Coronavirus: نخل کویر می پیوندد ولی در شهرستانها نیاز به پوشش صورت محلی تا کنون موارد

شری Barkas و Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:07 PM EDT مارس 15 سال 2020نخل کویر اتحاد پیوست تر

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

نخل کویر اتحاد پیوست ترین Coachella Valley شهرستانها در نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در هنگام خرید در فروشگاه های مواد غذایی.

این شورا رای 3-2 پنج شنبه شب در یک فرمان اجرایی نیاز است که صورت پوشش توان در مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر. سفارش شبیه به یک لا کوئینتا به تصویب رسید و روز دوشنبه نیز "به شدت" که به صورت پوشش و فیزیکی فاصله لازم در تمام فروشگاه های دیگر و کسب و کار.

این حرکت پس از Riverside County هیئت ناظران هفته گذشته رای به طور مستقیم با سلامت عمومی افسر به لغو و اصلاح چندین بهداشت عمومی سفارشات. که با رای ماسک بودند دیگر مورد نیاز است اما به شدت توصیه می شود در این شهرستان است.

از آن پس بسیاری از شهرستانها در سراسر دره را صادر سفارشات خود را که نیاز به ماسک همچنان لازم است در فروشگاه های مواد غذایی و کسب و کارهای دیگر در حالی که دیگران نیز نیاز به آنها فرسوده است.

کلیسای جامع شهر, Coachella, کویر چشمه های آب گرم و پالم اسپرینگز شد و سریع به موضوع و یا حفظ موجود و دستورالعمل نیاز مردم به پوشیدن ماسک در برخی از تنظیمات. همه نیاز به پوشش صورت در هنگام ورود به کسب و کارهای محلی اما کلیسای جامع شهر و Coachella نیازی به ماسک برای هر کسی که ورزش در خارج از منزل. La Quinta نیاز به ماسک در مواد مخدر و فروشگاه های مواد غذایی, اما توصیه می کند پوشش صورت در کسب و کارهای دیگر. در رانچو مایراج ماسک صورت نیز مورد نیاز در داخل "ضروری" کسب و کار.

Indian Wells, Indio و در نزدیکی مناطق unincorporated هنوز در تراز وسط قرار دارد با county دستورالعمل که به شدت نشان می دهد پوشش صورت اما جلوگیری از نیاز به ماسک.

Coronavirus پرسش و پاسخ:چه شهر قوانین هستند در اثر پس از شهرستان مدیره لغو بهداشت دستور ؟

نخل کویر شهردار Gina Nestande و Councilmember سوزان ماری وبر مخالف هر گونه نیاز به پوشیدن ماسک در اغلب بحث متشنج پنج شنبه.

Nestande گفت: این شهر باید مطابق با شهرستان است که در خط با دولت "به شدت توصیه" آنها پوشیده شده است که در.

"من فکر می کنم هیئت منصفه هنوز در مورد چگونه مفید پوشش صورت در حال," او گفت:, و اضافه کرد که فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک و یک سفارش از شهرستان لازم نیست.

"من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم با توافق یک چیز و رژیم صهیونیستی است. (گاوین) Newsom گفتن است ما را به انجام, اما او به شدت نشان می دهد پوشیدن ماسک صورت, اما نه ساخت آن را اجباری به این دلیل که علم فقط وجود ندارد" برای حمایت از آنها در متوقف کردن گسترش ویروس Nestande گفت.

او در نهایت ساخته شده یک حرکت است که این شهر به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت و county, اما آن را در یک درگذشت 2-3 رای با وبر رای گیری با Nestande.

وبر گفت: مردم به اندازه کافی هوشمند به می دانم که اگر آنها باید پوشش چهره خود را زمانی که در مکان و در یک فروشگاه و مردم نمی نیاز به سطح دیگری از دولت به آنها می گوید چه باید بکنید.

"ما در حال حاضر شهرستان به ما می گوید چه باید بکنید," او گفت:, و اضافه کرد که زمانی که در او قرار می دهد بر روی یک ماسک برای محافظت از خودش.

"من یک فرد بزرگسال می تواند خود من تصمیم به پوشیدن ماسک. من نمی نیاز به سطح دیگری از دخالت دولت به دستور و یا به من بگویید که من را مجبور به پوشیدن ماسک در برخی از کسب و کار" وبر گفت.

شهردار Pro Tem کاتلین کلی و Councilmembers Sabby Jonathan و Jan بیلبائو گفت: آنها نیاز به عنوان یک ابزار برای کمک به مردم احساس اعتماد به نفس و امن خرید به عنوان کسب و کار شده اند که توقیف پس از 20 مارس شروع به بازگشایی شده است.

بیلبائو می خواستم به گسترش اختیارات به همه کسب و کار, اما که نبود پشتیبانی شده توسط دیگران است.

محلی شهرستانهای: تا کنون موارد

Riverside County: مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد 97 جدید COVID-19 موارد و هفت ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. در مجموع 235 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد است که در حال حاضر 5,440. شهرستان گزارش اولین مورد بیش از دو ماه پیش در مارس 7.

در حال حاضر 188 بیماران بستری از جمله 66 در بخش مراقبت های ویژه. که کاهش 18 بستری شدن در بیمارستان گزارش در 24 ساعت گذشته.

علاوه بر این مقامات گفت: 3,254 مردم بهبود در شهرستان است که 224 بیماران بیشتر از روز قبل.

در Riverside County jail سیستم 190 نفر از زندانیان دارای آزمایش مثبت و 134 بهبود یافته اند. سه زندانی در شهرستان سیستم فوت کرده اند.

Riverside County تایید کرده است در مورد 222 مورد در هر 100,000 نفر است.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 3,221 آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان به تاریخ. در مجموع بخش خصوصی و آزمایشگاه در شهرستان انجام داده اند 78,939 آزمون.

ایالت مورد 2,796 آزمون در هر 100000 نفر انجام شده تا به امروز است.

سان برناردینو شهرستان: مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد 45 جدید کروناویروس موارد و یکی از ویروس های اضافی مربوط به مرگ است. در مجموع 139 نفر کشته شده اند در این شهرستان با توجه به COVID-19 عوارض پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد است که در حال حاضر 3,198. این دو برابر شدن زمان افزایش یافته به 13.2 روز از 13 روز قبل.

تا کنون 33,348 افراد آزمایش شده در این شهرستان با 9.6 درصد از کسانی که تست مثبت است. شهرستان گزارش نتایج حاصل از 61 آزمون در روز پنج شنبه که حدود سه آزمون گزارش شده در هر 100 ، 000 ساکنان در آن روز.

متناقض رشد در موارد احتمال وجود دارد با توجه به آزمایش روزانه ظرفیت یک جزر و مدی از ابتلا تا در عقب وارد شده آزمون و کندتر روز هنگامی که نیروی انسانی نیست در ظرفیت.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات شهرستان در روز پنج شنبه گزارش 12 مورد جدید و اضافی مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که 878 موارد مثبت و 39 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 113 موارد و 1 مرگ
 • Coachella: 174 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • دزرت هات اسپرینگز: 53 بيمار و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 175 مورد و 4 و میر
 • La Quinta: 84 مورد و 7 و میر
 • نخل کویر: 127 موارد و مرگ و میر 12
 • پالم اسپرینگز: 108 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 31 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 6 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 11 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 38 مورد و 3 مورد مرگ و میر; North Shore: 7 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 25 موارد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 14 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 10 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 9 مورد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 73,164 موارد مثبت و 3,032 مرگ و میر با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز پنج شنبه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب