کلیسای جامع شهر اعلام مالی اضطراری به بحث افزایش غیر قانونی آتش بازی بیش از 4 جولای

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:46 AM EDT Jul 23, 2020رهبران کلیسای جامع شهر در شب چهارشنبه رای

توسط NEWSOULS در 2 مرداد 1399

رهبران کلیسای جامع شهر در شب چهارشنبه رای به اعلام یک مالی اضطراری میان coronavirus بیماری همه گیر.

علاوه بر این اعضای شورای شهر دریافت گزارش در مورد تعداد آتش بازی مربوط به تماس دستگیری و استناد پیشرو و از جمله ژوئیه 4 تعطیلات.

مانند بسیاری از دره شهر کلیسای جامع شهر مواجه شده است و چالش های مالی در پی بیماری همه گیر مانند کاهش در حد انتظار درآمد.

به آدرس کمبود بودجه در میان همه گیر شورای قبلا تصویب بودجه کاهش حدود 8.3 میلیون دلار برای 2020-21 سال مالی. این شورا همچنین توافق کردند به منظور جلب کردن تقریبا 6 میلیون دلار در ذخایر به تعادل 2019-20 و 2020-21 بودجه با توجه به شهر.

روز چهارشنبه این شورا رای به اتفاق آرا به تصویب یک قطعنامه اعلام مالی اضطراری است.

"مزایای داشتن یک اعلامیه رسمی این است که این نوع قرار می دهد یک علامت تعجب آنچه که شما در حال حاضر انجام می شود با بودجه آشتی و کمک می کند تا تاکید به جامعه است که تغییرات قابل توجهی را ساخته شده به منظور حفاظت از رفاه مالی جامعه" شهر مدیر چارلی McClendon گفت.

جلسات شورای نقل مکان کرد و تا 5:30 p. m.

این شورا همچنین رای دادند 3-2 به حرکت خود بار جلسه تا یک ساعت 5:30 بعد از ظهر از ساعت 6:30 p. m. اعضای شورا مورد بحث و بررسی گزینه ها برای شروع زمان در طول یک ماه جولای 8 جلسه مطالعه با توجه به شهرستان.

شهردار Pro Tem ریموند گرگوری پیوست اعضای شورای علامت Carnevale و ارنستو گوتیرز در پشتیبانی از تنظیم وقت ملاقات. شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا و Councilwoman ریتا بره رای دادند هیچ.

اگویلار دو لا فرانترا و گوسفند اشاره کرد نگرانی از ایجاد تغییرات به جلسه زمان در طول بیماری همه گیر.

"بسیاری وجود دارد و تغییر و اضطراب بسیار وجود دارد که خارج از کنترل ما" بره گفت. "برای ایجاد یک وضعیت که مردم باید برای تنظیم به این زمان مناسب نیست."

جلسه زمان موثر خواهد بود ابتدا در سپتامبر. 9 جلسه شورای, با توجه به گزارش کارکنان.

شهر را می دهد به روز رسانی در آتش پاسخ

رئیس پلیس جورج Crum و موقت رئیس آتش نشانی بلیک Goetz ارائه شده شورا با یک به روز رسانی پلیس و آتش پاسخ به آتش بازی مربوط به تماس در سراسر جولای 4.

Crum گفت: 11 دستگیری و هفت استناد بسته بود به آتش بازی بین مارس 27 جولای 6.

آمار دیگر Crum به اشتراک گذاشته شده شامل:

  • از جولای 1-5 پلیس اعزام دریافت 225 تماس مرتبط با آتش بازی که به نمایندگی حدود 22 درصد از 973 تماس برای خدمات است که پلیس گرفته شده است.
  • در ماه ژوئن کنندگان دریافت 483, آتش, تماس, حدود 10 درصد از نزدیک به 4,600 تماس برای خدمات پلیس گرفته شده است.
  • در سال 2019 در این شهرستان تا به حال 84 آتش بازی تماس در جولای 4. چهار استناد صادر شد و هیچ دستگیری ساخته شد.
  • در سال 2020 در این شهرستان دریافت 139 آتش بازی تماس در جولای 4. یک نفر دستگیر شد و یکی استنادی صادر شد.
  • کلیسای جامع شهر تا به حال بیشتر آتش بازی مربوط به تماس از جولای 1-5 از دزرت هات اسپرینگز, Indio, پالم اسپرینگز یا رانچو مایراج.

"ماموران آتش نشانی و پلیس نمی تواند به یاد بسیاری از آتش بازی هوایی در حال مشتعل در شهر ما در سال گذشته" این شهرستان گفت: در کارکنان گزارش. "آنها قابل مشاهده در سراسر شهر و به نظر می رسید متمرکز در مناطق 1 و 2 و 4."

آتش نشانان و افسران پلیس به سختی محل دقیق مکان های که در آن آتش بازی مورد استفاده قرار گرفت با توجه به این شهرستان است. بسیاری از آتش بازی راه اندازی شد از حیاط و توسط افرادی که در سمت چپ قبل از آتش نشانان و افسران پلیس پس از رسیدن.

آتش سوزی مربوط به آتش مشتعل قلم مو در خالی زیادی نخل و درختان و پوشش گیاهی اطراف خوابگاه و یک ساختار در جولای 6, با توجه به این شهرستان است.

همه آتش بازی ممنوع در شهرستان. در ماه مارس در این شهر رای به ممنوعیت "امن و سالم" آتش بازی.

این شورا در زمان هیچ اقدام دیگری در روز چهارشنبه.

بان کی مون:کلیسای جامع شهر حرکت رو به جلو با ممنوعیت 'امن و سالم' آتش بازی

Coronavirus: کلیسای جامع شهرستان رهبران بحث coronavirus اما تایید هیچ محدودیت بیشتر; یک افسر آزمون مثبت

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن