ممنوعیت جفت شارژ با drugging زن برگزاری اسیر و آزار او

اخبار شهر خدمات منتشر شده 2:02 AM EDT Jul 23, 2020به اتهام جنایت بودند ظ روز شنبه در برابر 56 ساله ممنوعیت مرد

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

به اتهام جنایت بودند ظ روز شنبه در برابر 56 ساله ممنوعیت مرد و زن خود را همخانه که متهم drugging و برگزاری یک زن اسیر با امکان قصد کشتن او.

اسکات جیمز Lapresle و Kody لین Ganzer, 26 دستگیر شدند دوشنبه شب پس از بررسی توسط ممنوعیت کارآگاه پلیس.

Lapresle شارژ با felonious حمله یک جنایت کار محکوم در اختیار داشتن یک لود .45-کالیبر تفنگ دستی و حبس نادرست. Ganzer است با اتهام دروغین در زندان.

آنها هر حال برگزار شد اسمیت Correctional Facility در بانینگ — Lapresle در ازای 1 میلیون دلار وثیقه و Ganzer در $10,000 وثیقه — و میله میله برای ایجاد یک مشترک اولیه دادگاه ظاهر پنج شنبه در ممنوعیت دادگستری مرکز.

با توجه به ممنوعیت اداره پلیس بیانیه یک زن بررسی می شود به اتاق اورژانس در سن Gorgonio بیمارستان یادبود در ممنوعیت پنج شنبه گذشته با آسیب های که به او اتهام وارد شده است توسط افراد برگزار شد که اسیر او.

افسران فرستاده شده به بررسی و کشف کردند که قربانی مشخص شده در اسناد دادگاه تنها به عنوان "D. A." شده بود به زور برگزار دارو و گفته می شود نزدیک به کشته شدن متهمان اقامت در 2500 بلوک غرب نیکلت خیابان در نزدیکی Sunrise Avenue, به گفته پلیس.

در طول متعاقب آن تحقیقات کارآگاهان اثبات برخی از اتهامات و حکم جستجو به دست آمده و در خدمت حدود 10 p. m. روز شنبه با Riverside County sheriff نمایندگان کمک به افسران پلیس در نظر گرفتن متهمان را بازداشت, به گفته رئیس پلیس متی Hamner.

در حالی که جستجو متهمان' محل اقامت افسران و نمایندگان ضبط هفت سلاح گرم یک تبر و چند آستین بلند, تیغه, چاقو, پلیس گفت:.

Lapresle است قبل از محکومیت در Riverside County, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

در سال 1999 Lapresle التماس کرد گناه نیست به حمله با سلاح مرگبار و به اتهام اخاذی. اگر چه اخاذی شارژ شد بعد از اخراج Lapresle محکوم شد در سپتامبر 1999 برای حمله, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

در ژانویه سال 1996 Lapresle محکوم شد در سرقت اتهامات با توجه به سوابق دادگاه.

هیچ اطلاعاتی در دسترس بود مورد Ganzer.

آفتاب صحرا خبرنگار شین Newell کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن