مسابقه را coronavirus تست به عنوان آسان به عنوان یک تست حاملگی

با وجود داشتن بیش coronavirus موارد از هر کشور امریکا و دارای یک تست زیر نرخ چندین کشور است که کاهش سرانه نرخ

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

با وجود داشتن بیش coronavirus موارد از هر کشور امریکا و دارای یک تست زیر نرخ چندین کشور است که کاهش سرانه نرخ ویروس.

آهسته اجرای تست "است فلج ما از ساخت پیشرفت بیشتر و باز کردن اقتصاد می گوید:" رایان Demmer از بخش اپیدمیولوژی و بهداشت جامعه در دانشگاه مینه سوتا است.

در حالی که آزمایش برای فعال عفونت بسیار بهبود یافته از ماه مارس آزمون هنوز در تامین کوتاه مدت در برخی از مناطق در سراسر کشور است. و که در آن آزمون ها به آسانی قابل دسترسی و نتایج هنوز هم می تواند چندین روز طول بکشد.

در حال حاضر شرکت های متعددی در حال مسابقه به توسعه سریع در خانه تست. به جای نیاز به پیشرفته آزمایشگاه تجهیزات برای پردازش به عنوان زمان آزمون انجام این امکانات جدید را با استفاده از نمونه های جمع آوری شده در خانه و مانند تست بارداری شما مثبت یا منفی در کمتر از یک ساعت. (این آزمون در حال متمایز از در خانه مجموعه کیت نیز در حال نورد از که شما نیاز به ارسال نمونه به آزمایشگاه برای پردازش.)

اگر این تست سريع اثبات می شود دقیق و مقرون به صرفه و آسان برای ساخت آنها می تواند اجازه می دهد بسیاری از آمریکایی ها به آزمون خود را حتی به صورت منظم. این می تواند یک دارایی بزرگ در مبارزه با کروناویروس که همچنان به گسترش در آمریکا و گرفتن جان هزاران نفر در هفته است.

"این ابزار ضروری و مورد نیاز می گوید:" آماندا کستل, دکتر و استاد اپیدمیولوژی در hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

و برای SARS-CoV-2 ویروس که باعث Covid-19 تست بسیار مهم Demmer می گوید: "از آنجا که بسیاری از این انتقال اتفاق می افتد از افراد بدون علامت و یا presymptomatic مردم" — افرادی که هیچ نشانه ای از ویروس. (در واقع مردم به نظر می رسد اکثر عفونی فقط قبل از آنها شروع به علائم.)

اما وجود دارد بسیاری از هشدارهای به نورد در مقیاس بزرگ و سریع در خانه تست برای coronavirus. برای مثال نتایج نیاز به اشتراک گذاشته شود با مقامات بهداشت عمومی برای پیگیری موارد و ردیابی اطلاعات تماس افرادی که تست مثبت و هیچ کس را در جای خود قرار داده یک راه برای انجام این کار نشده است. و این آزمون که برخی از آنها خواهد شد به احتمال زیاد باید دقت پایین تر از زمان تست PCR نیز هنوز احتمالا حداقل چند ماه دور از دسترس بودن.

برای شروع, آن را به شدت روشن است که ما نیاز سریعتر و بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس تست.

در زمان تست در ایالات متحده به طور معمول نیاز به مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE است که هنوز هم در عرضه محدود در برخی از مکان ها) برای جمع آوری نمونه. سپس آن را نیاز به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل آن (که طول می کشد ساعت و ماشین های گران قیمت برای تقویت ژنتیکی امضای ویروس). این منابع فشرده فرآیند است و نه ثابت به مقیاس پذیر به روش حتی 500,000 آزمون در هر روز است که کارشناسان می گویند که ما باید انجام حداقل. و آزمایشگاه پردازش این آزمون ادامه داشتن عمده انباشت پرونده ها و کمبود عرضه — از سواب بینی به دستگاه های تست — بیشتر مانع اجرای گسترده تر.

انتظار طولانی برای نتایج که هنوز هم معمولا روز نیز ناشی از مسائل.

قبل از دریافت نتایج خود مردم توصیه خود به قرنطینه فقط در مورد. در علاوه بر این به مردم همیشه مطابق این تاخیر نیز می تواند تاخیر شناسایی تماس های شخصی از افرادی که آلوده می شوند.

به عنوان کستل که مطالعه تست و ردیابی برای عفونت اچ آی وی در یادداشت "هر زمان شما می توانید به کسی تست شده و ارائه آنها را با نتایج خود را در سمت راست پس از آن و وجود دارد یک مزیت برای بهداشت عمومی تلاش برای جلوگیری از انتقال بيماري." تا کنون ما واقعا قادر به انجام این کار برای Covid-19 قابل توجهی در هر مقیاس.

در بهترین حالت وجود دارد برخی از coronavirus آزمون است که می تواند به ارائه نتایج در عرض چند ساعت اگر تست انجام شده در سایت (مانند در یک مرکز مراقبت های بهداشتی است که دارای یک آزمایشگاه تست) اما در دسترس بودن آنها بسیار محدود است. و دقت یکی دیگر از آزمون های ساخته شده توسط ابوت که وعده داده شده پاسخ در کمتر از یک ساعت بوده است به سوال نامیده می شود.

داشتن یک تست است که مردم می تواند بدون دیدن یک مراقبت های بهداشتی کارگران در فرد نیز می تواند مفید باشد, صرفه جویی در فشار بر پرسنل پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی.

"در خانه آزمون می تواند آن را حتی امن تر برای آزمایش افراد با علائم کاهش قرار گرفتن در معرض برای کارکنان مراقبت های بهداشتی می گوید:" امیلی توت مارتین متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. آن را نیز ممکن است مردم را تشویق می کنیم که مطمئن هستند که اگر آنها بیمار برای دریافت تست شده است.

در اواخر ماه آوریل ایالات متحده غذا و دارو آغاز شد اجازه برخی در خانه مجموعه کیت برای coronavirus آزمون وجود دارد در حال حاضر شش جمله کیت که شده اند مجاز است. این کیت اجازه دهید مردم خود را جمع آوری نمونه (چه از طریق بینی گرد و خاک و یا بزاق) در خانه قبل از پستی و آن را به یک آزمایشگاه است. با اجتناب از سفر به یک مرکز پزشکی برای آزمایش آنها می تواند به محدود کردن گسترش ویروس اگر به آنها آلوده و کاهش شانس خود را از ابتلا به آن اگر آنها نیست.

این آزمون جدید مجموعه روشها هنوز هم نیاز به آزمایشگاه پردازش و چند روز برای دریافت نتایج. و بسیاری از آنها هنوز هم تنها در دسترس در مقادیر محدود و استفاده می شود در درجه اول برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

ما فن آوری است که می تواند تشخیص ذرات ویروسی با سرعت بیشتری و با دور کمتر از تجهیزات اصلی روش PCR. در خاص وجود دارد که دو کلید تکنیک های محققان در حال حاضر در حال پیگیری است.

یکی از روش های شناخته شده به عنوان آنتی ژن-بر اساس تست. این آزمایشات به دنبال ویروس-پروتئینهای خاص در مخاط از بینی سواب و می تواند تولید سریع بازخوانی مانند یک خط بر روی یک نوار تست اگر ویروس در حال حاضر. (این است که در مقایسه با تست PCR است که تکیه بر ضرب مواد ژنتیکی ویروس — گران قیمت با ماشین آلات و دقیق آزمایشگاهی دست زدن به — قبل از این ویروس شناسایی می شود.)

فن در حال کار برای ساده سازی این نوع آنتی ژن تست دیده می شود در اینجا در یک آزمایشگاه در برزیل برای ایجاد امن و دقیق در خانه coronavirus کیت های آزمایش.
پدرو ویللا/گتی ایماژ

آنتی ژن تست در حال حاضر استفاده می شود برای تست سريع برای گلودرد در دفاتر پزشکان و به عنوان بخشی از در خانه آزمون HIV (که همچنین به دنبال آنتی بادی ها به ویروس). کاخ سفید صحبت کرد تا پتانسیل در مقیاس گسترده ای استفاده از این آزمونها و FDA مجاز اولین بار در ماه مه.

آنتی ژن تست هستند اما کمتر در نظر گرفته دقیق از زمان تست PCR با برخی از شرکت ها برآورد آزمون خود را از دست یک پنجم افرادی که Covid-19. این ممکن است در بخشی به دلیل بر خلاف تست PCR نیست ضرب ذرات ویروسی و بنابراین باید به تکیه تنها بر مقدار جمع آوری شده در نمونه است. به طوری که آنها می تواند به خصوص مستعد ابتلا به از دست رفته عفونت در افرادی که در اوایل عفونت و یا افرادی که نمی جمع آوری نمونه به درستی. بنابراین برخی از کارشناسان نشان می دهد این آزمون را به عنوان یک خدمت سریع اولیه "غربالگری"; به احتمال زیاد موارد را پس از دریافت یک سنتی تست PCR برای تایید و تشخیص است.

روش دیگری با استفاده از CRISPR ژن-تکنیک ویرایش. این اعزام ویژه طراحی مولکول برای پیدا کردن توالی ژنتیکی در SARS-CoV-2 ویروس و فعال کردن ترکیبات به ارسال یک سیگنال — دوباره مانند یک خط بر روی یک نوار تست — اگر ویروس در حال حاضر. این می تواند انجام شود در حدود 20 دقیقه در خانه. دو تا از معروف ترین دانشمندان در تکنولوژی CRISPR جنیفر Doudna از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و فنگ ژانگ از دانشگاه MIT در حال هر کاری را به آزمون به بازار است که با استفاده از این فرایند (با ماموت Biosciences و شرلوک Biosciences بود).

قبل از همه گیر, ضربه, تکنولوژی CRISPR در حال حاضر یک پتانسیل سریع ابزار تشخیصی برای بیماری های دیگر مانند سل است. نتایج حاصل از مطالعات اولیه مانند سل یکی از آن را نشان می دهد ممکن است نسبتا بالا و میزان دقت و اولیه غیر همکار-بررسی مقاله توسط محققان در شرلوک Biosciences گزارش آزمایشگاه مبتنی بر CRISPR Covid-19 تست دقت شبیه به روش PCR انجام شد.

مانند زمان ویروسی تست PCR هر دو از این آزمون جدید انواع تنها به دنبال زمان عفونت نه قبلی. توسعه سریع در خانه آزمون قبلی عفونت (به دنبال coronavirus آنتی بادی) شده است کمتر از یک اولویت است.

"من می خواهم را انتخاب کنید برای تست عفونت در خانه بیش از یک تست برای آنتی بادی به دلیل آن را می توانید تغییر دهید و تصمیم گیری است که شما را که همان روز برای جلوگیری از گسترش به دیگران می گوید:" توت مارتین. "برای کنترل این بیماری همه گیر شدن دقیق ویروسی آزمون به دست مردم با علائم بالقوه برای متوقف کردن انتقال و از طریق یک جامعه است. که فوق العاده با ارزش است."

اما فقط داشتن این آزمون به طور گسترده ای در دسترس نمی خواهد تضمین کند از coronavirus را افزایش. "این امر می تواند یک راه مناسب برای گسترش و در دسترس بودن تست; اما به آن نیاز دارد به دقت فکر کردن" کستل می گوید. یکی از مشکلات بالقوه با صفحه اصلی بر اساس آزمون این است که شما می تواند از دست دادن توانایی برای ردیابی ویروس: که در آن است و که در آن در حال گسترش است.

در حال حاضر به دلیل Covid-19 تست های در حال اجرا را از طریق تایید آزمایشگاه وجود یک ساختار در محل برای جمع آوری اطلاعات در مورد نتایج مثبت و همچنین منفی. این اطلاعات می شود گزارش های محلی و دولت در بخش بهداشت و درمان در نهایت دولت فدرال است. با این اطلاعات مقامات می توانند یاد بگیرند که در آن ویروس است و اینکه آیا شیوع آن در حال افزایش است یا کاهش در برخی نقاط و می دانم که آنها برای تماس با ما به مردم اجازه دهد که می خواهم در معرض شده کسی آلوده می دانم که آنها باید خود قرنطینه و شاید به دنبال تست و مراقبت است.

اما اگر مردم قادر به دریافت نتایج سریع از یک کاغذ نوار در خانه وجود دارد که یک خطر واقعی از دست دادن این نظارت است که ضروری است برای کاهش گسترش این ویروس در سراسر کشور است.

افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس خواهد خود نیاز به قرنطینه و ایده آل مخاطبین خود نیاز به توان و مطلع را نیز از خود جدا کنند. اما اگر هیچ دکتر یا بهداشت رسمی درگیر در فرایند است که ردیابی و جداسازی ممکن است اتفاق نمی افتد. علاوه بر این, آن می تواند مهم برای کسانی که برای دریافت نتیجه تست مثبت در صفحه اصلی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی به عنوان مورد نیاز است. بدون رفتن را از طریق یک آزمایشگاه و یا مراقبت های بهداشتی سیستم این پیام ها و اتصالات می تواند به راحتی از دست داد.

"اگر مردم به انجام خود به خود تست در حالت ایده آل یک روش خواهد بود در محل برای اطمینان حاصل شود که نتایج آزمون دریافت گزارش به بخش بهداشت محلی," کستل می گوید. آنچه که دقیقا این امر مانند این است که هنوز روشن نیست. ماموت Biosciences که در حال کار بر روی یکی از CRISPR آزمون پیشنهاد کرده است برای مثال احتمالا به نحوی یکپارچه کردن آزمون با یک برنامه است که گزارش نتایج ناشناس.

و برای بیمار طرف از کستل در زمینه اچ آی وی, صفحه اصلی مبتنی بر آزمایش او اشاره می کند که با داشتن یک خط تلفن مصرف کننده برای مردم به تماس با سوال در مورد گرفتن تست خود تفسیر نتایج و متصل به مراقبت های بهداشتی نیز مهم است.

در عجله برای گرفتن تست های بیشتر — ویروس-تشخیص آزمون و همچنین آنتی بادی آزمایش — برای بیشتر مردم FDA دست تکان داد از طریق ده ها تن از نام تجاری جدید تشخیص بدون معرض آنها را به در-عمق و موشکافی. آن را انجام داده است تا تحت اضطراری مجوز استفاده از قدرت که waives استاندارد طولانی فرآیند تصویب. نتیجه این است که آزمایش های متعدد مستقر شده اند با ناقص دقت نرخ — برخی برآوردها نشان می دهد حتی در زمان تست PCR ممکن است از دست رفته تا به یک پنجم از coronavirus عفونت (برخی از این ممکن است با توجه به آزمایش های خود و برخی به ناقص جمع آوری و حمل و نقل مواد و روشها).

هنگامی که صحبت کردن در مورد پوسته پوسته شدن سریع صفحه اصلی مبتنی بر تست به طور بالقوه کل کشور و مردم با دادن یک ابزار است که در اصل به آنها گفت که آیا یا نه آنها آلوده شدند (و می تواند افراد دیگر را آلوده), Demmer می گوید: ضروری است این آزمایشات دقیق باشد.

Health workers in gloves, gowns, and face masks bag a testing vial in a biohazard bag. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

"این آزمون باید خوب و معتبر و من فکر می کنم ما یک راه طولانی از داشتن آن," او می گوید. آنتی ژن تست برای مثال تمایل به انجام بهتر زمانی که به دنبال برای باکتری ها از ویروس ها. و CRISPR آزمون هستند بنابراین آنها هنوز در حال مطالعه.

مهم ترین منطقه از دقت نیاز به منفی کاذب هستند. یک منفی کاذب می گوید یک فرد آنها ندارد و این ویروس زمانی که آنها واقعا انجام دهد. و در این مثال فرد ممکن است "کاذب از اطمینان و احتمالا کمتر پایبندی به اجتماعی فاصله منجر به گسترش بیشتر این بیماری" کستل می گوید.

Demmer موافق است. "اگر آن را به مقیاس به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم آن را می شود بسیار نزدیک به کامل به واقعا حذف منفی کاذب," او می گوید. (گاه به گاه مثبت کاذب برای عفونت-تشخیص آزمون خواهد بود کمتر از یک شکست در کنترل این بیماری همه گیر.) او اشاره می کند که برای اطمینان از این مقررات دولتی از این آزمایشات ضروری خواهد بود.

و مردم در این آزمون نیز نیاز به درک محدودیت های آن است. "این خواهد بود مهم است که مسئولیت ها را به کاربران یادآوری است که نتایج آزمون تنها منعکس کسی وضعیت را برای آن روز خاص و زمان" کستل می گوید. یک نتیجه منفی یک روز را تضمین نمی کند که فرد نمی خواهد آلوده و عفونی در روزهای آینده.

زمان مراقبت های بهداشتی کارگر-اداره coronavirus آزمون اجرا حدود 50 دلار به 100 دلار در هر. و آزمون است که به شما اجازه می دهد به جمع آوری نمونه در صفحه اصلی و ایمیل آن را به یک آزمایشگاه در اطراف هزینه $135 $150.

بنابراین اگر چه برخی از شرکت ها از جمله فورد, Smithfield, مواد غذایی و UnitedHealth — شروع به تست بیشتر از کارگران خود را به عنوان آنها بازگشت به کار این قیمت آن را غیر واقعی برای بسیاری از کسب و کار برای تست هر کس به طور منظم برای مدت طولانی.

Demmer نشان می دهد که اگر جدید سریع تست های تشخیصی می تواند رویکرد چیزی نزدیک به $1 آنها می تواند مستقر تقریبا در همه جا. و بسیاری از این تست سريع به دنبال مانند آنها می تواند در کمتر از 10 دلار هر که می تواند در بهبود گسترده در ساخت آنها را بیشتر در دسترس است.

Demmer اذعان ممکن است آن را یک رویا لوله اما چشم انداز خود را به این نوع از تست سريع در هر بیمارستان و مرکز بهداشتی و حتی در درب برای هر کسب و کار برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان. بنابراین اگر تست شد بسیار دقیق و یک رستوران می تواند امکان پذیر صفحه نمایش هر کس و در عرض چند دقیقه می دانم که آنها با خیال راحت می تواند اجازه می دهد در. "اگر مشتریان بالقوه می تواند به نمایش در آمد که حذف اکثریت قریب به اتفاق از نگرانی های خود را" Demmer می گوید.

حتی اگر سریع تست های دیدار با همه این معیارها آنها به احتمال زیاد هنوز هم بسیاری از ماه دور. از آنتی ژن تست برای مثال دیوید والت استاد پاتولوژی در Brigham و بیمارستان زنان گفت: CNBC که او انتظار دارد که آن را احتمالا خواهد بود چهار تا شش ماه قبل از آنها خواهد بود با توجه FDA مجوز.

اگر و هنگامی که آنها را در دسترس هر چند او گفت: "من گمان می کنم ما باید خیلی خوب نوار تست که مردم قادر خواهد بود برای خرید یک بسته و آزمون خود را هر چند روز و یا اگر آنها با توجه به رفتن به مدرسه یا محل کار."

ما به عنوان نگاه به آینده به سرماخوردگی و آنفولانزا در فصل پاییز و زمستان تست سریع می تواند تبدیل به حتی بیشتر مهم است. "من می توانید ببینید این که مفید باشد به خصوص در چند ماه هنگامی که ما ممکن است رقیب با Covid-19 و ویروس های دیگر در همان زمان" توت مارتین می گوید.

و توسعه سریع در خانه آزمون برای این ویروس های دیگر مفید خواهد بود بیش از حد فراتر از این بیماری همه گیر. "من دوست دارم برای دیدن سریع تست های تشخیصی برای تمام انواع ویروس های تنفسی و نه فقط SARS-CoV-2," او می گوید. "دانستن اینکه شما از آنفلوانزا در زمانی که شما فکر می کنید ممکن است فقط یک سرد می تواند شما را متقاعد به ماندن در خانه و نه گسترش آن به مردم آسیب پذیر است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب