلار به یک قایق از خنگ ایده هایی که باید یک موضوع مشترک است."

به علاوه آن را یک نسل جدید از مردم را به سرمایه گذاری که انواع وال استریت باید خوب با. شاید آنها هستند.

در نهایت گسترده تر معاملاتی روند نیز می گوید چیزی در مورد اقتصاد است. در حالی که برای بسیاری از مردم جدید خود را به بازار سهام عادت این است که یک بازی آن نیز که همراه با اهداف واقعی — به پرداخت کردن وام های دانشجویی, برای شروع یک کسب و کار به یک لانه تخم مرغ در کنار مجموعه ای از 20 سال از هم اکنون. برخی از مردم صحبت کردم حتی با ابراز گناه. لیام واکر ، حفاظت از داده ها افسر در انگلستان گفت که او در نظر گرفته سرمایه گذاری در سهام دارویی اما تصمیم گرفت در برابر آن است. "اخلاقی آن را عجیب و غریب را امتحان کنید برای به دست آوردن برخی از مرتب کردن بر اساس استفاده از وضعیت کنونی که جهان در," او گفت:.

آلفردو گیل, 30, نیویورک, نویسنده و تهیه کننده ابراز احساسات مشابه از درگیری های داخلی با توجه به تجارت خود عادات. گیل در تلاش است برای نوشتن یک رمان گرافیکی و راه اندازی خود شرکت تولید و او امیدوار است شاید بازار سهام راه برای صرفه جویی در پول به اندازه کافی به آن را انجام دهد. او سرمایه گذاری در نسبتا امن وسایل نقلیه — ETFs و شرکت هایی مانند دیزنی و تسلا و بسته به داده در هفته است تا بین $13,000 و $20,000. او اذعان می کند که او کنترل خود را Robinhood حساب "اغلب به اندازه کافی برای آن را به ناسالم."

او نگرانی در مورد کمک به شرکت ها حرص و آز و فساد قدرت و ثروت و بسیاری از دایره های اجتماعی خود را می دانم که او را سرمایه گذاری. "من از حضور در تظاهرات و من بسیار آوازی با دوستان من در مورد جنبش کنونی و defunding پلیس. می گویند " اوه, من یک مقدار زیادی از پول آن را فقط یک چیز سرد می گویند و یا به ارمغان بیاورد."

اما گیل نیز می بیند که این سیستم زندگی می کند. شاید اگر ایالات متحده تا به حال مدیکر برای همه یا جهانی درآمد اولیه او می گوید او نمی خواهد مجبور به بازی در بازار سهام و همه چیز متفاوت خواهد بود. اما آنها نیست. "وجود دارد یک سویه از گناه من در مورد ساخت پول در طول این بحران است که افزایش نابرابری" او گفت:, "اما به عنوان یک فرد همجنسگرا از رنگ با هیچ ثروت بین نسلی, من فکر می کنم وجود دارد می تواند همه چیز را به یاد بگیرند که چگونه به حرکت از جهان ما است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de