در خونین بینی جیب خالی بستن یک نوار شیرجه می ایستد در پایان جهان

وجود دارد یک دلیل شیرجه بارها و بارها باید همیشه ارائه پربار تنظیمات برای داستان سرایی از The Iceman Cometh به

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399

وجود دارد یک دلیل شیرجه بارها و بارها باید همیشه ارائه پربار تنظیمات برای داستان سرایی از The Iceman Cometh به سلامتی. بزرگ آشامیدنی ایجاد شده است داستان خراشیده به مبلمان آن تاریخ در آن دوده. هیچ براق روکش یا 15 دلار کوکتل; فقط کمی رنگ ورو رفته سطوح و همان مرد پشت بار که slinging پیمانه نیم لیتری تا زمانی که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید. آبیاری محلی چاله ها را یک بار بازدید و گاه به گاه مشتریان, اما مهمتر از همه آنها باید به طور منظم. یک راه برای قضاوت یک نوار است که توسط آن بسیاری از چهره های آشنا.

و به همین دلیل آن را احساس می کند مانند یک تراژدی هر زمان که یک معشوق قدیمی بار یا میخانه و یا میخانه خاموش شود. به ناچار آن را بیش از فقط یک محل برای گذراندن وقت و نوشیدنی (یا بیش از حد بسیاری از نوشیدنی). آن را یک "مقام سوم" در میان فضایی که در آن زمان به نظر می رسد به مکث. مردم استراحت و اجازه گارد خود را. آنها مبارزه می کنند و استدلال می کنند و به داستان های بلند و در طول زمان آنها را به دوستان. و یا خانواده است. در بهترین شب یک بار احساس می کند مانند یک نگاه اجمالی از بهشت است. در اکثر شب است و جایی است که شما را به فرار از جهان خارج در حالی که برای.

که احساس یک نوار به عنوان یک پناهگاه از کوره در رفته است که در قلب خونین بینی و جیب خالی. Documentarians و برادران و بیل ترنر راس وقایع شب گذشته از خدمات لاس وگاس نوار شیرجه به نام خروش '20s به عنوان به طور منظم آمده و به مبارزه و بوسه و سعی کنید به صورت واقعیت این است که جایی که احساس بیشتر شبیه این بود که ایشان دیگر وجود دارد. برای آنها آن را پایان جهان است.

اما گرفتن وجود دارد: نوار هرگز دقیقا وجود داشته است. در حالی که راس برادران را اغلب فیلم های مستند ساخته شده برای خونین بینی جیب خالی آنها با استفاده از یک نوار مختلف به عنوان یک مجموعه (در نیواورلئان!) و استخدام افراد به شخصیت های بازی بسیار شبیه به خود را دارند. سپس آنها شات این فیلم بیش از سه روز از جمله ماراتن 18 ساعت جلسه که تحت پوشش کل "آخرین روز" از نوار عملیات.

است این فیلم داستان ؟ بله از لحاظ فنی. آن است غیرداستانی? نه دقیقا. آن را "واقعی"? کاملا.

شما می توانید گرفتن یک نگاه اجمالی از فیلم خدمه در آینه و camerawork سراسر احساس می کند بیشتر شبیه به مسائل vérité از اکثر داستانی فیلم که تمایل به استفاده از یک کنترل شده تر ، اين هاردکور تا به حال یک طرح برای چگونه روز می بازی — چه زمان مردم را نشان می دهد تا زمانی که آنها می خواهم ترک تقریبا چه اتفاقی خواهد افتاد در این میان اما هیچ مجموعه اسکریپت به طوری که "به طور منظم" توسعه شخصیت ها و روابط در زمان واقعی است. آن را بسیار احساس می کند مانند شما تصادفا به یک شیرجه نوار عنوان آن را می بندد تا مغازه.

نوار را به طور منظم نیست و آینده وگاس خودی. آنها اغلب افرادی که احساس سرخورده و شکست جهان: انیمه, سابق نوازندگان خود اعلام کرد شکست مردم خاراندن کردن زندگی در لبه از شهر که بیشتر شبیه به امریکا id. عمل بینی خونین خالی جیب اتفاق می افتد تقریبا به طور کامل در داخل نوار, اما از طریق مکالمات بین به طور منظم و نکات از خارج که از طریق شکستن در تلویزیون ما نگاه اجمالی و به یاد داشته باشید آنچه که شخصیت ها در حال تلاش برای فرار — جهان است که احساس می کند مانند آن را imploding.

تماشای خونین بینی جیب خالی است مانند گوش دادن به یک آهسته ضجه و زاری کردن. سال تصویب, در حالی که ما sip یک پاینت و بازشماری همان داستان های قدیمی به همان چهره است. همه سنین است. روابط و دوستی می آیند و بروید. Nothing lasts forever حتی grimiest ترین grizzled بار در شهر جایی که به نظر می رسد از زمان. این فیلم به زیبایی همدلانه کار هنری است.

خونین بینی جیب خالی اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 است. آن را باز کرد در مجازی اکران آغاز ژوئیه 8. یک لیست از شرکت تئاتر در دسترس است در این فیلم در وب سایت. (شما دریافت اجاره لینک و سود کمک به حمایت از تئاتر مستقل شما را انتخاب کنید در صفحه.)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب