بیش از حد به زودی برای داده های کالیفرنیا بازگشایی بیشتر کسب و کار

کاتلین Ronayne آسوشیتد پرسمنتشر شده 12:10 PM EDT 28 مه سال 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — گاوین Newsom گردد

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — گاوین Newsom گردد تا خود را به عنوان یک داده محور فرماندار اجازه حقایق دیکته شده است تا حد زیادی محتاط رویکرد به امنیت عمومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر برخی از کالیفرنیا مقامات بهداشت بدانم در صورتی که هنوز این مورد به او حرکت می کند به سرعت خود را از طریق چهار مرحله برای بازگشایی دولت است. در میان منتقدان است سارا کودی سانتا کلارا کانتی افسر بهداشت در خط مقدم خاموش کردن منطقه خلیج سان فرانسیسکو در اواسط ماه مارس که در خدمت به عنوان یک مدل برای دولت و سایر نقاط کشور است.

"دولت اصلاحات در حال ساخته شده و بدون درک واقعی از عواقب آنچه در آخرین حرکت بوده است," او گفت: این شهرستان با هیئت ناظران شنبه. "ایجاد تغییرات بیش از حد اغلب ما را کور کرده است."

در کمتر از 10 روز Newsom اعلام کرده است قوانین اجازه می دهد 47 از دولت 58 شهرستان برای بازگشایی رستوران ها و مراکز خدمات مذهبی و سه شنبه سالن مو. او گفت: این ورزشگاه می تواند باز در عرض چند هفته. همه باید با انجام تغییرات.

او برگ تمام از بازگشایی تصمیم گیری به مقامات محلی تخمگذار از اهداف شهرستانهای آمار باید در تست ردیابی و caseloads. اما سریع آرامش نگرانی از برخی از کارشناسان بهداشت و درمان و نمایندگان مجلس داده شده است که می توانید آن را دو تا سه هفته برای شیوع جدید به نمایش در داده ها. شهرستان در منطقه خلیج سانتا کلارا نیست رفته به سرعت به عنوان دولت است. لس آنجلس مرکز ایالت coronavirus شیوع گفت: این طرح به دنبال تایید از دولت شروع به بازگشایی.

"ما باید خشک آتش زنه در همه جا و ما نمی خواهیم به یک آتش سوزی بزرگ دوباره" کودی گفت. "آنچه ما نمی خواهیم یک آتش سوختن خارج از کنترل است که ما می توانید ببینید که چرا ما در حال رفتن به حرکت به آرامی."

تنها دو نفر از شش منطقه خلیج شهرستانهای استان است که در ابتدا تمام ساخته شده از اواسط ماه مارس تصمیم به قفل کردن, سان فرانسیسکو, سانتا کلارا دیده اند رای از موارد سطح و یا کاهش در هفته گذشته یکی از الزامات تحت Newsom اولیه رهنمود برای شروع بازگشایی. بستری شدن در بیمارستان باید مسطح یا کاهش در تمام شش شهرستانهای استان است.

دیوید Relman یک میکروبیولوژیست و درمان در دانشگاه استنفورد پزشکی مشترک کودی شک و تردید. معیارهای اطراف تست و ردیابی معقول است گفت: اما او پرسش که آیا شهرستانهای واقعا قادر به اجرای قوانین و پاسخ به پتانسیل شیوع است.

"اگر چیزی نتواند ما دو مشکل داریم: یکی این است که ما در حال رفتن به می دانم که برای در حالی که کمی و در آن زمان تاخیر همه چیز در حال بدتر شدن ما بدون دانستن آن" Relman گفت. "و نکته دوم این است که بعد از آن شما باید قادر به گرفتن back up برای فشار به عقب و بازگرداندن ثبات است."

سخنران برای Newsom و دولت را در بخش بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر چهارشنبه.

این فرماندار دموکرات روز سه شنبه گفت که او با اعتماد به نفس در مورد حرکت رو به جلو به این دلیل که دولت در حال حاضر تست بیش از 60 ، 000 نفر در روز است و با ثبات نرخ از موارد مثبت کافی تجهیزات حفاظتی برای کارگرانی که به آن نیاز دارند و تقریبا از 3000 تماس ردیاب برای ردیابی گسترش یافته است. که هنوز هم از هدف خود را از 10,000.

او اذعان کرد: "ما در حال ورود به ناشناخته ها تست نشده" و این که دولت و استان ها باید آماده برای تشدید محدودیت دوباره اگر لازم است.

از Sacramento County, که بازگشایی رستوران ها در هفته گذشته سناتور. ریچارد ظرف یک پزشک می گوید: او یک "کمی در رابطه با این سرعت که ما با آن در حال حرکت است." او در مورد این دولت حرکت اجازه می دهد تا رستوران و مراکز خرید و مراقبت از کودک و سایر خدمات برای باز کردن با تغییرات. اما او شگفت زده به فرماندار اعلام سریع کمتر از یک هفته بعد که کلیساها و سالن مو می تواند بازگشایی شده است.

دیگر دموکرات ها حمایت Newsom حرکت از جمله Assemblywoman Cottie پتری-نوریس که نشان دهنده بخش هایی از اورنج کانتی که همچنین پاک به بازگشایی رستوران بیش از آخر هفته.

"اگر هر کس به پیروی از قوانین و دستورالعمل ها و تغییرات است . . . ما کاملا می تواند از طریق این حرکت با خیال راحت و مسئولانه" او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. کالیفرنیا تا به حال نزدیک به 100,000 موارد و بیش از 3,800 نفر کشته شده اند.

آسوشیتد پرس نویسنده جینی هار در سان فرانسیسکو کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب