شد خیابان چروکی ضربه توسط یک گردباد ؟

برای بزرگنمایی کلیک کنید دویل مورفی باقی مانده از سقف فرود آمد در برابر یک ماشین در ایندیانا خیابان در ط

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Debris from a roof landed against a car on Indiana Avenue during last night's storm. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • باقی مانده از سقف فرود آمد در برابر یک ماشین در ایندیانا خیابان در طول شب گذشته طوفان.

حدود 8 p. m. روز شنبه, St. Louis Alderman دن Guenther بود که در یک محل از خیابان چروکی جشن یکی از رویدادهای جدید زندگی فعلی ما — اجتماعی فاصله جشن تولد — هنگامی که یک قدرتمند باد لعنتی از طریق محله.

"ما شنیده سر و صدا و سپس زونا شروع به آمدن خاموش گاراژ می گوید:" Guenther که نشان دهنده نهم بخش است.

خطوط برق را برانگیخت و یک ترانسفورماتور منفجر Guenther می گوید. از طریق محله و وزش باد و پاره پاره سقف خاموش انداخت باقی مانده به خیابان ها و جامعی اندام کردن درختان. هیچ کس مجروح شد اما Guenther می گوید دوازده خانه از دست داد سقف در طول طوفان ناگهانی. او بعد از تماشای یک ویدیو نشان دادن آنچه به نظر می رسد این ویژگی چرخش از یک گردباد.

"این خیلی رفت راست پایین چروکی از نبراسکا به برادوی" Guenther می گوید.

تا کنون خدمات ملی آب و هوا است نه تایید آن یک گردباد. یک کارمند گفت: Riverfront Times آن به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک قوی "خط مستقیم" باد: "که چه آن را مانند نگاه در رادار نیز هست." نیروی انسانی در خدمات ملی آب و هوا محدود شده است به دلیل COVID-19 بنابراین این سرویس نیست و به احتمال زیاد به انجام بازرسی.

هر آنچه در آن بود, آسیب نگه داشته خدمه از شهر و Ameren مشغول طریق شب, پاکسازی دور مانده و بازگرداندن قدرت. حدود 600 خانه های از دست رفته برق.

"این یک واکنش بسیار خوب این شهرستان برای دریافت پشت چراغ و علائم توقف و برگشت تا" Guenther می گوید.

روز چهارشنبه بعد از ظهر بیشتر از درختان و انبوهی از کاغذ قیر اندود از پشت بام های پاکسازی شده بود و از جاده ها و زندگی به حالت عادی بازگشت همه گیر روزمره.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A roof was down on the sidewalk in front of a Utah Street house. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • سقف پایین بود در پیاده رو در مقابل یوتا خانه خیابان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن