اگر coronavirus مبارزه با "جنگ" مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک فاجعه فرمانده

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قاب مبارزه با کروناویروس به عنوان یک جنگ علیه "نامرئی دشمن." اما اگر این جنگ مغلوب

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قاب مبارزه با کروناویروس به عنوان یک جنگ علیه "نامرئی دشمن." اما اگر این جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک فاجعه فرمانده.

او ارائه شده این کشور هیچ طرح واقعی برای شکست coronavirus. او به طور مستمر به رهبری اقتدار خود را "ژنرال" در این جنگ — top مقامات بهداشتی مانند دکتر Anthony Fauci که انتقادی به جنگ ، او موفق به خود را در خط مقدم سربازان — پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان مشغول به کار درمان و نجات coronavirus بیماران حیاتی تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با جنگ. و او را به انجام کمی را به این کشور هم برای حمایت از تلاش های جنگی.

"من نمی مسئولیت در همه" مغلوب ساختن پیشی جستن infamously به خبرنگاران گفت: در ماه مارس است.

آمریکایی ها نه تنها باید رنج می برند هتک ابرو پیش نویس به صدای شیپور جنگ و سپس بلکه رنج می برند هتک ابرو از دست دادن آن است. بیشتر شهروندان آمریکایی بوده اند از coronavirus از طول و ویتنام و افغانستان و عراق جنگ های ترکیب شده است.

"این بدترین تصمیم گیری است که هر فرمانده ساخته شده است که حتی با توجه به عراق و افغانستان و ویتنام" Kristoffer زرگر یک جنگ عراق کهنه به من گفت: "و این همه اتفاق می افتد در اینجا در ایالات متحده است."

Vox را Ezra Klein اشاره کرد دو هفته پیش که چگونه شگفت انگیز آن است که بعد از ماهها به ما اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus وجود ندارد و برنامه ریزی برای شکست دادن بیماری و رسیدن این کشور به حالت عادی:

نزدیک ترین [دولت] آمده است مجموعه ای از دستورالعمل ها برای دولت به مشورت در هنگام بازگشایی. شما می توانید آنها را خودتان در خانه "باز کردن امریکا" صفحه فرود. دستورالعمل کاملا یک طرح اما آنها حداقل یک چارچوب: آنها تماس متحده به بازگشایی زمانی که caseloads افتاده اند به مدت 14 روز که بیمارستان ها می توانید آزمون تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور مستمر در هنگام تماس با ردیابی معماری است و در حال اجرا.

آن را به عنوان ظالمانه به عنوان اگر تهمت فرستاده بود واقعی نیروهای نظامی را به یک جنگ واقعی با طرح جنگ.

"در جنگ علیه این ویروس ما نیاز به یک کمپین برنامه ریزی و فرماندهان و ساختار فرماندهی به اجرای آن است. ما نمی به نظر می رسد که یا یک برنامه و یا فرماندهان به پیاده سازی آن" اندرو وبر پنتاگون بالا بیولوژیکی دفاع رسمی از سال 2011 تا 2014 به من گفت. "بود که شاید قابل اغماض در ماه های فوریه و مارس اما فراتر از رنگ پریده به ما وارد ماه شش نفر از این بیماری همه گیر."

زرگر که در جمع آوری اطلاعات نظامی ایالات متحده در سال 2005 به من گفت که او می بیند تشابه بین عدم برنامه ریزی برای جنگ عراق و تهمت را از دست داده و coronavirus.

"این دولت مانند [جورج] بوش را رفتن به جنگ فصاحت در حالی که داشتن 'سرباز' رفتن به جنگ بدون تجهیزات مناسب و اعداد و یا استراتژی" او به من گفت. "بسیاری از سرخوردگی اولین پاسخ دهندگان احساس امروز هستند و چه سربازان در عراق احساس می شود."

در بالا از آن تهمت است که در حال حاضر اعلام پیروزی با وجود جنگ بودن به مراتب بیش از. او خواستار بازگشایی این کشور و باید همه چیز را به بازگشت به راه آن بود حتی در حالی که ما تایید می کند حدود 1000 تا 2000 جدید کروناویروس مورد در هر روز است. این در اثر است و درست مانند زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش اعلام کرد: "ماموریت انجام شد" و قبل از جنگ عراق برنده شد.

این رویکرد برای قرار دادن آن ملایم است نه یک طرح جنگ. این بداهه است. این مبارزه معادل گفت: "ما قصد داریم به دنبال صدا استراتژی نظامی. ما فقط کشتن زمانی که ما نیاز به." که ممکن است کمک در حاشیه, اما آن را نمی خواهد منجر به پیروزی.

با وجود این بهترین مشاوره را در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است او به تنهایی می داند که راه به پیروزی. اما تا کنون راه او را انتخاب کرده است منجر به فاجعه است.

از ماه مارس رئیس جمهور افزایش یافته و هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی معجزه در برابر coronavirus ادعا آن را "یک فرصت واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است."

پرسید: به زودی پس اگر تهمت بود درست است که این دارو موثر بود در برابر coronavirus Fauci رئيس جمهور گفت: کف فروش این ضد مالاریا دارو اثر در برابر Covid-19.

"نه. پاسخ این است که هیچ" Fauci گفت: در مقابل تهمت در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. "شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن."

بلافاصله رئیس جمهور در پا کرد و گفت او هنوز هم یک "فن بزرگ" از هیدروکسی کلروکین و او را "دیده می شود چیزهایی که قابل توجه هستند."

این یکی از اولین دراماتیک ترین لحظات در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این کشور را coronavirus پاسخ. در اینجا بود که یک متخصص در زمینه بیماری همه گیر در پاسخ به وضوح بیان کرد که هیچ شواهدی وجود دارد در عین حال که هیدروکسی کلروکین بود و حتی موثر اجازه دهید به تنهایی یک گلوله نقره ای. در عین حال تهمت بلافاصله تضعیف Fauci را محتاط مبتنی بر حقیقت و پاسخ به کرات از این دارو اثبات نشده یک بار دیگر.

دو هفته پیش Fauci گفت: کمیته بهداشت مجلس سنا آن را خیلی زود به در نظر گرفتن بازگشایی این کشور در درجه اول مدارس, در حالی که coronavirus شدت می گیرد. "ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است."

در مورد خواسته Fauci نظرات بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "تعجب" و اضافه میکند: "[T]o من آن را نه یک پاسخ قابل قبول به خصوص وقتی که می آید به مدارس."

ریک روشن سابق آمریکا واکسن رسمی و در حال حاضر کاران در برابر رئیس جمهور اداره coronavirus مدعی تهمت وفاداران او را به حال تنزل مقام در وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای بالا بردن سطح هشدار در مورد هیدروکسی کلروکین.

"دولت رهبری بود که عجله کورکورانه به یک وضعیت بالقوه خطرناک با آوردن در غیر مورد تایید FDA کلروکين از هند و پاکستان از امکانات که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA" روشن در جمع خبرنگاران گفت: ممکن است. "من نمی تواند در وجدان خوب چشم پوشی علمی توصیه به محدود کردن دسترسی به این داروها تحت مراقبت های مستقیم و به جای آن اجازه می دهد تا جاه طلبی های سیاسی و جدول زمانی برای لغو علمی قضاوت است."

روشن است که رئیس جمهور هیچ تردیدی در مورد آشکارا lambasting بالا مشاوره از دستیاران خود را که در تهمت خود زبان خواهد بود مانند او علنا decrying نظامی خود را در استراتژی جنگ. برای برخی از, آن را به خوبی در حق خود را به عنوان فرمانده.

"آنها مشاوران رئیس جمهور و نه فرماندهان. آنها مقامات منتخب و هیچ اختیاری برای تصمیم گیری به نمایندگی از ملت" افرایم Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم تیرانداز از خفا به من گفت. "رئیس جمهور تهمت به رهبر و فرمانده و این پیچیده تصمیم گیری خود را. او reelectability را افزایش یا کاهش بر افکار عمومی و بنابراین او کاملا باید outshining کارکنان خود را."

وجود دارد مقدار زیادی از حقیقت است. رئیس جمهور به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند در مشاوره نظامی در جنگ و حتی رها فرماندهان که انجام نمی را به میل خود.

اما این نشان می دهد یکی از مشکلات عمده (هر چند قطعا نه تنها یکی) با مشاهده coronavirus مبارزه را از طریق لنز از جنگ.

"به عنوان سازمان با استفاده مشروع از زور نظامی قدرت برای دفاع از جامعه و همچنین تهدید آن را به رهبران غیر نظامی را یک "حق اشتباه" به منظور اطمینان از غیر نظامی نظارت نظامی است که انتقادی به عملکرد یک دموکراسی" سارا Plana یک جنگ کارشناس در دانشگاه MIT به من گفت.

"در coronavirus زمینه رابطه بین دولت و کارشناسان بهداشت و درمان را شامل نیست این پویا," او گفت:, "و آن را به چالش تخصص حرفه ای بهداشت و درمان است که جامعه را تهدید می کند."

"به سوال کارشناسان تا عموم نه تنها رهبری استراتژی به تصویر می کشد اما یک حس است که رهبران همه ما بستگی دارد واقعا نمی دانند که آنچه آنها انجام می دهند" Plana ادامه داد. "این خیلی ترسناک ترین چیزی که برای آمریکایی ها که در حال تلاش برای زنده ماندن در حال حاضر."

روشن موسس گفت: یک کمیته فرعی کنگره در اوایل این ماه که برگ برنده دولت هرگز ramped تا به ملت آنچه در آن نیاز به مبارزه با این بیماری است.

"من می دانستم که ما از رفتن به یک بحران برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی چون ما نه اقدام. ما در حال حاضر پشت توپ," او گفت پانل. "[ژانویه] ما بود آخرین پنجره فرصت به نوبه خود در تولید را به صرفه جویی در زندگی ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و ما نمی عمل می کنند."

مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه استراتژیک ملی ذخایر (SNS) تجهیزات پزشکی و مواد مخدر به خرد شدن در سازمان دیده بان خود را. با وجود این رئیس جمهور اظهارات که سلف خود را تخلیه آن دکتر تارا o'toole, سابق امنیت داخلی رسمی در دولت اوباما گفت: FactCheck.org در ماه آوریل که "SNS قطعا یک پوسته خالی."

در اواخر ماه مارس کریستی گریم و سپس اقدام بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد بررسی بیش از 300 بیمارستان در نزدیک به 50 ایالت و سرزمین به درک بهتر آنچه که آنها در مواجه با عنوان هجوم coronavirus بیماران مبتلا به آب گرفتگی امکانات خود را.

آنچه که او در بر داشت خود را "مهم ترین چالش در مرکز تست و مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 و نگه داشتن کارکنان امن است. بیمارستان ها گفت که شدید کمبود تست لوازم و تمدید منتظر نتایج آزمون محدود بیمارستان توانایی برای نظارت بر سلامت بیماران و کارکنان است."

یک آتش نشان با پوشیدن یک ماسک تحسین در خارج از NYU Langone سلامت بیمارستان در طی شبانه "Clap چون ما مراقبت از" تشویق برای پزشکی کارکنان و کارگران ضروری میان coronavirus همه گیر در 9 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.
Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

"آنها همچنین گزارش شده است که گسترده کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) قرار دادن کارکنان و بیماران در معرض خطر" نوشت: Grimm, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن سرنگون در ماه مه برای نوشتن گزارش. "علاوه بر این بیمارستان گفت که آنها همیشه قادر به حفظ مناسب سطح نیروی انسانی و یا به پیشنهاد ستاد حمایت کافی."

در حالی که این گزارش نیست به طور مستقیم سوال دولت فدرال پاسخ آن را روشن ساخته بيمارستان هنوز هم نگرانی های جدی در مورد توانایی خود را برای مراقبت از بیماران چند هفته پس از اولین coronavirus مورد شناسایی شد در ایالات متحده است.

به عبارت دیگر خط مقدم پزشکی کارگران در سمت چپ به صورت بیماری بدون شرط زره یا سلاح.

تهمت می تواند تلاش برای اصلاح این وضعیت با استناد به دفاع تولید عمل یک جنگ کره-عصر قانون است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور را وادار صنعت به تجهیزات مورد نیاز برای یک امنیت ملی اضطراری است. در coronavirus مورد او می تواند نیاز عمده شرکت با کارخانه های بزرگ را, ماسک, لباس, پنکه, تخت بیمارستان, و بیشتر.

به جای تهمت منحرف برای هفته گفت: شرکت های در حال حاضر ساخت آن موارد بدون دخالت دولت و هر گونه استفاده از این قانون را به نحوی به نوبه خود آمریکا اقتصاد سوسیالیستی است.

"ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه مارس کنفرانس مطبوعاتی. "تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا; آنها بپرسید چگونه ملی کسب و کار خود کار کند. نه بیش از حد خوب است. مفهوم ملی کسب و کار ما است و نه یک مفهوم خوبی است."

اما هر دو از کسانی که استدلال به شدت ناقص است.

در حالی که بسیاری از شرکت های خصوصی مانند جنرال موتورز و فورد بالا برده و تولید را عدم فدرال دخالت دولت در تهیه و توزیع فرآیند به معنای این محصولات نیست لزوما رفتن به شهرها و ایالات متحده در اکثر نیاز مبرم به آنها.

به عنوان بورسی را تنها کربی نوشت: در آن زمان "مقامات دولتی در حفظ و گفت که بدون نوعی از دولت و هدایت آنها به سمت چپ رقابت برای تجهیزات مشابه (به عنوان مخالف به داشتن که تجهیزات به جایی که مورد نیاز است) و در نتیجه overpaying."

و DPA زمانی که استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده را شامل نیست دولت تصاحب صنعت. "آن را نمی کند ملی کسب و کار بلکه اجازه می دهد تا دولت آمریکا به قرارداد با شرکت های اولویت دادن به تولید کالاهای حیاتی — در این مورد لوازم پزشکی" کربی نیز اشاره کرد.

"این یک چاقوی کوچک جراحی و نه تبر" جیمز Hasik یک DPA متخصص در دانشگاه جرج میسون گفت: من در ماه مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت کوتاه آمد و در مارس 2 و به استناد DPA به شرکت ها را بیشتر ماسک و هواکش. این یک حرکت خوب است, اما آن را به مراتب بیش از حد دیر است.

در حال حاضر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفتن آمریکایی ها — شهروندان از ثروتمندترین و قدرتمند ترین کشور در سیاره خود را به صورت پوشانده اند.

سه روز پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر سال 2001 و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش معروف ایستاده بود بالای سوختن خاکستر مرکز تجارت جهانی و قول عذاب در برابر مهاجمان. اما او همچنین با استفاده از این مناسبت به راحتی یک سیم پیچ ملت است.

"امریکا امروز در دامان دعا و نماز برای مردم که زندگی از دست داده بودند در اینجا برای کارگران که در اینجا کار برای خانواده هایی که سوگواری," او گفت: دست چپ خود را در اطراف یک پاسخ اول. "این ملت در کنار مردم خوب شهر نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات ما به عنوان سوگواری از دست دادن هزاران نفر از شهروندان ما."

آن لحظه ای که در آن زمان به ارمغان آورد و کشور با هم.

زرگر, جنگ عراق جانباز گفت من مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای انجام چیزی مشابه به همین. "ما فقط تا به حال یک 9/11 لحظه," او گفت: "رئیس جمهور انتخاب کرده است کاملا هدفمند و نه به آمریکایی ها با هم." بوش منتقد زرگر صدا بی اعتقاد زمانی که او شنیده ام خود می گویند که "جورج بوش نسبتا خیلی بهتر در دست زدن به یک بحران است. من در حال حاضر نگه دارید و از روی علاقه این مرد که به من فرستاده شده به جنگ در عراق سلاح های کشتار جمعی که وجود ندارد."

در مارس تهمت bashed شهر نیویورک — کانون آمریکا شیوع کروناویروس — به دروغ ادعا می کنند مقامات باد مرگ و میر.

یک سخنگوی نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن حریف گفت: CBS اخبار در آن زمان چنین شعارهای توهین مرده. "این افراد با نام های, سرگرمی, زندگی," این کارمند گفت. "آنها را پشت سر بگذارید عزادار عزیزان. آنها سزاوار به رسمیت شناخته شود نه به حداقل برسد."

تهمت نیز ادامه عادت خود را از حمله به کسانی که انتقاد از او و یا اصلا او را ستایش effusively به اندازه کافی. همچنین در ماه مارس نسبت ناروا گفته معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس فرمانداران که با انتقاد از دولت.

که در جنگ با قیاس خواهد بود مانند تهمت هدفمند امتناع از بازوی یک گردان از آنجا که فرمانده آن نمی مانند استراتژی است.

او همچنین از تلاش برای منحرف کردن سرزنش بر روی اوباما در برخی موارد سرشان. در ماه آوریل برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سلف خود "چپ ما هیچ چیز. ما شروع به خاموش با بد شکسته آزمون و منسوخ شد." مشکل است که با استدلال coronavirus وجود نداشت تا 2019 — دو سال پس از اوباما در سمت چپ اتاق. که باعث می شود دولت از آزمایش یک مغلوب ساختن پیشی جستن مسئولیت نیست و اوباما یکی است.

تهمت نیز احیا زودتر حملات سیاسی در آمریکا به دروغ ادعا که او هماهنگ غیر قانونی جاسوسی عملیات در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

زمان صرف شده در تئوری های توطئه طول می کشد به دور از تهمت باید متمرکز بر برنده شدن در جنگ خود را. یک پاسخ ملی نیاز به یک رئیس جمهور با تمرکز بر روی کاری که در دست نه تقسیم یک ملت است که باید در زمان بحران.

و همانطور که انتظار می رود نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری (و یا به جای فقدان آن) بوده است که بیشتر قطبی امریکا است.

با هم قرار داده و آن را روشن تهمت نیست برنده جنگ او دارای راه انداختن. در عوض او را به شدت outmatched توسط دشمن او چهره. او ممکن است به پرداخت قیمت را در صندوق های رای در ماه نوامبر برای آن اما بقیه از ما ممکن است در ادامه به پرداخت هزینه برای آن با زندگی ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن