آیزنهاور را 'ویروس Avenger' decontaminates N95 ماسک باعث می شود آنها را قابل استفاده مجدد

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:51 PM EDT مارس 19 سال 2020تصدیق کرد که کمبود N95 ماسک ماسک همچن

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

تصدیق کرد که کمبود N95 ماسک ماسک همچنان به عنوان یک نگرانی در حال مبارزه با کروناویروس همه گیر آیزنهاور مقامات بهداشتی می گویند که آنها در بر داشت یک راه برای این که قبلا تنها-استفاده از پوشش صورت استفاده مجدد است.

نمایشگاه "ویروس Avenger" که — با تشکر از پرقدرت چراغ اشعه ماوراء بنفش — sanitizes به عنوان بسیاری که 90 که قبلا با استفاده از ماسک در زمان پرسنل پزشکی در رانچو مایراج بیمارستان گفت: دستگاه را در مفید آمده است به خصوص اگر یا که وجود دارد یکی دیگر از اورژانس کمبود این ماسک است.

"این قطعا پتانسیل به یک بازی تعویض" افسر ارشد پزشکی آلن ویلیامز روز سه شنبه گفت. "ما باید یک راه برای حفظ منابع که در معرض خطر هستند."

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری N95 ماسک ها تنگ اتصالات و فیلتر حداقل 95% از ذرات در هوا. اثر خود را ساخته شده است که آنها باید برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان یک نتیجه در دسترس بودن این مواد کاهش یافته است به عنوان در سراسر کشور تقاضا برای آنها افزایش یافته است.

قبل از ورود این بیماری همه گیر در Coachella Valley, آیزنهاور کارکنان با استفاده از به عنوان بسیاری از 2,000 N95 ماسک در هر ماه.

اما در ماه مارس طول اولیه افزایش محلی COVID-19 موارد آیزنهاور پرسنل پزشکی با استفاده از نزدیک به 1000 ماسک یک روز در بیمارستان سخنگوی لی برنج گفت.

استفاده از آهسته و بیمارستان در حال حاضر دارای یک منبع کافی از ماسک که restocked هر ماه.

با این وجود مقامات گفت: این بیماری همه گیر باقی می ماند غیر قابل پیش بینی و انتقام خواهد اطمینان وجود دارد پاک کردن ماسک های موجود در صورت های اضافی کمبود.

"آنها در حال رفتن به طور مداوم با استفاده از یک ماسک که بهداشتی" ویلیامز گفت.

آیزنهاور یکی از تعدادی از بیمارستان ها در سراسر کشور است که آمد تا با یک راه برای ضدعفونی خود را که قبلا با استفاده از ماسک — اغلب با استفاده از نور ماوراء بنفش.

با توجه به آیزنهاور مقامات نور ماوراء بنفش — UVC به عنوان مخالف به UVA و یا UVB نور استفاده شده است که در تخت برنزه — مختل coronavirus' مواد ژنتیکی آن را ممکن است به صورت ماسک به توان مورد استفاده مجدد قرار.

آونجر که نگه داشته است در آیزنهاور را در بخش اورژانس هزینه حدود $50,000 شد و برای پرداخت با کمکهای مالی به بیمارستان COVID-19 پاسخ صندوق.

ماسک آویزان هستند در یک خط در دستگاه استوانه ساختار است که UVC چراغ در مرکز آن است. هنگامی که دستگاه پر شده است و پس از آن بسته ماسک در حال چرخش برای دو دقیقه پس از هر بخشی از آنها را به درستی در معرض چراغ.

Decontaminated ماسک ها و سپس حذف شده از دستگاه و برای صاحبان آنها بازگشت.

کارکنان در کویر مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز و جان اف کندی بیمارستان یادبود در Indio که متعلق به Tenet Healthcare Corporation, دریافت N95 ماسک به صورت روزانه با توجه به شعار سخنگوی تاد برک.

"ما در حال حاضر عرضه فراوان," برک گفت.

ماسک: نخل کویر تصویب قطعنامه برای ماسک شبیه به لا کوئینتا را

ماسک: کالیفرنیا قبیله ای قمار شروع به باز کردن و ماسک مورد نیاز

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب