چگونه به وزن خطر ابتلا به بیرون رفتن در coronavirus همه گیر در یک نمودار

پس از coronavirus مستندات آغاز شد و در ایالات متحده بسیاری از آمریکایی ها به شدت خود را تغییر الگوهای: دستورال

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

پس از coronavirus مستندات آغاز شد و در ایالات متحده بسیاری از آمریکایی ها به شدت خود را تغییر الگوهای: دستورالعمل های زیر را به ماندن در خانه محدود کردن تقریبا تمام تماس با دیگران و جسارت برای تنها ضروری سفر و ورزش.

به عنوان متحده شروع به سهولت اجتماعی فاصله محدودیت, مردم شروع به گزینه های بیشتر. بین کسانی که مایل به سرپرستی تازگی بازگشایی کسب و کار و یا معاشرت در فرد و بیشتر کارفرمایان دعوت مردم به بازگشت به کار بررسی و تلفن همراه داده ها نشان می دهد مردم در حال حاضر شروع به چکه از خانه های خود.

اما برای بسیاری از مردم آن را واقعا روشن نیست که انواع گردهمایی های امن هستند و کدام نیستند. و این عدم اطمینان می تواند جرقه اضطراب.

خوشبختانه کارشناسان بهداشت دانستن بیشتر در مورد Covid-19 از آنها زمانی که مستندات آغاز شد و آنها می توانند نقطه ما را به سطوح مختلفی از خطر به عنوان ما شروع به reengage. همچنین مشاوره در مورد چگونه برای به حداقل رساندن آسیب برساند.

"وجود دارد یک قطبش بین دو ادعا گزینه ماندن در منزل به طور نامحدود ... در مقابل رفتن به کسب و کار به طور معمول" جولیا مارکوس, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به من گفت. "این ایده از کاهش آسیب به ما می دهد یک راه فکر کردن در مورد در معرض خطر به عنوان یک زنجیره و فکر کردن در مورد وسط زمین بین این دو گزینه است."

مارکوس و دانشگاه بوستون اپیدمیولوژی النور موری ایجاد یک دادهنمایی نشان دادن مقیاس های مختلف از خطر است. ما در Vox بودند با الهام از آن و با مارکوس و موری اجازه اقتباس از آن:

Table showing how different places present more risks during the coronavirus pandemic: Your home is the safest place. Outdoor environments present moderate and higher risk. Indoor spaces with people you don’t live with present the highest risk. آماندا Northrop/Vox

"بسیاری از مردم زمانی که آنها شنیدن این که شما نمی توانید به طور کامل خلاص شدن از شر خود را از خطر آنها فکر می کنم" خوب است که بدان معنی است که آن را اجتناب ناپذیر و من فقط رفتن و انجام همه چیز را که من به طور معمول انجام می دهند و اگر من مریض, من مریض'" موری به من گفت. "اما وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید در بین هیچ چیز و همه چیز."

اولین و مهمترین توصیه ای که تکرار شده است برای بسیاری از چند ماه گذشته باقی مانده است درست: خانه خود را هنوز هم امن ترین محل برای طی این بیماری همه گیر. شما باید همچنان به تلاش برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به این دلیل که ویروس هنوز در حال گردش در یک نرخ بسیار بالا در بسیاری از جوامع است. (اگر شما می خواهید به دقت فوق العاده برخی از منابع مانند Covid عمل در حال حاضر کمک به نشان می دهد چه مقدار انتقال وجود دارد در منطقه خود است.)

اما این که آیا شما نیاز به کار و یا شما به سادگی خسته از به دنبال در خانه شما, دیوار, راه هایی برای کاهش خطر زمانی که شما بیرون بروید.

برای یک, خارج از منزل به طور کلی امن تر به لطف فضای باز — که در آن ویروس می تواند به راحتی پراکنده — و به طور بالقوه, گرم, آب و هوای آفتابی. به عنوان دوک بهداشت کارشناس سیاست علامت McClellan به من گفت: "این یک سال خوب برای ناهار خوری و خرید و همه نوع از فعالیت است."

این نیز مهم است که شما حلق آویز کردن با. آن را خوب از نزدیک ارتباط برقرار کردن با مردم زندگی می کنند (مگر اینکه یکی از شما بیمار می شود; پس هر کس که بیمار باید جدا). اما شما باید سعی کنید برای حفظ فاصله خود را از مردم شما زندگی نمی کنند ، و شما باید سعی کنید برای جلوگیری از تعامل با بیش از حد بسیاری از مردم در یک بار حتی اگر آن را به لحاظ نظری ممکن است به نگه داشتن 6 پا از دیگران در یک فضای شلوغ, آن را هنوز هم بهتر است برای جلوگیری از آن. درست است که برای خارج از منزل, اما آن را به خصوص برای داخل خانه.

هنگامی که شما بیرون بروید همچنین در حال حاضر آشنا احتیاطی: شستن دست های خود را. صورت خود را لمس نمی. پوشیدن ماسک به ویژه در فضاهای عمومی. جلوگیری از به اشتراک گذاشته سطوح و شلوغ تنظیمات و حفظ فاصله فیزیکی — حداقل 6 فوت — از مردم شما زندگی نمی کنند ، اگر شما 65 ساله یا مسن تر و یا دارای شرایط بهداشتی مزمن است که می تواند باعث تشدید Covid-19 شما باید همه این توصیه جدی تر.

به طور جداگانه کارشناسان می گویند که آن را یک ایده خوب را به فضای خارج از سفرهای خارج از خانه خود را به عنوان آنجا که ممکن است — در حالت ایده آل با دو هفته برای مطابقت با ویروس دوره کمون. شما همچنین می تواند ایجاد "دایره بسته" با مردم شما می خواهید به طور منظم با تعامل است که در آن هر دو طرف توافق می کنید برای به حداقل رساندن تماس با هر کس دیگری (هر چند برخی از کارشناسان تردید دارند از این ایده).

با این راهنمایی شما می توانید به طور کامل از بین بردن خطر خروج از خانه خود را. اما شما می توانید تا حد زیادی این خطر را کاهش دهد. برای برخی از, است که می تواند چشم انداز بیرون رفتن و مزایای بیرون رفتن می تواند مستلزم خود را برای سلامت جسمی و روانی بسیار بیشتر امکان پذیر است.

این همه آغاز می شود, هر چند با درک این خطر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در واقع یک طیف یک سیاه-و-سفید انتخاب کنید.

"مردم را از خطرات این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه" مارکوس گفت. "بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به آنها استراتژی های کاهش آسیب در آن شرایط. اگر ما انجام این کار, ما در حال از دست رفته یک فرصت است."

برای دقیق تر راهنمایی برای بیرون رفتن و توضیحات برای آنها بخوانید Vox کامل مبین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن