جنی Odell در طبیعت, هنر و فرسودگی شغلی در قرنطینه

یکی از قسمت های مورد علاقه از این Ezra Klein نمایش شد مکالمه من با جنی Odell فقط کمتر از یک سال پیش. Odell یک

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

یکی از قسمت های مورد علاقه از این Ezra Klein نمایش شد مکالمه من با جنی Odell فقط کمتر از یک سال پیش. Odell یک هنرمند تجسمی, نویسنده و مدرس دانشگاه استنفورد که به تازگی منتشر شده او کتاب چگونه به انجام هیچ چیز نیست: مقاومت در برابر, توجه, اقتصاد, و ما تا به حال یک مکالمه جالب در مورد اهمیت حفظ و نگهداری این مشکل با پیوسته بهره وری نیروهای رقابت برای جلب توجه ما به راحتی از طبیعت و خیلی بیشتر.

بسیاری تغییر کرده است پس از آن. Odell کتاب احساس شد: آن اسیر لحظه ای فرهنگی ساخته شده آن را بر روی باراک اوباما کتاب های مورد علاقه از 2019 لیست تبدیل شد و برای بسیاری از یک سنگ محک. و سپس جهانی همه گیر ضربه اساسا تغییر جهان در راه است که ساخته شده این تم های هسته ای از Odell کار بیشتر prescient و سخت تر است. چه اتفاقی می افتد زمانی که به جای انتخاب "آیا هیچ چیز" انجام هیچ چیز مجبور است بر شما ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که همه شما باید دسترسی به طبیعت ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که کار نگهداری می شود نه تنها ضروری بلکه خطرناک است ؟

بنابراین از من خواست Odell را برای یک گفتگو مختلف در زمان های مختلف. این گفتگو واقعا در مورد تعمیر جهان در حال حاضر. آن را در مورد زندگی در آن و آنچه که احساس می کند مانند. آن را در مورد نقش هنر در این لحظه چرا ما نادیده انگارند مهم ترین کار در جامعه ما چگونه باید جمعی همدردی در یک لحظه شکسته رنج می برند که در آن برای پیدا کردن زیبایی در حال حاضر تنش بهره وری ذوب از ما حساب با وابستگی متقابل و خیلی بیشتر.

آرامی ویرایش گزیده ای از گفتگو به شرح زیر است. کامل مکالمه شنیده می شود در این Ezra Klein نشان می دهد.

Ezra Klein

ما قبلی پادکست ما صحبت در مورد کار یکی دیگر از هنرمند در محل اقامت در نیویورک وزارت بهداشت که پروژه به منظور تلاش برای قرار دادن تمرکز بر هنر نگهداری: این کار به سادگی با نگه داشتن مردم زنده است که ما اغلب نادیده می گیرند.

وجود این راه های که در آن این بحران را مجبور کرده است تا توجه ما را به رفتن به آنچه که واقعا ضروری و مقدار زیادی از آن است که مراقبت از کار و کار تعمیر و نگهداری.

جنی Odell

من خوشحالم که شما ذکر شده است. هنرمند نام Mierle Laderman Ukeles و در این قطعه خاص از او او دست تکان داد با صدها نفر از کارگران بهداشت و گفت: هر یکی از آنها "با تشکر از شما برای نگه داشتن شهر نیویورک زنده است." که بازدید متفاوت در حال حاضر زمانی که مردم به طور ناگهانی بسیار آگاه از پستچی و مردم چیدن زباله خود را.

من در فروشگاه مواد غذایی co-op که به نظر می رسد انجام نسبتا خوب در حال حاضر. و برخی از کارکنان شده اند بسیار جیک جیک در راه است که واقعا من را شگفت زده. زمانی که من در نظر است که به دوست پسر او بود, "شما می دانید, آن را فقط ممکن است چرا که مردم در حال درمان آنها را با احترام برای اولین بار."

من شده فکر کردن در مورد که هدایت توجه است. فروشگاه مواد غذایی ما معمول و فاصله خطوط با نشانه گذاری در روی زمین به عنوان شما ایستاده در خط شما فقط به خودتان پیدا کنید در نزدیکی ایستاده این عجیب و غریب بخشی از ساختمان است که شما هرگز ایستاده در نزدیکی. بنابراین در حال حاضر شما باید این همه زمان برای تامل این دیوار. که به نظر می رسید مانند یک استعاره بصری برای هر چیز دیگری. چیزی که همیشه اینجا بوده است; در حال حاضر شما در یک کار بسیار عجیب و غریب نسبت به آن و شما را در آن دنبال و شما باید مقدار زیادی از زمان به نگاه در آن.

بدیهی است این است که همه در این زمینه چیزی واقعا وحشتناک. اما آن را نشانی از چین با برخی از چیزهای که من در مورد بحث در این کتاب از نظر هدایت کردن توجه خود را از چیزی که همیشگی قبل از این.

Ezra Klein

یکی از خطوط این کتاب است که احساس می کند رزونانس در حال حاضر این است: "بسیار اجتماعی کار لازم است را نادیده گرفته و یا بی ارزش به عنوان تسهيلگر جنسیتی یک چاره اندیشی موقت به پویایی اقتصاد که در واقعیت هیچ زندگی مشترک می تواند بدون آن انجام دهد."

و این قابل توجه است که هنگامی که ما تا به حال به نشستن و طبقه بندی کارگران ضروری آن مراقبت. نبود سران فرکانس بالا شرکت های تجاری. در حال حاضر ما باید تمام این کارگران ضروری و ما آنها را قهرمانان اما در اکثر موارد ما آنها را پرداخت خواهم گه. آنها اغلب داده نشده بودن دنده محافظ مناسب. بنابراین ما در حال ستایش این افراد به عنوان ضروری و درمان آنها را به عنوان یک بار مصرف است. وجود چنین باور نکردنی قطع ارتباط بین ما نشان داد واقعیت اینجا و اقتصادی ما سیستم.

ما تا کنون از پایان این است که آن را تقریبا عجیب و غریب به این بخش از گفتگو اما من نمی خواهم برای دیدن این رفتن بدون ما یادگیری هر درس در مورد ثانویه چیزهایی که بودند نشان داد. نه تنها که ما نبودند آماده برای یک بیماری همه گیر اما آنچه که واقعا در اینجا در تمام طول.

جنی Odell

من احساس می کنم مثل ما شده ایم از دیدن چیزهایی که شما فقط نمی تواند unsee. زمانی که من برای پیاده روی بروید من به طور طبیعی پیاده روی تا تپه و در نهایت در یک محله که در آن خانه ها وجود دارد که خود را زمین تنیس. و من فقط به یاد داشته باشید اولین هفته بود که من راه رفتن در اطراف آن پس بود وهم آور برای دیدن هیچ کس را به جز کامیون های یو پی اس و آمازون تحویل.

شما تقریبا می توانید در مورد فکر می کنم یکی از این خانه ها به عنوان یک استعاره. فقط فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از ورودی رفتن به این خانه را برای حفظ این سطح وجود: محوطه سازی, مراقبت از کودک, تحویل شما نام آن را. در حال حاضر من احساس hyperaware که لایه حمایت از این لایه که من به طور معمول برای اعطا.

آن را فقط احساس می کند ناخالص برای دیدن آن روز پس از روز. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از سطوح مختلف از امتیاز اما در حال حاضر اگر شما یک سطح مشخصی شما خوب هستید. و اگر شما در زیر آن شما در حال سقوط کردن صخره. اگر چیزی وجود دارد که من فکر می کنم ارزش صرف وقت انجام در حال حاضر اگر شما هم از آن فقط فکر کردن در مورد آن است.

Ezra Klein

است که وجود دارد هنر شما در حال فکر کردن در مورد به ویژه در حال حاضر و یا که شما پیدا کردن چیزی است که در, به خصوص در حال حاضر ؟

جنی Odell

من در واقع فقط مصاحبه میراندا جولای بسیار به تازگی. بنابراین من فکر زیادی در مورد کار خود را. او یک پروژه به نام "آموزش به شما عشق بیشتر" از اوایل 2000s که در آن دهید برای این نوع مانند کوچک هنر تکالیف است که فقط با توجه به عموم و سپس آنها را ارائه مستندات خود را. این می شود مثل "تعمیر چیزی." و سپس شما می توانید تمام این عکس ها را از افراد از صندلی که تا به حال تعمیر شده است و یا چیزهایی مانند آن. و بسیاری از تکالیف نوع هستند که در روح. آن را مانند به اطراف خود نگاه کنید و ببینید چه چیزی شما را انجام دهد و چیزی عجیب و غریب با آن که شما هرگز قبل از انجام داده اند. و سپس احساس متصل به همه این افراد دیگر که انجام داده اند همین است.

Ezra Klein

چیزی که میراندا جولای در مصاحبه ای گفته بود که این لحظه ای است که مانند نهایی, خلاق, سریع است. بوده و کل این مکالمه جالب — که همکار من کنستانس Grady نوشت: یک قطعه بزرگ در مورد تنش بین احساس است که ما در داخل به دام افتاده بنابراین ما باید باور خلاق و پیدا کردن این به نهایی عصبی و مضطرب حواس پرتی. من تعجب می کنم که شما در حال سقوط در آن طیف و به چه میزان شما فکر می کنم که حتی یک انتخاب داریم ؟

جنی Odell

آن را احساس نمی کند مانند یک انتخاب برای من است. من فکر می کنم آن را سخت برای من برای پاسخ به این که چرا من مرتب کردن بر اساس از "حالت" خلاقیت بسیار متفاوت از روش سنتی فکر کردن در مورد خلاقیت است. من همیشه به حال این دیدگاه که وجود دارد مانند ماده تاریک از خلاقیت و من اصلا فرض می دانم زمانی که من خلاق بودن و وقتی که من نیستم.

من همیشه فکر می کنم در مورد اداره معلق اشیاء است که هنوز هم مورد علاقه من پروژه ای است که من تا کنون ساخته شده و واقعا مجموعه صحنه را برای این کتاب است. وجود دارد یک سال قبل از آن بود که فقط افسردگی. من نمی می توانید هر چیزی را. من به یاد داشته باشید که واقعا نا امید و سردرگم است. من واقعا به یک جهت. با نگاهی به گذشته این خیلی برای من روشن است که این در واقع زمانی که همه چیز اتفاق می افتد. در آن زمان من به روگرفت بود که در به ثمر رسیدن چیزی است که اتفاق می افتد برای یک مدت زمان طولانی واقعا. و در حال حاضر من بازگشت و من خواندن آن مطالب و چیزهایی وجود دارد در مجلات هستند که تقریبا کلمه به کلمه جملات به پایان رسید که در این کتاب است که من فقط نمی دانستم که من تا به حال نوشته شده است.

من فکر می کنم, چرا که من مدل ساخت چیزهایی — که در آن بخشی که به نظر نمی آید مانند ساخت است که شاید حتی مهم تر از بخشی که به عنوان خوانده شده ساخت — من احساس بیش از حد مضطرب به هر چیزی در حال حاضر. یا نیست یا برای من بین این و خلاق بودن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن